
Hotel berdekatan Questacon
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
24 Okt - 25 OktEsok
25 Okt - 26 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 NovDua minggu kemudian
6 Nov - 8 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Questacon




1. East Hotel
East Hotel2.4 km dari Questacon
RM565
RM621 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




2. Knightsbridge Canberra
Knightsbridge CanberraKingston, 2.2 km dari Questacon
RM425
RM467 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Nov - 22 Nov




3. A by Adina Canberra
A by Adina CanberraTimur Bandar, 1.7 km dari Questacon
julie
RM539
RM593 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




4. Hyatt Hotel Canberra - a Park Hyatt
Hyatt Hotel Canberra - a Park HyattCapital Hill, 0.6 km dari Questacon
Hayden
RM651
RM716 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




5. Hotel Realm
Hotel RealmBarton, 1.5 km dari Questacon
Kaidi
RM527
RM580 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov




6. Meriton Suites Canberra
Meriton Suites CanberraTimur Bandar, 1.8 km dari Questacon
Cecille
RM404
RM444 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




7. Quest Canberra City Walk
Quest Canberra City WalkTimur Bandar, 1.9 km dari Questacon
Yuriany
RM370
RM407 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




8. The Sebel Canberra Campbell
The Sebel Canberra Campbell1.4 km dari Questacon
RM453
RM499 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




9. Midnight Hotel, Autograph Collection
Midnight Hotel, Autograph CollectionBraddon, 2.8 km dari Questacon
Amii
RM516
RM567 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




10. Ramada by Wyndham Diplomat Canberra
Ramada by Wyndham Diplomat Canberra3 km dari Questacon
RM374
RM412 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




11. Manuka Park Apartments
Manuka Park Apartments2.3 km dari Questacon
Rachel
RM354
RM389 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Nov - 21 Nov




12. Hotel Kurrajong Canberra
Hotel Kurrajong CanberraBarton, 1 km dari Questacon
RM463
RM509 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




13. Abode Kingston
Abode KingstonKingston, 2.2 km dari Questacon
RM410
RM451 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




14. Kingston Gardens Serviced Apartments
Kingston Gardens Serviced Apartments2.2 km dari Questacon
RM516
RM567 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




15. Little National Hotel Canberra
Little National Hotel CanberraBarton, 1.4 km dari Questacon
RM455
RM500 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




16. The Sebel Canberra Civic
The Sebel Canberra CivicTimur Bandar, 1.9 km dari Questacon
RM421
RM463 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




17. Ovolo Canberra, a Wyndham Hotel
Ovolo Canberra, a Wyndham Hotel1.7 km dari Questacon
RM492
RM542 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov




18. Oxley Court Serviced Apartments
Oxley Court Serviced Apartments2.5 km dari Questacon
Lisa
RM485
RM485 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




19. Madison Capital Executive Apartments
Madison Capital Executive ApartmentsBraddon, 3.1 km dari Questacon
Katija
RM308
RM339 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




20. Crowne Plaza Canberra by IHG
Crowne Plaza Canberra by IHGTimur Bandar, 1.8 km dari Questacon
lorraine
RM456
RM501 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Questacon
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() East Hotel | 9.6 Luar biasa 1,000 ulasan | Lihat | |||||
![]() Knightsbridge Canberra | 9.6 Luar biasa 1,001 ulasan | Lihat | |||||
![]() A by Adina Canberra | 9.4 Luar biasa 503 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hyatt Hotel Canberra - a Park Hyatt | 9.2 Hebat 1,001 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hotel Realm | 9.2 Hebat 1,001 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Questacon Popular
Tarikan lain berhampiran Questacon

Galeri Potret Nasional
9.0/10 (9 ulasan)
Anda boleh mengimbas bahan pameran di Galeri Potret Nasional, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika kunjungan anda ke Canberra. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan mesra berjalan kaki ini.

Perpustakaan Nasional Australia
9.2/10 (224 ulasan)
Setelah mengunjungi Perpustakaan Nasional Australia, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Canberra. Temui muzium yang mengagumkan dan kedai-kedai di kawasan mesra berjalan kaki ini.

Mahkamah Tinggi Australia
Setelah mengunjungi Mahkamah Tinggi Australia, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Canberra. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan mesra berjalan kaki ini.
Foto oleh TM
Bangunan Parlimen Lama
9.0/10 (586 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Bangunan Parlimen Lama ketika kunjungan anda ke Canberra. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan mesra berjalan kaki ini.

Galeri Nasional Australia
9.2/10 (2,543 ulasan)
Anda boleh mengimbas bahan pameran di Galeri Nasional Australia, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika kunjungan anda ke Canberra. Alami muzium yang mengagumkan dan latar seni yang dikagumi di kawasan mesra berjalan kaki ini.
National Rose Gardens
Terokai kawasan luar yang luas di National Rose Gardens, kawasan hijau yang indah di Canberra. Alami muzium yang mengagumkan dan latar seni yang dikagumi di kawasan mesra berjalan kaki ini.
Muzium Demokrasi Australia
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Demokrasi Australia ketika percutian anda di Canberra. Bersiar-siar di kawasan tepi tasik di kawasan mesra keluarga ini, atau kunjungi pelbagai pilihan tempat makan.
Albert Hall
8.0/10 (3 ulasan)
Nikmati persembahan di Albert Hall, teater dengan kisah menarik di Canberra. Alami latar seni yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan mesra berjalan kaki ini.




