
Hotel berdekatan Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
25 Okt - 26 OktEsok
26 Okt - 27 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 NovDua minggu kemudian
6 Nov - 8 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Muzium Arkeologi Jomon Togariishi




1. GUESTHOUSE HOALOHA 4 SEASONS
GUESTHOUSE HOALOHA 4 SEASONS9.6 km dari Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
nami
RM333
RM367 jumlah
8 Nov - 9 Nov




2. B&B Nomanomori
B&B Nomanomori5.4 km dari Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
TAKAKO
RM436
RM479 jumlah
26 Okt - 27 Okt




3. Hirotani Pension & Lodge
Hirotani Pension & Lodge5.6 km dari Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
Harry
RM255
RM280 jumlah
25 Okt - 26 Okt




4. Julian's
Julian's12.8 km dari Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
せいと
RM426
RM469 jumlah
24 Nov - 25 Nov




5. Guesthouse Kreutzer
Guesthouse Kreutzer7.6 km dari Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
博和
RM426
RM550 jumlah
29 Okt - 30 Okt




6. Hotel Route Inn Dai Ni Suwa Inter
Hotel Route Inn Dai Ni Suwa Inter9.8 km dari Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
Syogo
RM426
RM469 jumlah
25 Okt - 26 Okt




7. Mountain Lodge at 1,400m Hütte Jil Shirakabako
Mountain Lodge at 1,400m Hütte Jil ShirakabakoShirakabako, 9.9 km dari Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
Tamae
RM256
RM281 jumlah
26 Okt - 27 Okt




8. Comfort Inn Suwa Inter
Comfort Inn Suwa Inter9.7 km dari Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
AYAKO
RM234
RM258 jumlah
23 Nov - 24 Nov




9. Tateshina Tokyu Hotel
Tateshina Tokyu Hotel6.3 km dari Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
KAZUTOSHI
RM358
RM433 jumlah
23 Nov - 24 Nov




10. Tokyu Vacations Tateshina
Tokyu Vacations Tateshina6.2 km dari Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
KEIKO
RM523
RM575 jumlah
1 Nov - 2 Nov




11. Candeo Hotels Chino
Candeo Hotels Chino9.2 km dari Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
Kenichi
RM328
RM361 jumlah
23 Nov - 24 Nov




12. Chino Sky View Hotel
Chino Sky View Hotel7.1 km dari Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
Yasuko
RM282
RM310 jumlah
25 Okt - 26 Okt




13. Shirakabako Hotel PAIPU NO KEMURI
Shirakabako Hotel PAIPU NO KEMURIShirakabako, 10.5 km dari Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
RM348
RM383 jumlah
3 Nov - 4 Nov




14. Tateshina Grand Hotel Takinoyu
Tateshina Grand Hotel Takinoyu5.8 km dari Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
Masahiro
RM434
RM485 jumlah
26 Okt - 27 Okt




15. Kamisuwa Onsen Hotel Shinyu
Kamisuwa Onsen Hotel Shinyu11.7 km dari Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
RM1,063
RM1,177 jumlah
24 Nov - 25 Nov




16. Resort Hotel Tateshina
Resort Hotel Tateshina5.1 km dari Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
RM897
RM1,012 jumlah
7 Nov - 8 Nov




17. Rakuten STAY VILLA Yatsugatake
Rakuten STAY VILLA Yatsugatake17.7 km dari Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
Chatchawal
RM682
RM750 jumlah
26 Okt - 27 Okt




18. Hotel Shirakabako Sakaeen
Hotel Shirakabako SakaeenShirakabako, 10.2 km dari Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
Adam
RM294
RM323 jumlah
28 Okt - 29 Okt




19. Petit Hotel Kanan
Petit Hotel Kanan10.2 km dari Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
Hiroyuki
RM363
RM399 jumlah
25 Okt - 26 Okt




20. Shikino Yado Subaru
Shikino Yado Subaru8.4 km dari Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
RM462
RM542 jumlah
26 Okt - 27 Okt
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() GUESTHOUSE HOALOHA 4 SEASONS | 10.0 Luar biasa 25 ulasan | Lihat | |||||
![]() B&B Nomanomori | 9.8 Luar biasa 51 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hirotani Pension & Lodge | 8.8 Cemerlang 85 ulasan | Lihat | |||||
![]() Julian's | 9.4 Luar biasa 9 ulasan | Lihat | |||||
![]() Guesthouse Kreutzer | 9.2 Hebat 50 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Muzium Arkeologi Jomon Togariishi Popular
Tarikan lain berhampiran Muzium Arkeologi Jomon Togariishi
Muzium Seni Koyodo
6.8/10 (5 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Muzium Seni Koyodo ketika kunjungan anda ke Chino. Berjalan-jalan di sekitar hutan atau alami muzium.
Taman Inggeris Barakura
7.0/10 (9 ulasan)
Terokai kawasan luar yang luas di Taman Inggeris Barakura, kawasan hijau yang indah di Chino. Bersiar-siar di hutan atau temui pemandangan gunung di kawasan ini.
Gaung Yokoya
7.2/10 (5 ulasan)
Terokai kawasan luar yang luas di Gaung Yokoya, kawasan hijau yang indah di Chino. Bersiar-siar di hutan atau temui pemandangan gunung di kawasan ini.
Air Terjun Otome
Hayati alam semula jadi dan nikmati kawasan luar yang luas di Air Terjun Otome ketika anda berkunjung ke Chino. Bersiar-siar di taman atau temui pemandangan gunung di kawasan ini.
Tasik Tateshina
8.8/10 (30 ulasan)
Hayati alam semula jadi dan nikmati kawasan luar yang luas di Tasik Tateshina ketika anda berkunjung ke Chino. Bersiar-siar di hutan atau temui pemandangan gunung di kawasan ini.
Shokoji
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Chino apabila anda berkunjung ke Shokoji. Berjalan-jalan di sekitar taman atau alami muzium.
Yatsugatake Farm Stand
7.0/10 (2 ulasan)
Nikmati lawatan ke Yatsugatake Farm Stand ketika penginapan anda di Hara. Ketika berada di kawasan ini, anda boleh bersiar-siar di sekitar persekitaran semula jadi.
Takabayashi Fish Farm
6.0/10 (1 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa untuk melawat Takabayashi Fish Farm ketika anda berkunjung ke Chino. Bersiar-siar di hutan atau temui pemandangan gunung di kawasan ini.




