Comfort Suites near I-80 and I-94

Kelas hartanah: 2.5

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

6.4 daripada 10

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk sarapan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Gimnasium
Harga semasa ialah RM395
RM447 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 7 daripada 7 bilik

Suite, 1 Katil Ratu (Queen), Accessible, Non Smoking

  • 33 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Suite, 1 Katil Ratu (Queen), Accessible, Non Smoking

  • 33 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Standard Room, 1 Katil Raja (King), Non Smoking

  • 33 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Suite, Non Smoking

  • 33 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King) ATAU 1 Katil Sofa Kelamin

Suite, 1 Katil Raja (King) dengan Katil Sofa, Non Smoking, Jetted Tub

  • 33 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Kelamin

Suite, 1 Katil Raja (King), Non Smoking, Jetted Tub

  • 33 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Suite, Berbilang Katil, Non Smoking

  • 33 meter persegi
  • Boleh menampung 5
  • 2 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Sofa Kelamin

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Lansing, Comfort Suites near I-80 and I-94 berada di pusat bandar raya dan berhampiran stesen metro. Ravisloe Country Club dan Padang Golf Lost Marsh disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang mencari tarikan kawasan ini boleh mengunjungi Mascot Hall Of Fame dan Pullman Community Center. Muzium Kanak-kanak Bronzeville dan Odyssey Fun World juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Lansing kami
Peta
2235 West 173rd St, Lansing, IL, 60438

Tempat berdekatan

  • McCormick Place
    McCormick Place
    40 min memandu - 38.2 km
  • Stadium Soldier Field
    Stadium Soldier Field
    42 min memandu - 39.5 km
  • Pusat Beli-belah Lansing Square
    17 min berjalan kaki - 1.5 km
  • Taman Lan-Oak
    2 min memandu - 1.8 km
  • Pusat River Oaks
    4 min memandu - 2.5 km

Bergerak

  • Stesen Hazel Crest - 9 minit memandu
  • Lapangan Terbang Chicago Midway (MDW) - 54 minit memandu

Restoran

  • McDonald's
    19 min berjalan kaki
  • Chick-fil-a
    14 min berjalan kaki
  • Starbucks
    3 min memandu
  • Culver's
    10 min berjalan kaki
  • Popeyes Louisiana Kitchen
    3 min memandu

Tentang hartanah ini

Comfort Suites near I-80 and I-94

  • Hotel di kawasan beli-belah
  • Manfaatkan sarapan bufet percuma, perpustakaan dan pencucian kering/dobi di Comfort Suites near I-80 and I-94. Sebagai tambahan kepada gimnasium dan pusat perniagaan, tetamu boleh menyambung kepada Wi-Fi percuma dalam bilik dengan 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti).
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Kolam renang tertutup
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Tempat letak kenderaan RV/bas/trak, daftar masuk ekspres dan kedai hadiah
    • Perkhidmatan ATM/perbankan, meja/kaunter hadapan 24 jam dan surat khabar percuma
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua 65 bilik dilengkapkan perabot secara berasingan disertakan dengan keselesaan seperti peralatan tempat tidur premium dan ruang kerja komputer riba, dan juga manfaat seperti penyaman udara dan tempat duduk berasingan. Ulasan tetamu memberikan rating yang tinggi terhadap kebersihan bilik di hartanah.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan tab mandi atau pancuran dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • Televisyen dengan saluran TV premium
    • Almari pakaian, tempat duduk berasingan dan peti sejuk

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah Comfort Suites near I-80 and I-94 mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang tertutup.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Comfort Suites near I-80 and I-94?

Setakat 23 Okt 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Comfort Suites near I-80 and I-94 pada 1 Nov 2026 bermula serendah RM395, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Comfort Suites near I-80 and I-94 mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Comfort Suites near I-80 and I-94?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Comfort Suites near I-80 and I-94?

Daftar masuk bermula jam 15:00.

