Hotel Biasutti

Kelas hartanah: 4

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.2 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Sarapan tersedia
  • Perkhidmatan perniagaan
  • Bar
Harga semasa ialah RM395
RM467 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 8 daripada 8 bilik

Classic Double or Twin Room

9.8 daripada 10
Luar biasa
(7 ulasan)
  • 15 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 2 Katil Bujang (Single)

Triple Room

  • 19 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single)

Superior Double or Twin Room

8.8 daripada 10
Cemerlang
(3 ulasan)
  • 19 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 2 Katil Bujang (Single)

Economy Single Room

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • 10 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)

Double Room (Small)

8.0 daripada 10
Sangat baik
(2 ulasan)
  • 13 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Bujang XL (Large Single)

Junior Suite

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • 30 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Family Room

  • 30 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 2 Katil Bujang (Single)

Comfort Single Room

8.0 daripada 10
Sangat baik
(3 ulasan)
  • 13 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang XL (Large Single)

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Lido, sebuah kawasan kejiranan di Venice, Hotel Biasutti di kawasan hiburan dan di persisiran. Palazzo del Cinema dan San Nicolo al Lido merupakan tempat menarik popular dan keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Pantai Lungomare d'Annunzio dan Giardini della Biennale. Jangan terlepas untuk mengunjungi Planetarium Venice. Berlatih pukulan golf anda di padang golf berdekatan, atau nikmati aktiviti luar yang menarik, seperti denai kembara/berbasikal dan menunggang kuda di kawasan ini. Layari panduan perjalanan Venice kami
Peta
Viale Enrico Dandolo 29, Venice, VE, 30126

Tempat berdekatan

  • Pantai Lido of Venice
    Pantai Lido of Venice
    5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Pantai Lungomare d'Annunzio
    Pantai Lungomare d'Annunzio
    10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Planetarium Venice
    5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Palazzo del Casinò
    11 min berjalan kaki - 1.0 km
  • Palazzo del Cinema
    14 min berjalan kaki - 1.2 km

Bergerak

  • Lapangan Terbang Marco Polo (VCE) - 130 minit memandu

Restoran

  • Chiosco Chiringuito
    11 min berjalan kaki
  • 9 Cafe
    7 min berjalan kaki
  • Hostaria Al Canton
    5 min berjalan kaki
  • Da Renato
    9 min berjalan kaki
  • Studio Universal
    12 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Hotel Biasutti

  • Mewah bagi hotel berdekatan Palazzo del Cinema
  • Terletak berdekatan Bas Air Santa Maria Elisabetta dan Planetarium Venice, Hotel Biasutti menyediakan teres, taman dan pencucian kering/dobi. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma dan tetamu boleh mencari kemudahan lain seperti bar.
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sarapan Eropah (surcaj), peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan dan tempat simpanan bagasi
    • Meja/kaunter hadapan 24 jam, kakitangan berbilang bahasa dan dewan bankuet
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 69 bilik yang dihias secara berasingan disertakan dengan sentuhan bermakna seperti penyaman udara, di samping kemudahan seperti Wi-fi percuma dan peti besi.
  • Tambahan kepada kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Bidet, kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut
    • 22-inci televisyen dengan saluran satelit
    • Sistem pemanasan, setiap hari dan telefon

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan percuma di luar tapak hartanah dalam lingkungan 0 meter
  • Tempat letak kenderaan di bahu jalan tersedia
  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Setiap hari sarapan Eropah tersedia 7:30 hingga 10:30 dengan bayaran: EUR 20 untuk orang dewasa dan EUR 20 untuk kanak-kanak
  • 1 bar/ruang istirahat

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi
  • Perkhidmatan rencam
  • Pertukaran tuala atas permintaan

Kawasan luar

  • Di persisiran
  • Taman
  • Teres

Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Lain-lain

  • 2 bangunan
  • 4 tingkat
  • Alat pengacau kopi bukan plastik disediakan
  • Beberapa lampu LED digunakan
  • Cawan boleh guna semula
  • Dewan bankuet
  • Dibina pada 1933
  • Pilihan hidangan vegan
  • Pilihan hidangan vegetarian
  • Pinggan mangkuk boleh guna semula
  • Sekurang-kurangnya 80% makanan organik
  • Tiada alat pengacau kopi plastik
  • Tiada botol air plastik
  • Tiada botol minuman ringan plastik
  • Tiada straw minuman plastik
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • Bidet
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV 22-inci dengan saluran kabel/satelit

