
Hotel berdekatan Parti Jalanan Jumaat Malam
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
22 Okt - 23 OktEsok
23 Okt - 24 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Parti Jalanan Jumaat Malam




1. Sanrai
Sanrai1.1 km dari Parti Jalanan Jumaat Malam
RM494
RM578 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




2. BodyHoliday - All inclusive
BodyHoliday - All inclusiveCap Estate, 2.6 km dari Parti Jalanan Jumaat Malam
Stephanie
RM5,676
RM6,122 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




3. Caribbean Dream Vacation Property
Caribbean Dream Vacation PropertyRodney Bay, 1.8 km dari Parti Jalanan Jumaat Malam
Charmaine
RM248
RM363 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




4. Windjammer Landing Resort and Residences
Windjammer Landing Resort and Residences3.2 km dari Parti Jalanan Jumaat Malam
Sheldon
RM1,295
RM1,777 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




5. The Landings Resort & Spa
The Landings Resort & Spa1 km dari Parti Jalanan Jumaat Malam
RM1,939
RM2,318 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




6. Harmony Marina Suites
Harmony Marina SuitesRodney Bay, 0.8 km dari Parti Jalanan Jumaat Malam
Russell
RM476
RM606 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt




7. Harbor Club St. Lucia, Curio Collection by Hilton
Harbor Club St. Lucia, Curio Collection by HiltonRodney Bay, 1 km dari Parti Jalanan Jumaat Malam
Anarly De La
RM902
RM1,104 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov




8. Coco Palm
Coco PalmRodney Bay, 1.2 km dari Parti Jalanan Jumaat Malam
Patrick
RM731
RM904 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




9. Tropic Nook
Tropic Nook3 km dari Parti Jalanan Jumaat Malam
Aaron Guzman
RM185
RM247 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




10. Bay Gardens Beach Resort and Spa
Bay Gardens Beach Resort and SpaRodney Bay, 0.4 km dari Parti Jalanan Jumaat Malam
RM806
RM1,057 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




11. Bay Gardens Marina Haven
Bay Gardens Marina HavenBonne Terre, 0.7 km dari Parti Jalanan Jumaat Malam
Kristin
RM520
RM665 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




12. Beachcross Villa Apartments
Beachcross Villa ApartmentsRodney Bay, 0.6 km dari Parti Jalanan Jumaat Malam
Cherise
RM488
RM572 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




13. Soco House New Boutique - Adults Only
Soco House New Boutique - Adults OnlyRodney Bay, 0.6 km dari Parti Jalanan Jumaat Malam
Courtney
RM1,459
RM1,611 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




14. Bay Gardens Hotel
Bay Gardens HotelRodney Bay, 1.3 km dari Parti Jalanan Jumaat Malam
Winston
RM429
RM555 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




15. Bluezone Club Residences by A'ila Resorts
Bluezone Club Residences by A'ila Resorts1.3 km dari Parti Jalanan Jumaat Malam
ANIL
RM2,029
RM2,171 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




16. Tropical Breeze Guesthouse and Furnished Apartments
Tropical Breeze Guesthouse and Furnished Apartments0.5 km dari Parti Jalanan Jumaat Malam
Agee
RM231
RM315 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




17. Bay Heights Escape- Courtyard Studios
Bay Heights Escape- Courtyard StudiosRodney Bay, 1.5 km dari Parti Jalanan Jumaat Malam
RM496
RM579 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




18. Baia Mare Villas
Baia Mare VillasRodney Bay, 1.1 km dari Parti Jalanan Jumaat Malam
Suzanne
RM1,653
RM1,817 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




19. TheLifeCo St.Lucia Wellbeing Center
TheLifeCo St.Lucia Wellbeing Center1.4 km dari Parti Jalanan Jumaat Malam
RM3,204
RM4,787 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




20. Seaclusion Apartments
Seaclusion Apartments1.8 km dari Parti Jalanan Jumaat Malam
Audrey
RM349
RM422 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Parti Jalanan Jumaat Malam
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Sanrai | 10.0 Luar biasa 10 ulasan | Lihat | |||||
![]() BodyHoliday - All inclusive | 9.8 Luar biasa 317 ulasan | Lihat | |||||
![]() Caribbean Dream Vacation Property | 9.4 Luar biasa 79 ulasan | Lihat | |||||
![]() Windjammer Landing Resort and Residences | 9.2 Hebat 1,000 ulasan | Lihat | |||||
![]() The Landings Resort & Spa | 9.2 Hebat 1,001 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Parti Jalanan Jumaat Malam Popular
Tarikan lain berhampiran Parti Jalanan Jumaat Malam

Gereja Katolik Saint Joseph Pelindung Pekerja
8.0/10 (74 ulasan)
Setelah mengunjungi Gereja Katolik Saint Joseph Pelindung Pekerja, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Gros Islet. Bersiar-siar di pantai yang cantik kawasan romantik ini atau kunjungi acara sukan.

Pantai Reduit
9.0/10 (1,288 ulasan)
Apa kata luangkan masa yang menenangkan di Pantai Reduit ketika kunjungan anda ke Gros Islet? Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan bersantai ini.
Foto oleh Nerdin St Rose
Rodney Bay Marina
8.8/10 (1,500 ulasan)
Terokai kawasan dermaga di Gros Islet dengan kunjungan ke Rodney Bay Marina. Bersiar-siar di pantai yang cantik atau lawati kedai-kedai di kawasan bersantai ini.
Taman Air Pulau Splash Saint Lucia
8.4/10 (354 ulasan)
Bawa sekeluarga ke Taman Air Pulau Splash Saint Lucia dan nikmati hari yang menyeronokkan di taman tema di Gros Islet ini. Bersiar-siar di pantai yang cantik di kawasan romantik ini, atau kunjungi pelbagai pilihan tempat makan.
Pusat Akuatik Teluk Rodney
7.6/10 (7 ulasan)
Nikmati lawatan ke Pusat Akuatik Teluk Rodney ketika penginapan anda di Gros Islet. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan romantik ini.
Medan Beli-belah Baywalk
8.0/10 (306 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Gros Islet, anda boleh menikmati aktiviti membeli-belah di Medan Beli-belah Baywalk. Bersiar-siar di pantai yang cantik dan marina di kawasan mesra keluarga ini.




