
Hotel berdekatan Lido
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
21 Okt - 22 OktEsok
22 Okt - 23 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Lido




1. Black Door
Black DoorChamps-Élysées, 0.5 km dari Lido
Adela
RM2,203
RM2,569 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Nov - 22 Nov




2. Four Seasons Hotel George V
Four Seasons Hotel George VChamps-Élysées, 0.4 km dari Lido
Amanda
RM8,147
RM9,108 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




3. Miss Fuller
Miss Fuller0.6 km dari Lido
Ismael
RM675
RM820 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




4. Dadou Paris
Dadou Paris0.5 km dari Lido
Carine
RM610
RM749 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Nov - 12 Nov




5. Padam Hôtel
Padam Hôtel0.5 km dari Lido
RM895
RM1,062 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




6. Bvlgari Hotel Paris
Bvlgari Hotel ParisChamps-Élysées, 0.5 km dari Lido
ismael
RM7,439
RM8,329 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Nov - 21 Nov




7. Hôtel Keppler
Hôtel Keppler0.4 km dari Lido
Amy
RM1,254
RM1,457 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




8. Hôtel de Montesquieu
Hôtel de Montesquieu0.5 km dari Lido
Emin
RM1,376
RM1,621 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




9. West End Hotel
West End HotelChamps-Élysées, 0.6 km dari Lido
RM1,496
RM1,723 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Nov - 12 Nov




10. HIGHSTAY Maison - Boétie
HIGHSTAY Maison - Boétie0.6 km dari Lido
RM1,200
RM1,397 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




11. La Demeure Montaigne
La Demeure MontaigneChamps-Élysées, 0.5 km dari Lido
Eugene
RM1,800
RM2,088 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




12. Monsieur George Hotel & Spa – Champs Elysées
Monsieur George Hotel & Spa – Champs Elysées0.1 km dari Lido
RM1,663
RM1,937 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




13. Paris Square
Paris Square0.3 km dari Lido
Charlotte
RM881
RM993 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




14. The Peninsula Paris
The Peninsula Paris0.6 km dari Lido
Donald
RM7,285
RM8,159 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




15. Grand Powers
Grand PowersChamps-Élysées, 0.4 km dari Lido
RM2,215
RM2,543 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




16. Maison ELLE Paris
Maison ELLE Paris0.6 km dari Lido
Ricardo
RM779
RM934 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




17. citizenM Paris Champs-Élysées
citizenM Paris Champs-Élysées0.4 km dari Lido
RM596
RM733 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




18. Norman Paris Hôtel & Spa
Norman Paris Hôtel & Spa0.2 km dari Lido
RM1,650
RM1,923 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




19. O.lysée Hôtel
O.lysée Hôtel0.5 km dari Lido
D
RM840
RM1,002 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




20. Hôtel Elysia by Inwood Hotels
Hôtel Elysia by Inwood Hotels0.4 km dari Lido
RM2,059
RM2,372 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov
Ulasan Hotel Lido Popular
Tarikan lain berhampiran Lido

Place Charles de Gaulle
8.6/10 (34 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah Paris dengan singgah ke Place Charles de Gaulle. Temui latar teater yang dikagumi di kawasan meriah ini, atau anda boleh menikmati lawatan tempatan.
Foto oleh TM
Boulevard Haussmann
7.0/10 (2 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Paris, anda boleh mencari cederamata di Boulevard Haussmann. Temui latar seni yang dikagumi di kawasan ini, atau anda dapat cuba lawatan tempatan.

Arc de Triomphe
9.2/10 (43,033 ulasan)
Monumen tersergam indah yang terletak di tengah-tengah persimpangan jalan yang sibuk, gerbangnya berdiri megah berlatarkan pemandangan bandar yang cukup menawan.

Galeries Lafayette Champs-Élysées
9.2/10 (5 ulasan)
Anda boleh mencari cenderamata di Galeries Lafayette Champs-Élysées ketika percutian anda di Paris. Temui kafe yang menawan di kawasan ini di samping latar seni yang dikagumi.

Avenue George V
8.0/10 (1 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Paris, anda boleh mencari cederamata di Avenue George V. Temui kafe yang menawan di kawasan ini di samping muzium yang mengagumkan.
L'Atelier Renault
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan Paris apabila anda meluangkan masa di L'Atelier Renault. Lawati katedral yang mengagumkan dan monumen yang penting di kawasan meriah ini.
Salle Pleyel
8.0/10 (5 ulasan)
Anda boleh merancang untuk menyaksikan pertunjukan di Salle Pleyel ketika penginapan anda di Paris. Temui muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini, atau anda boleh menikmati lawatan tempatan.