
Hotel berdekatan Jelajah Monte Rosa
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
19 Okt - 20 OktEsok
20 Okt - 21 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Jelajah Monte Rosa




1. Hotel Chesa Valese
Hotel Chesa Valese0.6 km dari Jelajah Monte Rosa
RM747
RM815 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




2. Zermatt Budget Rooms at Alpen Resort, Spa & Dining
Zermatt Budget Rooms at Alpen Resort, Spa & Dining0.3 km dari Jelajah Monte Rosa
RM790
RM860 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov




3. Tradition Julen Hotel
Tradition Julen Hotel0.7 km dari Jelajah Monte Rosa
MARIAFERNANDA
RM1,284
RM1,372 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




4. Hotel Firefly
Hotel Firefly0.8 km dari Jelajah Monte Rosa
Abdulla
RM1,560
RM1,659 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




5. Hotel Tannenhof
Hotel TannenhofPusat Bandar Raya Zermatt, 0.5 km dari Jelajah Monte Rosa
Stacey
RM806
RM876 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




6. Hotel Jägerhof
Hotel Jägerhof0.8 km dari Jelajah Monte Rosa
Jen Nee
RM859
RM931 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




7. Hotel Basecamp
Hotel Basecamp0.7 km dari Jelajah Monte Rosa
Pengembara tanpa nama
RM744
RM812 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




8. Matterhorn Lodge Boutique Hotel & Apartements
Matterhorn Lodge Boutique Hotel & Apartements0.5 km dari Jelajah Monte Rosa
Stacy
RM1,336
RM1,428 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




9. Mirabeau Etoile
Mirabeau Etoile0.1 km dari Jelajah Monte Rosa
William
RM1,177
RM1,261 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




10. Hotel ZERMAMA Zermatt
Hotel ZERMAMA Zermatt0.3 km dari Jelajah Monte Rosa
Jesse
RM840
RM911 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




11. Hotel Butterfly
Hotel ButterflyPusat Bandar Raya Zermatt, 0.2 km dari Jelajah Monte Rosa
RM935
RM1,010 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




12. Hotel Garni Testa Grigia
Hotel Garni Testa GrigiaPusat Bandar Raya Zermatt, 0.3 km dari Jelajah Monte Rosa
RM816
RM887 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




13. Alpen Resort - Spa & Dining
Alpen Resort - Spa & Dining0.3 km dari Jelajah Monte Rosa
ERNA
RM988
RM1,065 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Nov - 19 Nov




14. LaPerle Apartments & Spa Access at Alpen Resort
LaPerle Apartments & Spa Access at Alpen Resort0.2 km dari Jelajah Monte Rosa
Joelle
RM642
RM706 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




15. Hotel Derby
Hotel DerbyPusat Bandar Raya Zermatt, 0.2 km dari Jelajah Monte Rosa
RM1,142
RM1,225 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




16. Unique Hotel Post
Unique Hotel PostPusat Bandar Raya Zermatt, 0.4 km dari Jelajah Monte Rosa
RM1,355
RM1,446 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




17. Backstage Boutique SPA Hotel
Backstage Boutique SPA HotelPusat Bandar Raya Zermatt, 0.3 km dari Jelajah Monte Rosa
Maria
RM1,133
RM1,216 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




18. Le Mirabeau Resort & Spa Zermatt
Le Mirabeau Resort & Spa Zermatt0.2 km dari Jelajah Monte Rosa
Dixie Janette
RM1,188
RM1,273 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




19. la couronne Hotel & Spa
la couronne Hotel & Spa0.6 km dari Jelajah Monte Rosa
RM1,288
RM1,377 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




20. Mirabeau Alpine
Mirabeau Alpine0.2 km dari Jelajah Monte Rosa
Riki
RM1,237
RM1,324 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Jelajah Monte Rosa
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Hotel Chesa Valese | 9.8 Luar biasa 286 ulasan | Lihat | |||||
![]() Zermatt Budget Rooms at Alpen Resort, Spa & Dining | 9.8 Luar biasa 329 ulasan | Lihat | |||||
![]() Tradition Julen Hotel | 9.8 Luar biasa 236 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hotel Firefly | 9.8 Luar biasa 195 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hotel Tannenhof | 9.6 Luar biasa 431 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Jelajah Monte Rosa Popular
Tarikan lain berhampiran Jelajah Monte Rosa
Zermatt-Matterhorn Ski Paradise
9.6/10 (860 ulasan)
Turuni cerun di Zermatt dengan kunjungan ke Zermatt-Matterhorn Ski Paradise. Temui pemandangan gunung ketika berada di kawasan ini.
Pusat Pelawat Zermatt
10.0/10 (2 ulasan)
Pusat Pelawat Zermatt merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Zermatt, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Temui spa di kawasan ini, atau anda dapat cuba cerun ski.
Funikular Zermatt–Sunnegga
9.4/10 (65 ulasan)
Turuni cerun di Funikular Zermatt–Sunnegga ketika kunjungan anda ke Zermatt. Temui pemandangan gunung di kawasan ini, atau anda dapat cuba cerun ski.
Muzium Matterhorn
8.8/10 (53 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Matterhorn di Zermatt. Temui pemandangan gunung di kawasan romantik ini, atau anda boleh menikmati cerun ski.
Gereja St. Mauritius
8.8/10 (6 ulasan)
Gereja St. Mauritius merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Zermatt, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Luangkan masa untuk ke kedai-kedai dan cerun ski di kawasan romantik ini.
Kirchbrücke
Kirchbrücke merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Zermatt, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Temui pemandangan gunung di kawasan ini, atau anda dapat cuba cerun ski.




