
Hotel berdekatan Gereja Our Savior
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu ini
Hujung minggu depan
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Gereja Our Savior

1. Waldorf Astoria New York
Waldorf Astoria New YorkMidtown Timur, 0.9 km dari Gereja Our Savior
9.8 daripada 10, Luar biasa, (90 ulasan)
Harga ialah RM5,225
RM6,010 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov

2. Hilton Club The Central at 5th New York
Hilton Club The Central at 5th New YorkMidtown Timur, 0.8 km dari Gereja Our Savior
9.6 daripada 10, Luar biasa, (1,048 ulasan)
Harga ialah RM1,462
RM1,692 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

3. The Langham, New York, Fifth Avenue
The Langham, New York, Fifth AvenueMidtown South, 0.4 km dari Gereja Our Savior
9.6 daripada 10, Luar biasa, (1,004 ulasan)
Harga ialah RM3,657
RM4,210 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

4. Library Hotel by Library Hotel Collection
Library Hotel by Library Hotel Collection0.3 km dari Gereja Our Savior
9.6 daripada 10, Luar biasa, (1,003 ulasan)
Harga ialah RM1,305
RM1,614 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

5. The Fifth Avenue Hotel
The Fifth Avenue Hotel0.9 km dari Gereja Our Savior
9.6 daripada 10, Luar biasa, (286 ulasan)
Harga ialah RM4,474
RM5,148 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

6. The Bryant Park Hotel
The Bryant Park HotelPusat Bandar New York, 0.5 km dari Gereja Our Savior
9.6 daripada 10, Luar biasa, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM1,563
RM1,948 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov

7. Hotel Giraffe by Library Hotel Collection
Hotel Giraffe by Library Hotel Collection0.9 km dari Gereja Our Savior
9.6 daripada 10, Luar biasa, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM1,489
RM1,825 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov

8. Archer Hotel New York
Archer Hotel New YorkPusat Bandar New York, 0.6 km dari Gereja Our Savior
9.4 daripada 10, Luar biasa, (1,527 ulasan)
Harga ialah RM952
RM1,107 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

9. Executive Hotel Le Soleil New York
Executive Hotel Le Soleil New YorkMidtown South, 0.5 km dari Gereja Our Savior
9.4 daripada 10, Luar biasa, (2,634 ulasan)
Harga ialah RM895
RM1,157 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

10. The William Hotel Midtown, New York
The William Hotel Midtown, New York0.2 km dari Gereja Our Savior
9.4 daripada 10, Luar biasa, (285 ulasan)
Harga ialah RM1,663
RM1,922 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

11. LUMA Hotel Times Square
LUMA Hotel Times SquareDaerah Teater, 0.8 km dari Gereja Our Savior
9.4 daripada 10, Luar biasa, (1,006 ulasan)
Harga ialah RM1,158
RM1,343 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

13. Eurostars The Chemists’ Club Hotel
Eurostars The Chemists’ Club Hotel0.3 km dari Gereja Our Savior
9.4 daripada 10, Luar biasa, (556 ulasan)
Harga ialah RM1,798
RM2,241 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov

14. The Evelyn Hotel
The Evelyn Hotel0.9 km dari Gereja Our Savior
9.4 daripada 10, Luar biasa, (1,415 ulasan)
Harga ialah RM878
RM1,200 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

15. Little Charlie Hotel
Little Charlie Hotel0.7 km dari Gereja Our Savior
9.2 daripada 10, Hebat, (1,769 ulasan)
Harga ialah RM734
RM856 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

16. The Gotham Hotel
The Gotham HotelMidtown Timur, 0.7 km dari Gereja Our Savior
9.2 daripada 10, Hebat, (1,130 ulasan)
Harga ialah RM969
RM1,239 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

17. Club Quarters Hotel Grand Central, New York
Club Quarters Hotel Grand Central, New York0.6 km dari Gereja Our Savior
9.2 daripada 10, Hebat, (3,100 ulasan)
Harga ialah RM682
RM914 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

18. Best Western Premier Empire State Hotel
Best Western Premier Empire State Hotel0.7 km dari Gereja Our Savior
9.2 daripada 10, Hebat, (1,201 ulasan)
Harga ialah RM697
RM815 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

19. The Westin New York Grand Central
The Westin New York Grand Central0.5 km dari Gereja Our Savior
9.2 daripada 10, Hebat, (3,789 ulasan)
Harga ialah RM1,140
RM1,495 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Nov - 24 Nov

20. The Knickerbocker Hotel
The Knickerbocker HotelDaerah Teater, 0.9 km dari Gereja Our Savior
9.2 daripada 10, Hebat, (1,980 ulasan)
Harga ialah RM1,089
RM1,475 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Nov - 24 Nov
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Gereja Our Savior
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Waldorf Astoria New York | 9.8 Luar biasa 90 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Hilton Club The Central at 5th New York | 9.6 Luar biasa 1,048 ulasan | Lihat | ||||||
![]() The Langham, New York, Fifth Avenue | 9.6 Luar biasa 1,004 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Library Hotel by Library Hotel Collection | 9.6 Luar biasa 1,003 ulasan | Lihat | ||||||
![]() The Fifth Avenue Hotel | 9.6 Luar biasa 286 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Gereja Our Savior Popular

New York Marriott Marquis
10/10 Cemerlang

































































