
Hotel Dekat Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
21 Okt - 22 OktEsok
22 Okt - 23 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Pusat Kebudayaan & Seni TCDD




1. Antwell Suites
Antwell SuitesÜsküdar, 2.9 km dari Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
Ferhat
RM475
RM527 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov




2. Broyt Hotel
Broyt Hotel1.2 km dari Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
Giray
RM471
RM523 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




3. 39 Kalamis Marina Hotel
39 Kalamis Marina HotelFenerbahce, 2.1 km dari Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
Simon
RM540
RM599 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




4. Istanbul Marriott Hotel Asia
Istanbul Marriott Hotel Asia2.9 km dari Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
RM682
RM757 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




5. Holiday Inn Istanbul - Kadikoy by IHG
Holiday Inn Istanbul - Kadikoy by IHGKadıköy, 2.5 km dari Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
RM304
RM338 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




6. Wyndham Grand Istanbul Kalamis Marina Hotel
Wyndham Grand Istanbul Kalamis Marina HotelFenerbahce, 2.1 km dari Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
Sarah
RM717
RM836 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




7. kadıköy pasha34 otel
kadıköy pasha34 otelKadıköy, 3.2 km dari Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
RM313
RM348 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




8. Petek Pansiyon
Petek PansiyonFenerbahce, 2.5 km dari Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
Robert
RM467
RM518 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Nov - 20 Nov




9. The Marmara Suadiye Residence
The Marmara Suadiye Residence2.4 km dari Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
RM722
RM801 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




10. Guner Business Hotel
Guner Business HotelKadıköy, 3.2 km dari Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
Farshad
RM294
RM326 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




11. Byotell Istanbul
Byotell Istanbul2.6 km dari Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
RM487
RM541 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




12. Suadiye Hotel
Suadiye Hotel2.8 km dari Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
RM594
RM659 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt




13. Hilton Istanbul Kozyatagi
Hilton Istanbul KozyatagiKadıköy, 1.9 km dari Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
RM443
RM492 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




14. Asia Business Suites
Asia Business Suites3.2 km dari Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
Turan
RM211
RM234 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




15. G-Han Hotel
G-Han HotelKadıköy, 2.5 km dari Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
Nursel
RM436
RM484 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Nov - 21 Nov




16. The Gate Hotels Kadıköy Downtown
The Gate Hotels Kadıköy Downtown0.4 km dari Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
Yasin
RM254
RM282 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




17. Mezzo Hotel
Mezzo HotelKadıköy, 3.2 km dari Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
RM252
RM280 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




18. Kadıköy Park Suites
Kadıköy Park SuitesKadıköy, 2.8 km dari Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
Bektaş
RM371
RM412 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




19. Ataşehir Kuruçeşme Palace
Ataşehir Kuruçeşme PalaceAtaşehir, 2.8 km dari Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
Ela
RM288
RM320 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




20. Mahall Hotel
Mahall HotelKadıköy, 2.8 km dari Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
RM282
RM313 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt
Ulasan Hotel Pusat Kebudayaan & Seni TCDD Popular
39 Kalamis Marina Hotel
10/10 Cemerlang
"A very comfortable hotel. Haven't slept so well in a long time. Excellent food, service and value. "
Tarikan lain berhampiran Pusat Kebudayaan & Seni TCDD
Muzium Permainan Istanbul
Anda boleh mengimbas bahan pameran di Muzium Permainan Istanbul, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika kunjungan anda ke Istanbul. Temui muzium yang mengagumkan dan katedral yang mengagumkan di kawasan ini.
Infra Games - Paintball Digital
Anda boleh meluangkan masa untuk melawat Infra Games - Paintball Digital ketika anda berkunjung ke Istanbul. Lawati katedral yang mengagumkan di kawasan ini atau berjalan-jalan di kawasan tepi laut.
Masjid Zihni Pasa
Setelah mengunjungi Masjid Zihni Pasa, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Istanbul. Temui muzium yang mengagumkan dan kedai-kedai di kawasan meriah ini.
Pusat Kebudayaan Caddebostan
Nikmati lawatan ke Pusat Kebudayaan Caddebostan ketika penginapan anda di Istanbul. Lawati kedai-kedai di kawasan ini atau berjalan-jalan di kawasan tepi laut.
Universiti Marmara
Terokai kampus Universiti Marmara ketika percutian anda di Istanbul. Tambah monumen yang penting atau katedral yang mengagumkan di kawasan ini ke dalam rancangan perjalanan anda.
Masjid Galip Pasa
Nikmati lawatan ke Masjid Galip Pasa ketika penginapan anda di Istanbul. Temui muzium yang mengagumkan dan kedai-kedai di kawasan ini.
Pantai Caddebostan 2
Apa kata luangkan masa dengan bersantai di Pantai Caddebostan 2 ketika kunjungan anda ke Istanbul? Temui muzium yang mengagumkan dan katedral yang mengagumkan di kawasan ini.
Pantai Caddebostan
Apa kata luangkan masa dengan bersantai di Pantai Caddebostan ketika kunjungan anda ke Istanbul? Luangkan masa untuk lawati kedai-kedai di kawasan ini, atau hanya nikmati pelbagai pilihan tempat makan.