Makanan dan minuman

  • Bar mini
  • Perkhidmatan bilik terhad

Lain-lain

  • Hiasan berasingan
  • Pancuran mandi cekap air
  • Penyaman udara
  • Peti besi
  • Sistem pemanasan
  • Tandas cekap air
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Tetamu yang menempah penginapan di Venice diminta untuk mengunjungi laman web #EnjoyRespectVenezia www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia untuk mendapatkan maklumat penting dan peraturan di bandar ini.
Pada tarikh tertentu dalam setahun, pelawat mesti membayar fi akses sebanyak EUR5-10 seorang, setiap hari untuk memasuki Venice. Mereka yang mempunyai penginapan di Venice dikecualikan daripada membayar fi ini. Walau bagaimanapun, tetamu mesti meminta baucar pengecualian terlebih dahulu dan mengemukakan baucar itu bersama dokumen pengenalan diri semasa ketibaan. Untuk menyemak tarikh yang terlibat, fi dan meminta pengecualian, sila lawati cda.ve.it/en/.

Pengubahsuaian dan penutupan

Kemudahan berikut ditutup secara bermusim setiap tahun. Ia akan ditutup dari 2 November sehingga 1 April:
  • Bar/Ruang istirahat
  • Tempat letak kenderaan

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Diners Club
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai dikenakan oleh bandar dan akan dikutip di hartanah. Cukai ini tidak dikenakan kepada penduduk Bandar Raya Venice dan kanak-kanak di bawah usia 10 tahun. Pengecualian lanjut mungkin diberikan kepada pesakit, orang yang menemani mereka dan individu yang tinggal di bandar raya bagi tujuan/tugas tertentu, tertakluk pada penyerahan dokumen yang berkaitan kepada hartanah berkenaan. Terdapat diskaun sebanyak 30 peratus dari 1-31 Januari.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 Januari - 31 Januari, EUR 2.50 seorang, semalam untuk dewasa; EUR 2.20 semalam untuk tetamu berumur 10-16 tahun tahun.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 Februari - 31 Disember, EUR 3.60 seorang, semalam untuk dewasa; EUR 1.80 semalam untuk tetamu berumur 10-16 tahun tahun.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan Eropah: kira-kira EUR 20 untuk dewasa dan EUR 20 untuk kanak-kanak

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Nama pada kad kredit yang digunakan untuk membayar caj sampingan semasa daftar masuk hendaklah sama dengan nama utama dalam tempahan bilik
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai
Transaksi tanpa tunai tersedia
Bilik tetamu bebas-bising tidak dapat dijamin
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api, pengesan asap, sistem keselamatan, dan alat pertolongan cemas
Harap maklum bahawa norma budaya dan dasar tetamu mungkin berbeza mengikut negara dan hartanah; dasar yang disenaraikan diberikan oleh hartanah
Nombor Pendaftaran Hartanah IT027042A1EO64SEL5

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Semua tetamu, termasuk kanak-kanak, perlu hadir semasa daftar masuk dan menunjukkan pasport atau kad pengenalan bergambar mereka yang dikeluarkan oleh kerajaan
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR5000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan
Hanya tetamu berdaftar yang dibenarkan dalam bilik tamu

Kelas hartanah

Hartanah ini telah menerima penarafan bintang rasmi daripada the local rating authority.

Soalan lazim

Adakah Hotel Biasutti mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Hotel Biasutti?

Setakat 21 Okt 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Hotel Biasutti pada 8 Nov 2026 bermula serendah RM395, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Hotel Biasutti?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini; parkir berdekatan juga percuma.

Apakah masa daftar masuk di Hotel Biasutti?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di Hotel Biasutti?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Di manakah terletaknya Hotel Biasutti?

