
Hotel berdekatan El Jardin de Serrano
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
24 Okt - 25 OktEsok
25 Okt - 26 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 NovDua minggu kemudian
6 Nov - 8 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan El Jardin de Serrano




1. Gran Hotel Inglés - The Leading Hotels of the World
Gran Hotel Inglés - The Leading Hotels of the WorldHuertas, 1.5 km dari El Jardin de Serrano
Ursula
RM2,436
RM2,680 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Nov - 13 Nov




2. El Autor Hotel, Madrid, Autograph Collection
El Autor Hotel, Madrid, Autograph CollectionHuertas, 1.2 km dari El Jardin de Serrano
Silvestro
RM1,465
RM1,611 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




3. Mercer Madrid
Mercer MadridSegi Tiga Emas Seni, 1 km dari El Jardin de Serrano
RM1,519
RM1,670 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




4. Rosewood Villa Magna
Rosewood Villa Magna0.5 km dari El Jardin de Serrano
RM5,404
RM5,944 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




5. Mandarin Oriental Ritz, Madrid
Mandarin Oriental Ritz, MadridSegi Tiga Emas Seni, 1.2 km dari El Jardin de Serrano
Alejandro
RM4,448
RM4,893 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




6. Hotel Regina
Hotel ReginaSol, 1.4 km dari El Jardin de Serrano
Kim Seng
RM1,203
RM1,323 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




7. Relais & Châteaux Hotel Orfila
Relais & Châteaux Hotel OrfilaAlmagro, 0.6 km dari El Jardin de Serrano
RM1,687
RM1,855 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Nov - 20 Nov




8. Four Seasons Hotel Madrid
Four Seasons Hotel MadridHuertas, 1.4 km dari El Jardin de Serrano
RM5,034
RM5,538 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




9. Only YOU Boutique Hotel
Only YOU Boutique HotelChueca, 0.8 km dari El Jardin de Serrano
James
RM1,465
RM1,611 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Nov - 20 Nov




10. Nobu Hotel Madrid
Nobu Hotel MadridCortes, 1.3 km dari El Jardin de Serrano
RM2,205
RM2,426 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




11. Casa Faraona Luxury Residences
Casa Faraona Luxury ResidencesRecoletos, 0.5 km dari El Jardin de Serrano
Salomon
RM1,442
RM1,586 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov




12. Barceló Emperatriz
Barceló Emperatriz1.2 km dari El Jardin de Serrano
RM1,048
RM1,153 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




13. Tribu Malasaña
Tribu MalasañaMalasaña, 1.2 km dari El Jardin de Serrano
Enrique
RM558
RM614 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




14. Santo Mauro, a Luxury Collection Hotel, Madrid
Santo Mauro, a Luxury Collection Hotel, MadridAlmagro, 0.8 km dari El Jardin de Serrano
RM3,307
RM3,637 jumlah
termasuk cukai & fi
14 Nov - 15 Nov




15. Líbere Madrid Malasaña
Líbere Madrid MalasañaMalasaña, 1.3 km dari El Jardin de Serrano
RM854
RM940 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Nov - 19 Nov




16. Wellington Hotel & Spa Madrid
Wellington Hotel & Spa MadridRecoletos, 0.4 km dari El Jardin de Serrano
Perla
RM1,872
RM2,059 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




17. Brach Madrid - Evok Collection
Brach Madrid - Evok CollectionChueca, 1.2 km dari El Jardin de Serrano
Emmanuel
RM2,242
RM2,466 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




18. Hotel Vincci The Mint
Hotel Vincci The Mint1.2 km dari El Jardin de Serrano
Katie
RM961
RM1,057 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




19. Hyatt Regency Madrid Residences
Hyatt Regency Madrid Residences1.3 km dari El Jardin de Serrano
Muhammad Farhan
RM1,498
RM1,648 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Nov - 24 Nov




20. NH Collection Madrid Colón
NH Collection Madrid ColónRecoletos, 0.2 km dari El Jardin de Serrano
RM1,236
RM1,359 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan El Jardin de Serrano
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Gran Hotel Inglés - The Leading Hotels of the World | 10.0 Luar biasa 533 ulasan | Lihat | |||||
![]() El Autor Hotel, Madrid, Autograph Collection | 9.8 Luar biasa 41 ulasan | Lihat | |||||
![]() Mercer Madrid | 9.8 Luar biasa 38 ulasan | Lihat | |||||
![]() Rosewood Villa Magna | 9.8 Luar biasa 157 ulasan | Lihat | |||||
![]() Mandarin Oriental Ritz, Madrid | 9.8 Luar biasa 177 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel El Jardin de Serrano Popular
Tarikan lain berhampiran El Jardin de Serrano

Milla de Oro
Ketika kunjungan anda ke Madrid, anda boleh mencari cederamata di Milla de Oro. Ketiba berada di kawasan mesra berjalan kaki ini, anda boleh menikmati hiburan malam yang menakjubkan.

Plaza de Colon
8.8/10 (33 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah Madrid apabila anda singgah ke Plaza de Colon. Temui latar seni yang dikagumi dan kedai-kedai di kawasan meriah ini.

Muzium Arkeologi Nasional
9.0/10 (8 ulasan)
Anda boleh mengimbas bahan pameran di Muzium Arkeologi Nasional, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika kunjungan anda ke Madrid. Temui muzium yang mengagumkan dan kedai-kedai di kawasan budaya beraneka ini.
Jorge Juan y Santacilia
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah Madrid dengan kunjungan ke Jorge Juan y Santacilia. Alami latar teater yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Galeri Kreisler
Anda boleh mengimbas bahan pameran di Galeri Kreisler, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika kunjungan anda ke Madrid. Alami latar teater yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Teatro Fernan Gomez
Saksikan pertunjukan di Teatro Fernan Gomez, teater dengan kisah menarik di Madrid. Temui muzium yang mengagumkan dan kedai-kedai di kawasan budaya beraneka ini.
Monumen Cristobal Colon
Anda boleh pelajari tentang sejarah Madrid dengan lawatan ke Monumen Cristobal Colon. Temui muzium yang mengagumkan dan kedai-kedai di kawasan budaya beraneka ini.
El Corte Ingles
9.6/10 (25 ulasan)
Anda boleh mencari cenderamata di El Corte Ingles ketika percutian anda di Madrid. Luangkan masa untuk lawati kedai-kedai di kawasan ini, atau hanya nikmati pelbagai pilihan tempat makan.




