
Hotel berdekatan Gereja Sant'Eufemia
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
23 Okt - 24 OktEsok
24 Okt - 25 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Gereja Sant'Eufemia




1. Brera Apartments in Missori
Brera Apartments in MissoriCentro Storico, 0.3 km dari Gereja Sant'Eufemia
Oscar
RM609
RM757 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




2. Oriana Homèl Milano
Oriana Homèl MilanoCentro Storico, 0.6 km dari Gereja Sant'Eufemia
damiano
RM590
RM737 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




3. AF Duomo - Milano Luxury Suites
AF Duomo - Milano Luxury SuitesCentro Storico, 0.8 km dari Gereja Sant'Eufemia
Robert
RM2,174
RM2,520 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




4. Heart Milan Apartments - Duomo Colonne
Heart Milan Apartments - Duomo ColonneCentro Storico, 0.5 km dari Gereja Sant'Eufemia
antonio
RM558
RM701 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov




5. TheROOMS by TheFLOOR Collection
TheROOMS by TheFLOOR Collection0.6 km dari Gereja Sant'Eufemia
Nemesio
RM660
RM812 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




6. Casa Brivio
Casa BrivioCentro Storico, 0.3 km dari Gereja Sant'Eufemia
Juan
RM1,109
RM1,307 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




7. Palazzo Touring Club Milan, A Radisson Collection Hotel
Palazzo Touring Club Milan, A Radisson Collection HotelCentro Storico, 0.2 km dari Gereja Sant'Eufemia
Mylah-Sol
RM1,678
RM1,956 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




8. Ostello Bello Milano Duomo
Ostello Bello Milano Duomo0.7 km dari Gereja Sant'Eufemia
RM478
RM553 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Nov - 19 Nov




9. Hotel Spadari al Duomo True Stay
Hotel Spadari al Duomo True StayCentro Storico, 0.7 km dari Gereja Sant'Eufemia
Robert
RM915
RM1,098 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




10. La Residenza Isabella
La Residenza IsabellaGuastalla, 0.9 km dari Gereja Sant'Eufemia
Katharina
RM495
RM732 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




11. Heart Milan Apartments - Duomo District
Heart Milan Apartments - Duomo DistrictCentro Storico, 0.6 km dari Gereja Sant'Eufemia
William
RM656
RM809 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




12. Room Mate Collection Giulia, Milan
Room Mate Collection Giulia, MilanCentro Storico, 0.9 km dari Gereja Sant'Eufemia
Janel
RM1,764
RM2,032 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




13. QC room Milano Porta Romana
QC room Milano Porta Romana0.8 km dari Gereja Sant'Eufemia
Tierro
RM808
RM981 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




14. Speronari Suites
Speronari SuitesCentro Storico, 0.6 km dari Gereja Sant'Eufemia
Ikuko
RM1,393
RM1,619 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




15. Bob W Milan Crocetta
Bob W Milan CrocettaCentro Storico, 0.3 km dari Gereja Sant'Eufemia
RM558
RM701 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




16. Palazzo Cordusio Gran Meliá – The Leading Hotels of the World
Palazzo Cordusio Gran Meliá – The Leading Hotels of the WorldCentro Storico, 0.9 km dari Gereja Sant'Eufemia
RM3,748
RM4,233 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




17. Milano Ticinese Guest House
Milano Ticinese Guest HouseTicinese, 0.8 km dari Gereja Sant'Eufemia
Elizabeth
RM450
RM582 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




18. The Square Milano Duomo - Preferred Hotels & Resorts
The Square Milano Duomo - Preferred Hotels & ResortsCentro Storico, 0.4 km dari Gereja Sant'Eufemia
Victor
RM1,320
RM1,543 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




19. Radisson Collection Hotel, Santa Sofia Milan
Radisson Collection Hotel, Santa Sofia MilanTicinese, 0.2 km dari Gereja Sant'Eufemia
RM1,208
RM1,439 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




20. Prestige Boutique Homes Aparthotel Piazza Duomo View
Prestige Boutique Homes Aparthotel Piazza Duomo ViewCentro Storico, 0.7 km dari Gereja Sant'Eufemia
Shelmara
RM854
RM1,629 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt
Ulasan Hotel Gereja Sant'Eufemia Popular
ibis Milano Centro
10/10 Cemerlang
"Location is good. "
Tarikan lain berhampiran Gereja Sant'Eufemia
Gereja Santa Maria presso San Celso
Gereja Santa Maria presso San Celso merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Milan, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Tambah kedai-kedai atau katedral yang mengagumkan di kawasan ini ke dalam rancangan perjalanan anda.
Istana Acerbi
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Milan dengan singgah ke Istana Acerbi. Luangkan masa untuk lawati katedral yang mengagumkan di kawasan ini, atau hanya nikmati kafe yang menawan.
Torre Velasca
Anda boleh pelajari tentang sejarah Milan dengan singgah ke Torre Velasca. Alami latar seni yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan ini.
Krip San Giovanni in Conca
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Milan dengan singgah ke Krip San Giovanni in Conca. Temui muzium yang mengagumkan dan kedai-kedai di kawasan ini.
Piazza Missori
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah Milan dengan lawatan ke Piazza Missori. Temui latar seni yang dikagumi dan kedai-kedai di kawasan ini.
Gereja Sant'Alessandro di Zebedia
Gereja Sant'Alessandro di Zebedia merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Milan, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Tambah kedai-kedai atau katedral yang mengagumkan di kawasan ini ke dalam rancangan perjalanan anda.
Parco Papa Giovanni Paolo II
Parco Papa Giovanni Paolo II merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Milan, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Alami latar seni yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan ini.
Teatro Lirico Giorgio Gaber
Anda boleh menikmati persembahan di Teatro Lirico Giorgio Gaber ketika penginapan anda di Milan. Luangkan masa untuk lawati katedral yang mengagumkan di kawasan ini, atau hanya nikmati kafe yang menawan.