
Hotel berdekatan West Fourth Street Courts
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
22 Okt - 23 OktEsok
23 Okt - 24 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan West Fourth Street Courts




1. Faena New York
Faena New YorkChelsea, 1.6 km dari West Fourth Street Courts
Keeshaun
RM3,642
RM4,210 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




2. The Hotel Chelsea
The Hotel ChelseaChelsea, 1.5 km dari West Fourth Street Courts
Ipeleng
RM3,122
RM3,596 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




3. Broadway Plaza Hotel
Broadway Plaza Hotel1.8 km dari West Fourth Street Courts
RM1,061
RM1,298 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




4. Fouquet's New York
Fouquet's New YorkTribeca, 1.1 km dari West Fourth Street Courts
RM5,917
RM6,804 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




5. NobleDEN Hotel
NobleDEN Hotel1.4 km dari West Fourth Street Courts
Lynda
RM1,530
RM1,770 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov




6. Hotel Giraffe by Library Hotel Collection
Hotel Giraffe by Library Hotel Collection1.8 km dari West Fourth Street Courts
RM1,487
RM1,823 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




7. citizenM New York Bowery
citizenM New York Bowery1.3 km dari West Fourth Street Courts
Kylee
RM841
RM979 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




8. Roxy Hotel New York
Roxy Hotel New YorkTribeca, 1.3 km dari West Fourth Street Courts
RM1,220
RM1,601 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




9. The Manner, The Unbound Collection by Hyatt
The Manner, The Unbound Collection by HyattSoHo, 0.8 km dari West Fourth Street Courts
RM2,432
RM3,039 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




10. INNSiDE by Meliá New York Nomad
INNSiDE by Meliá New York NomadChelsea, 1.8 km dari West Fourth Street Courts
Laura
RM730
RM1,054 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




11. Best Western Plus Soho Hotel
Best Western Plus Soho Hotel1.4 km dari West Fourth Street Courts
Giovanna
RM725
RM846 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




12. The Ludlow Hotel
The Ludlow HotelLower East Side, 1.6 km dari West Fourth Street Courts
Ipeleng
RM1,832
RM2,117 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




13. Hotel 50 Bowery, part of JdV by Hyatt
Hotel 50 Bowery, part of JdV by Hyatt1.7 km dari West Fourth Street Courts
RM690
RM993 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




14. Gansevoort Meatpacking
Gansevoort Meatpacking1 km dari West Fourth Street Courts
RM1,873
RM2,351 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




15. Motto by Hilton New York City Chelsea
Motto by Hilton New York City ChelseaChelsea, 1.6 km dari West Fourth Street Courts
David
RM548
RM783 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




16. Soho Grand Hotel
Soho Grand HotelSoHo, 1.1 km dari West Fourth Street Courts
Kim
RM1,480
RM1,900 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




17. The Standard East Village
The Standard East Village0.9 km dari West Fourth Street Courts
RM951
RM1,269 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




18. The Moore, a Member of Design Hotels
The Moore, a Member of Design HotelsChelsea, 1.5 km dari West Fourth Street Courts
Camden
RM1,020
RM1,372 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




19. The Ned NoMad
The Ned NoMad1.9 km dari West Fourth Street Courts
Tony
RM2,603
RM3,202 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




20. The Broome
The Broome1.1 km dari West Fourth Street Courts
Bonnie
RM1,236
RM1,632 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan West Fourth Street Courts
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Faena New York | 9.8 Luar biasa 110 ulasan | Lihat | |||||
![]() The Hotel Chelsea | 9.8 Luar biasa 1,141 ulasan | Lihat | |||||
![]() Broadway Plaza Hotel | 9.6 Luar biasa 1,710 ulasan | Lihat | |||||
![]() Fouquet's New York | 9.6 Luar biasa 93 ulasan | Lihat | |||||
![]() NobleDEN Hotel | 9.6 Luar biasa 1,659 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel West Fourth Street Courts Popular
Tarikan lain berhampiran West Fourth Street Courts
Kelab Jazz Blue Note
Setelah mengunjungi Kelab Jazz Blue Note, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di New York. Alami latar teater yang dikagumi dan pilihan hiburan di kawasan meriah ini.
Village Underground
Setelah mengunjungi Village Underground, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di New York. Alami latar seni yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Groove
Setelah mengunjungi Groove, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di New York. Alami latar seni yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Teater Minetta Lane
Anda boleh menikmati persembahan di Teater Minetta Lane ketika kunjungan anda ke New York. Alami muzium yang mengagumkan dan latar teater yang dikagumi di kawasan meriah ini.
Provincetown Playhouse
Anda boleh dapatkan tiket pertunjukan di Provincetown Playhouse ketika percutian anda di New York. Alami latar teater yang dikagumi dan pilihan hiburan di kawasan meriah ini.
Comedy Cellar
Comedy Cellar merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di New York, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Alami latar seni yang dikagumi dan pilihan hiburan di kawasan meriah ini.
Cafe Wha?
Cafe Wha? merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di New York, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Alami muzium yang mengagumkan dan latar teater yang dikagumi di kawasan meriah ini.
Teater The Players
Anda boleh menikmati persembahan di Teater The Players ketika kunjungan anda ke New York. Alami latar seni yang dikagumi dan pilihan hiburan di kawasan meriah ini.




