
Hotel berdekatan Muzium Polis
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
15 Okt - 16 OktEsok
16 Okt - 17 OktHujung minggu ini
16 Okt - 18 OktHujung minggu depan
23 Okt - 25 Okt Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Muzium Polis




1. The Tokyo Station Hotel
The Tokyo Station HotelMarunouchi, 0.8 km dari Muzium Polis
keisuke
RM1,884
RM2,383 jumlah
3 Nov - 4 Nov




2. ENT TERRACE GINZA PREMIUM
ENT TERRACE GINZA PREMIUMGinza, 0.6 km dari Muzium Polis
Jiaqi
RM1,636
RM1,800 jumlah
16 Okt - 17 Okt




3. Bvlgari Hotel Tokyo
Bvlgari Hotel Tokyo0.4 km dari Muzium Polis
Jee Eun
RM9,805
RM12,404 jumlah
1 Nov - 2 Nov




4. GRAND MONday GINZA
GRAND MONday GINZA0.5 km dari Muzium Polis
Dinis
RM1,509
RM1,660 jumlah
16 Okt - 17 Okt




5. Four Seasons Hotel Tokyo at Marunouchi
Four Seasons Hotel Tokyo at MarunouchiMarunouchi, 0.4 km dari Muzium Polis
Jason
RM4,114
RM5,215 jumlah
24 Okt - 25 Okt




6. The Tokyo EDITION, Ginza
The Tokyo EDITION, GinzaGinza, 0.3 km dari Muzium Polis
Lea
RM4,128
RM5,223 jumlah
3 Nov - 4 Nov




7. Marunouchi Hotel
Marunouchi HotelMarunouchi, 0.9 km dari Muzium Polis
RM2,136
RM2,350 jumlah
26 Okt - 27 Okt




8. Hotel Grand Bach Tokyo Ginza
Hotel Grand Bach Tokyo GinzaGinza, 0.8 km dari Muzium Polis
Norhalinda
RM1,604
RM1,941 jumlah
4 Nov - 5 Nov




9. The Gate Hotel Tokyo By HULIC
The Gate Hotel Tokyo By HULIC0.7 km dari Muzium Polis
RM1,544
RM1,698 jumlah
1 Nov - 2 Nov




10. The Peninsula Tokyo
The Peninsula Tokyo0.8 km dari Muzium Polis
RM3,483
RM4,417 jumlah
1 Nov - 2 Nov




11. Shangri-La Tokyo
Shangri-La TokyoMarunouchi, 0.8 km dari Muzium Polis
Prashant Bharat
RM3,139
RM3,982 jumlah
3 Nov - 4 Nov




12. WAYPOINT TSUKIJI TOKYO
WAYPOINT TSUKIJI TOKYO0.8 km dari Muzium Polis
RM918
RM1,010 jumlah
10 Nov - 11 Nov




13. MIMARU Tokyo Hatchobori
MIMARU Tokyo HatchoboriChuo, 0.8 km dari Muzium Polis
RM997
RM1,097 jumlah
9 Nov - 10 Nov




14. Premium Apart MONday GINZA EAST
Premium Apart MONday GINZA EAST0.8 km dari Muzium Polis
RM918
RM1,010 jumlah
18 Okt - 19 Okt




15. Mitsui Garden Hotel Ginza Tsukiji
Mitsui Garden Hotel Ginza Tsukiji0.9 km dari Muzium Polis
Gilbert Peck Tian
RM1,303
RM1,433 jumlah
1 Nov - 2 Nov




16. Oakwood Premier Tokyo
Oakwood Premier TokyoMarunouchi, 0.8 km dari Muzium Polis
Pengembara tanpa nama
RM2,125
RM2,618 jumlah
2 Nov - 3 Nov




17. Dormy Inn Premium Ginza Hot Springs
Dormy Inn Premium Ginza Hot SpringsGinza, 0.9 km dari Muzium Polis
RM826
RM916 jumlah
18 Okt - 19 Okt




18. Daiwa Roynet Hotel Tokyo Kyobashi PREMIER
Daiwa Roynet Hotel Tokyo Kyobashi PREMIER0.3 km dari Muzium Polis
RM658
RM723 jumlah
18 Okt - 19 Okt




19. Hotel Metropolitan Tokyo Marunouchi
Hotel Metropolitan Tokyo MarunouchiMarunouchi, 0.9 km dari Muzium Polis
Chuah
RM943
RM1,172 jumlah
3 Nov - 4 Nov




20. Section L Hatchobori
Section L Hatchobori0.8 km dari Muzium Polis
RM883
RM972 jumlah
18 Okt - 19 Okt
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Muzium Polis
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() The Tokyo Station Hotel | 9.8 Luar biasa 1,006 ulasan | Lihat | |||||
![]() ENT TERRACE GINZA PREMIUM | 10.0 Luar biasa 11 ulasan | Lihat | |||||
![]() Bvlgari Hotel Tokyo | 9.8 Luar biasa 70 ulasan | Lihat | |||||
![]() GRAND MONday GINZA | 9.8 Luar biasa 352 ulasan | Lihat | |||||
![]() Four Seasons Hotel Tokyo at Marunouchi | 9.8 Luar biasa 21 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Muzium Polis Popular
Hotel Villa Fontaine Grand Tokyo - Shiodome
8/10 Baik
" The hotel is overall good being modern n clean looking with a touch of class. Location is ok with Shiodome odeo line being under the same roof nearby n the Ginza Asakusa line bit further away. The smaller rooms are tight but there are larger ones. It has everything u need with Japanese clinical efficiency. It felt a bit robotic. A negative would be their strict check out policy. I wanted to check out at 12pm instead of 11am..non nego 2k yen.. "Even if u stay 10 nights said the night officer in charge" .. that is rather cold."
Tarikan lain berhampiran Muzium Polis
Rengatei
Anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di Rengatei ketika kunjungan anda ke Tokyo. Luangkan masa untuk lawati kedai-kedai di kawasan ini, atau hanya nikmati pelbagai pilihan tempat makan.
LIXIL Gallery
7.6/10 (12 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di LIXIL Gallery ketika kunjungan anda ke Tokyo. Temui latar seni yang dikagumi dan kuil di kawasan meriah ini.
Gallery Koyanagi
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Gallery Koyanagi ketika kunjungan anda ke Tokyo. Alami muzium yang mengagumkan dan latar seni yang dikagumi di kawasan meriah ini.
AGC Studio
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di AGC Studio ketika kunjungan anda ke Tokyo. Lawati kedai-kedai dan restoran makanan laut popular di kawasan meriah ini.
Tokyo Square Garden
9.0/10 (4 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Tokyo, anda boleh mencari cederamata di Tokyo Square Garden. Temui restoran makanan laut popular dan latar seni yang dikagumi di kawasan meriah ini.
Antique Mall Ginza
8.0/10 (1 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Tokyo, anda boleh menikmati aktiviti membeli-belah di Antique Mall Ginza. Temui restoran makanan laut popular dan latar seni yang dikagumi di kawasan meriah ini.
Pusat Filem Negara
8.8/10 (3 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Pusat Filem Negara di Tokyo. Temui latar seni yang dikagumi dan kuil di kawasan meriah ini.
Ruang Tambahan Muzium Pola
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Ruang Tambahan Muzium Pola di Tokyo. Lawati kedai-kedai dan monumen yang penting di kawasan meriah ini.