Terletak di Lido, hotel pantai ini dalam jarak 10 minit berjalan kaki dari Bas Air Santa Maria Elisabetta dan Planetarium Venice. Pantai Lungomare d'Annunzio dan Palazzo del Cinema juga dalam jarak 1 bt (2 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Hotel Biasutti Ulasan

8.2

Sangat Baik

8.4

Kebersihan

8.4

Lokasi

8.4

Kakitangan & perkhidmatan

7.8

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 140 daripada 403 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 181 daripada 403 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 53 daripada 403 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 12 daripada 403 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 17 daripada 403 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Personal muy profesional y atento. El buffet del desayuno no fue uno de los mejores
Menginap 2 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great liocation, nice staff, lovely breakfast.
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Eine sehr sauber Unterkunft auch wenn schon älter aber der Style war noch sehr schön und gepflegt. Liegt an der Hauptstraße von Lido quasi um die Ecke. Daher ideal und nachts ruhig.
Menginap 5 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very well run friendly and professional hotel. All the staff were lovely and went out of their way to ensure our stay was excellent.
Menginap 7 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
a very nice hotel on a very nice street in Lido.
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great location and staff, beautiful garden area where we played cards in the evening
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
It is a lovely traditional hotel, very clean and full of character. Staff is very friendly and helpful. The hotel is very conveniently located near main street and everything is within a walking distance. We thoroughly enjoyed staying in the hotel, definitely would choose it again.
Menginap 2 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Good and friendly environment
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Central gelegen, ruhige Gegend, super Frühstück
Menginap 3 malam pada Okt 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
リド島の船着場から歩いて10分くらい。 ステキな別荘や邸宅が立ち並ぶ中にホテルがありました。お花に囲まれて、朝から鳥の声が聞こえ、ゆったりと落ち着いた雰囲気です。 少し歩けば(自転車も無料でレンタルできます) 海もあるし、カフェやバーカロやレストランテ、ジェラートのお店、スーパーマーケット何でもあります。 朝食もパンやケーキ、ヨーグルト、ジュース、とっても美味しかったです。 ベネチア本島の人混みを逃れてゆっくりくつろげました。
Menginap 3 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Very clean hotel. Room, bathroom, common areas, bar, outdoors, etc. Staff extremely friendly and very welcoming. Felt right at home.
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Quarto limpo. Boa equipe de funcionários
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik

Great location

Great location, a bit worn down but still very good hotel to stay at.
Menginap 1 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Gute Lage, freundliche Mitarbeiter und romantisches, stilvolles Zimmer (
Menginap 3 malam pada Apr 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Really enjoyed staying at this property. It is older, but very clean and a balcony with a wonderful view. The location is fantastic.
Menginap 4 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
수상버스를 타기 좋은 위치에 쾌적하고 아름다운 숙소였습니다 전용주차장이 있어 주차도 편리했고 조식도 훌륭했습니다 리도섬 자체도 아름다운 여행지니 강추합니다
Menginap 1 malam pada Okt 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
This is a lovely lityle hotel in the Lido area. Very close to restaurants and ferry doc. Easy walking area. Hotel is pretty simple but evetything you need.
Menginap 3 malam pada Okt 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Unique old Hotel, very nice staff
Menginap 4 malam pada Sep 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Super

Tolles Zimmer (Upgrade), Super Service, immer da und hilfsbereit, gute Lage
Menginap 3 malam pada Jun 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very comfortable, family friendly, a very gut location
Menginap 2 malam pada Mei 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kemudahan
Very convenient location, close to buses and the water buses. Lots of wonderful places to eat and very friendly and helpful staff.
Menginap 2 malam pada Jul 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The bathtub is a plus, the shower needed a longer pipe though if the person wants to take a standing shower. Room is good. There was a frigobar that worked, good air conditioner. Would benefit from better sound isolation, we had to complain about a neighbor room talking loud late at night
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Sehr schönes Hotel, von dem man sehr schnell mit dem Vaporetto überall hin kommt. Restaurants und Einkaufsmöglichkeiten sind in unmittelbarer Nähe.
Menginap 6 malam pada Apr 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Lovely hotel with polished, helpful staff. Lido area is very convenient for exploration of Venice.
Menginap 2 malam pada Mei 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Il posto è comodo per il centro del Lido e per i traghetti. Struttura curata e camere silenziose e pulite.
Menginap 2 malam pada Nov 2024