
Hotel berdekatan Teater Istana Victoria
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
26 Okt - 27 OktEsok
27 Okt - 28 OktHujung minggu ini
30 Okt - 1 NovHujung minggu depan
6 Nov - 8 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Teater Istana Victoria




1. The July London Victoria
The July London Victoria0.2 km dari Teater Istana Victoria
Jeanne
RM1,074
RM1,288 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




2. The Peninsula London
The Peninsula London0.9 km dari Teater Istana Victoria
RM5,737
RM6,885 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




3. Hotel 41
Hotel 41Westminster, 0.2 km dari Teater Istana Victoria
RM1,660
RM1,992 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




4. The Emory, Maybourne
The Emory, Maybourne1 km dari Teater Istana Victoria
RM5,109
RM6,131 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




5. Taj 51 Buckingham Gate, Suites and Residences
Taj 51 Buckingham Gate, Suites and ResidencesWestminster, 0.4 km dari Teater Istana Victoria
RM2,869
RM3,442 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




6. The Belgrave
The Belgrave0.8 km dari Teater Istana Victoria
Philippe
RM655
RM786 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




7. Four Seasons Hotel London at Park Lane
Four Seasons Hotel London at Park LaneMayfair, 1 km dari Teater Istana Victoria
ricky
RM4,098
RM5,164 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




8. The Lanesborough, Oetker Hotels
The Lanesborough, Oetker Hotels1 km dari Teater Istana Victoria
seena
RM4,690
RM5,628 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




9. 2 Chesham Hotel
2 Chesham Hotel0.9 km dari Teater Istana Victoria
Larry
RM1,419
RM1,788 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




10. citizenM London Victoria Station
citizenM London Victoria Station0.2 km dari Teater Istana Victoria
RM569
RM683 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




11. Hotel Riu Plaza London Victoria
Hotel Riu Plaza London Victoria0.3 km dari Teater Istana Victoria
RM619
RM743 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




12. The Resident Victoria
The Resident VictoriaWestminster, 0.3 km dari Teater Istana Victoria
RM697
RM836 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




13. Jumeirah Carlton Tower London
Jumeirah Carlton Tower London1 km dari Teater Istana Victoria
RM4,246
RM5,095 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov




14. COMO The Halkin
COMO The Halkin0.8 km dari Teater Istana Victoria
Hector
RM1,738
RM2,085 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




15. St. Ermins Hotel, Autograph Collection
St. Ermins Hotel, Autograph CollectionWestminster, 0.6 km dari Teater Istana Victoria
Ann marie
RM1,158
RM1,389 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




16. The Rubens at the Palace
The Rubens at the PalaceWestminster, 0.2 km dari Teater Istana Victoria
Anita
RM1,066
RM1,279 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




17. The Hari London, Vignette Collection by IHG
The Hari London, Vignette Collection by IHG1 km dari Teater Istana Victoria
RM1,817
RM2,180 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




18. Luna Simone Hotel
Luna Simone Hotel0.7 km dari Teater Istana Victoria
Linda
RM697
RM836 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




19. Room Mate Lime Tree
Room Mate Lime Tree0.6 km dari Teater Istana Victoria
Holly
RM952
RM1,142 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




20. The Sanctuary House Hotel
The Sanctuary House HotelWestminster, 0.8 km dari Teater Istana Victoria
RM951
RM1,141 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Teater Istana Victoria
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() The July London Victoria | 9.8 Luar biasa 752 ulasan | Lihat | |||||
![]() The Peninsula London | 10.0 Luar biasa 114 ulasan | Lihat | |||||
![]() The Emory, Maybourne | 10.0 Luar biasa 26 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hotel 41 | 9.8 Luar biasa 666 ulasan | Lihat | |||||
![]() Taj 51 Buckingham Gate, Suites and Residences | 9.8 Luar biasa 770 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Teater Istana Victoria Popular
Tarikan lain berhampiran Teater Istana Victoria

Teater Victoria Apollo
8.8/10 (44 ulasan)
Nikmati persembahan di Teater Victoria Apollo, teater dengan kisah menarik di London. Lawati monumen yang penting dan kedai-kedai di kawasan meriah ini.

Katedral Westminster
8.8/10 (98 ulasan)
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah London apabila anda singgah ke Katedral Westminster. Lawati kedai-kedai dan monumen yang penting di kawasan meriah ini.
Little Ben
7.6/10 (5 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan London apabila anda meluangkan masa di Little Ben. Bersiar-siar di kawasan menghadap sungai kawasan meriah ini atau alami latar seni yang dikagumi.
Royal Mews
8.8/10 (21 ulasan)
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah London dengan lawatan ke Royal Mews. Bersiar-siar di kawasan menghadap sungai atau lawati monumen yang penting di kawasan meriah ini.
Pusat Maklumat Pleancongan Victoria Station
9.2/10 (11 ulasan)
Pusat Maklumat Pleancongan Victoria Station merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di London, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Bersiar-siar di kawasan menghadap sungai atau alami latar seni yang dikagumi di kawasan meriah ini.
The Other Palace
9.2/10 (12 ulasan)
Dapatkan tiket pertunjukan di The Other Palace, teater dengan kisah menarik di London. Temui muzium yang mengagumkan dan monumen yang penting di kawasan meriah ini.
Park Plaza Victoria London
Park Plaza Victoria London merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di London, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Bersiar-siar di kawasan menghadap sungai kawasan meriah ini atau alami latar seni yang dikagumi.
Queen's Gallery
9.2/10 (16 ulasan)
Anda boleh mengimbas bahan pameran di Queen's Gallery, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika percutian anda di London. Temui latar seni yang dikagumi dan monumen yang penting di kawasan meriah ini.




