
Hotel berdekatan Muzium Menyelam Gosport
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu depan
Dua minggu kemudian
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Muzium Menyelam Gosport

1. A Gosport Inn
A Gosport Inn2.9 km dari Muzium Menyelam Gosport
7.2 daripada 10, Baik, (105 ulasan)
Harga ialah RM217
RM217 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

2. Ground-Floor Family Studio Apartment with Double and Single Beds – Free Parking
Ground-Floor Family Studio Apartment with Double and Single Beds – Free Parking2.9 km dari Muzium Menyelam Gosport
7.8 daripada 10, Baik, (6 ulasan)
Harga ialah RM391
RM391 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

3. Holiday Inn Express Portsmouth - Gunwharf Quays by IHG
Holiday Inn Express Portsmouth - Gunwharf Quays by IHG4.6 km dari Muzium Menyelam Gosport
8.4 daripada 10, Sangat baik, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM344
RM413 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov

4. Royal Maritime Hotel, BW Signature Collection
Royal Maritime Hotel, BW Signature Collection4.7 km dari Muzium Menyelam Gosport
8.8 daripada 10, Cemerlang, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM220
RM264 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

5. Portsmouth Marriott Hotel
Portsmouth Marriott Hotel8.6 km dari Muzium Menyelam Gosport
8.4 daripada 10, Sangat baik, (1,005 ulasan)
Harga ialah RM344
RM413 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov

6. Red Lion Hotel by Greene King Inns
Red Lion Hotel by Greene King Inns7.3 km dari Muzium Menyelam Gosport
8.6 daripada 10, Cemerlang, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM275
RM330 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov

7. Ship Leopard Hotel – No Children
Ship Leopard Hotel – No Children4.5 km dari Muzium Menyelam Gosport
9.2 daripada 10, Hebat, (881 ulasan)
Harga ialah RM453
RM543 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

8. Premier Inn Portsmouth Port Solent
Premier Inn Portsmouth Port Solent8.4 km dari Muzium Menyelam Gosport
8.8 daripada 10, Cemerlang, (18 ulasan)
Harga ialah RM222
RM266 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Nov - 1 Dis

9. Village Hotel Portsmouth
Village Hotel Portsmouth8.7 km dari Muzium Menyelam Gosport
8.4 daripada 10, Sangat baik, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM289
RM347 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Nov - 21 Nov

10. Becketts Southsea
Becketts Southsea5 km dari Muzium Menyelam Gosport
9.4 daripada 10, Luar biasa, (213 ulasan)
Harga ialah RM312
RM374 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov

11. voco Fareham - Solent by IHG
voco Fareham - Solent by IHG9.3 km dari Muzium Menyelam Gosport
8.6 daripada 10, Cemerlang, (902 ulasan)
Harga ialah RM353
RM435 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

12. ibis Portsmouth Centre
ibis Portsmouth Centre5.4 km dari Muzium Menyelam Gosport
8.2 daripada 10, Sangat baik, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM219
RM263 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov

13. G Boutique Hotel
G Boutique Hotel6.9 km dari Muzium Menyelam Gosport
8.8 daripada 10, Cemerlang, (517 ulasan)
Harga ialah RM195
RM315 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

14. Holiday Inn Portsmouth by IHG
Holiday Inn Portsmouth by IHG4.9 km dari Muzium Menyelam Gosport
8.0 daripada 10, Sangat baik, (1,007 ulasan)
Harga ialah RM235
RM283 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

16. The Caledon
The Caledon9.8 km dari Muzium Menyelam Gosport
9.8 daripada 10, Luar biasa, (129 ulasan)
Harga ialah RM516
RM619 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

17. Ryde Castle Hotel by Greene King Inns
Ryde Castle Hotel by Greene King Inns6.2 km dari Muzium Menyelam Gosport
8.6 daripada 10, Cemerlang, (410 ulasan)
Harga ialah RM285
RM342 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Nov - 13 Nov

18. Premier Inn Portsmouth Dockyard
Premier Inn Portsmouth Dockyard4.9 km dari Muzium Menyelam Gosport
8.4 daripada 10, Sangat baik, (46 ulasan)
Harga ialah RM235
RM283 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

19. Florence House Hotel & Restaurant
Florence House Hotel & Restaurant6 km dari Muzium Menyelam Gosport
9.4 daripada 10, Luar biasa, (303 ulasan)
Harga ialah RM355
RM425 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

20. Ye Spotted Dogge
Ye Spotted Dogge4.8 km dari Muzium Menyelam Gosport
10.0 daripada 10, Luar biasa, (46 ulasan)
Harga ialah RM1,078
RM1,293 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Muzium Menyelam Gosport
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A Gosport Inn | 7.2 Baik 105 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Ground-Floor Family Studio Apartment with Double and Single Beds – Free Parking | 7.8 Baik 6 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Holiday Inn Express Portsmouth - Gunwharf Quays by IHG | 8.4 Sangat baik 1,002 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Royal Maritime Hotel, BW Signature Collection | 8.8 Cemerlang 1,002 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Portsmouth Marriott Hotel | 8.4 Sangat baik 1,005 ulasan | Lihat |



































