Apakah masa daftar keluar di Comfort Suites near I-80 and I-94?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Comfort Suites near I-80 and I-94?

Terletak di tengah-tengah Lansing, hotel ini sejauh 1 bt (2 km) dari Pusat Beli-belah Lansing Square dan Taman Lan-Oak. Pusat River Oaks adalah 1.3 bt (2 km) jauhnya.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Comfort Suites near I-80 and I-94 Ulasan

6.4

6.4

Kebersihan

7.8

Lokasi

7.4

Kakitangan & perkhidmatan

6.2

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 291 daripada 998 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 189 daripada 998 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 159 daripada 998 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 113 daripada 998 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 246 daripada 998 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Only great thing about this place was the staff and breakfast.
Menginap 2 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great stay for an emergency night stay
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
The property is old, need to be refurbished and re-equiped, there's little the staff can do about this, although the staff tried very hard to do their job diligently, but with building situations there's little they can do for their efforts to show. It is a very nice location if all this are addressed.
Menginap 3 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
All was good except the floor in our room was dirty which made my feet all grimy… had to wear my shoes to keep my feet clean.
Menginap 1 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Lovely rooms... Nice and quiet area
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Hotel is run down and filthy. Starting with the parking lot, garbage everywhere, lobby furniture is dirty and stained, walls are torn up, shower has mold, the list goes on and on. Don’t waste your money there.
Menginap 2 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Rooms were terrible, ice makers didn’t work, no towel racks.
Menginap 2 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Will not be staying again.
Menginap 2 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Good stay for the nights rest I needed
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
so close where we have a family reunion
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
I wish I could upload the pictures here. The rooms were terrible for the price we paid.
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kemudahan
T
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very good clean towels hotel and I will visit them again
Menginap 2 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
The property should not be listed on Expedia. As other reviewers have stated, it should be shut down. How the State of Illinois allows this place to stay open to the public I do not understand.
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan
Tidak sukakan: Kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
El agua del lavamanos no funcionaba, la limpieza buena pero la habitación vieja
Menginap 2 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very clean nice/helpful staff and a nice breakfast. Will use this location more
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Let me start off by saying the carpet in the hotel was filthy. My car got broken into the cameras weren’t working properly. The room had roaches I had to keep getting my key card reprogrammed. Staff disappears sometime throughout the course of the night. One of the good things about it was the bed was comfortable Although I didn’t eat nothing but a pre packed muffin and tea/juice The kitchen staff very pleasant. Because if there is roaches in the room they are definitely in the kitchen.
Menginap 4 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kemudahan
Jacuzzi flooded..tv didn't work..Ice machine didn't work..pool was out of order.
Menginap 2 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Tidak sukakan: Kemudahan
Breakfast could have been way better
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kebersihan, kemudahan
Staff was nice
Menginap 2 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I stayed there for less than 3 hours and asked for a refund. There were bugs in my room everywhere. A dirty and stained sofa with flattened cushions that always as though it was picked up from a dumpster. There was some substance on the wall that I hope was ear wax. I will never stay at a choice hotel again. I thought the last one was bad in a different city, but this one wins for being the worst. The sign stating the room was cleaned with hospital grade disinfectant needs to be taken down. Yuck! They gotta add the option for zero stars.
Menginap 2 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Tidak sukakan: Kebersihan
I found old eye lashes on the stand by the bed, the lamp on the table didn’t work, and the shower curtain had someone else hair all over it. My best friend stayed in the same hotel at the same time and they gave her a handicap accessible that she didn’t ask for, the room smelled horrible and her neighbors argued all night stopping her from sleeping(hotel staff didn’t help with the situation). Hotel is close to highway and many stores.
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Tidak sukakan: Kebersihan
I like the pool and the breakfast. The staff was friendly and helpful. I didn't like the damage that was already in the room and smoke smell when my family and I arrived.
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The room made you feel at home and the staff courtesy was top notch. Would recommend for those who want to feel at home.
Menginap 3 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Terrible
Menginap 7 malam pada Ogo 2026