Hotel pangsapuri

Hunter Studios Maitland

Kelas hartanah: 3

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.6 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Dobi
Harga semasa ialah RM740
RM814 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Sep - 28 Sep

Lihat manfaat yang anda akan nikmati dengan VIP Access

Nikmati lebih banyak apabila anda menjadi ahli

  • Jimat 15% atau lebih lagi pada hartanah VIP Access terpilih apabila anda menjangkau tingkat Silver atau lebih tinggi
  • Nikmati perkhidmatan dengan kualiti dinilai tinggi dan luar biasa
  • Nikmati faedah penginapan di hartanah terpilih, serta naik taraf bilik percuma, daftar masuk awal dan daftar keluar lewat apabila tersedia

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 3 daripada 3 bilik

Standard Studio, 1 Katil Raja (King), Non Smoking, Kitchen

  • 6 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Deluxe Studio, 1 Katil Raja (King), Non Smoking, Balcony

  • 6 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Standard Apartment, 2 Bedrooms, Non Smoking, Kitchen

  • 12 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Raja (King)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Maitland, Hunter Studios Maitland berada di pusat bandar raya dan berhampiran stesen kereta api. Maitland Regional Art Gallery dan Winter Art Bazaar merupakan tarikan utama kebudayaan dan antara aktiviti di kawasan ini boleh dinikmati di Mindaribba Weddings dan Wallalong House - Hunter Valley Wedding Venue. Hunter Valley Steamfest dan Tapak Pertunjukan Maitland juga disarankan untuk dikunjungi. Luangkan masa menerokai aktiviti di kawasan ini termasuk lawatan kilang wain. Layari panduan perjalanan Maitland kami
Lihat lebih banyak Hotel Pangsapuri di Maitland
Peta
9 Steam Street, Maitland 2320, Maitland, NSW, 2320

Tempat berdekatan

  • Maitland Regional Art Gallery
    Maitland Regional Art Gallery
    14 min berjalan kaki - 1.2 km
  • Maitland Gaol
    Maitland Gaol
    3 min memandu - 4.3 km
  • Tasik Macquarie
    Tasik Macquarie
    30 min memandu - 42.9 km
  • Hunter Valley Steamfest
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Tapak Pertunjukan Maitland
    19 min berjalan kaki - 1.6 km

Bergerak

  • Stesen Maitland - 3 minit berjalan kaki
  • Stesen Metford - 9 minit memandu
  • Newcastle, NSW (NTL-Williamtown) - 32 minit memandu

Restoran

  • Starbucks
    3 min memandu
  • Henny Penny
    3 min memandu
  • Grand Junction Hotel
    2 min berjalan kaki
  • Hungry Jack's
    3 min memandu
  • Lavenders Riverside Cafe
    7 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Hunter Studios Maitland

  • Hotel pangsapuri di pusat bandar raya
  • Hunter Studios Maitland menyediakan kemudahan dobi dan banyak lagi. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Daftar keluar ekspres, daftar masuk ekspres dan hartanah bebas asap rokok
    • Lif
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu dilengkapkan perabot secara berasingan dan menawarkan keselesaan seperti lantai dipanaskan dan ruang kerja komputer riba, di samping sentuhan bermakna seperti Wi-fi percuma dan penyaman udara.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Tilam berlapik, katil lipat simpan/tambahan (surcaj) dan katil bayi/kot (surcaj)
    • Berbilang bilik mandi dengan hulu semburan mandi hujan dan kelengkapan dandanan diri mesra alam
    • 50-inci TV skrin rata dengan perkhidmatan penstriman dan saluran digital
    • Almari pakaian, lantai dipanaskan dan mentol lampu LED

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di pangsapuri: Wi-Fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Sekatan ketinggian dikenakan untuk tempat letak kenderaan di tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan sendiri berbumbung selamat percuma di tapak hartanah
  • Bilangan ruang letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad untuk setiap unit
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda dan tempat letak van tersedia
  • Pilihan tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk bangsal kereta

Mesra keluarga

  • Kanak-kanak menginap secara percuma (lihat butiran)
  • Katil bayi: AUD 20 semalam

Dapur

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Bekalan pembersihan
  • Cerek elektrik
  • Dapur
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Mesin basuh pinggan mangkuk
  • Pembakar roti
  • Pembancuh kopi espreso
  • Pembancuh kopi/teh
  • Penyejuk beku
  • Peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh

Tempat makan

  • Meja makan

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Katil lipat simpan/tambahan: AUD 20 semalam
  • Tilam berlapik

Bilik mandi

  • 1 bilik mandi persendirian
  • Hulu semburan mandi hujan
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Syampu
  • Tisu tandas
  • Tuala disediakan

Ruang tamu

  • Lantai yang dipanaskan
  • Meja makan
  • Skrin tingkap

Hiburan

  • Perkhidmatan penstriman
  • TV skrin rata 50-inci dengan saluran digital

Dobi

  • Kemudahan dobi

Ruang bekerja

  • Ruang kerja komputer riba

Keselesaan

  • Penyaman udara
  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan perkhidmatan sahaja (haiwan kesayangan tidak dibenarkan)

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • 1 ruang letak kenderaan mudah diakses
  • Laluan ke lif mudah diakses kerusi roda
  • Laluan ke pintu masuk bebas tangga
  • Laluan ke pintu masuk yang diterangi dengan baik
  • Laluan perjalanan mudah diakses kerusi roda
  • Lantai jubin di dalam bilik
  • Lantai kayu keras di dalam bilik
  • Lif (kelebaran pintu 91 sentimeter)
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Permaidani nipis di kawasan awam
  • Susur tangan di tangga (ketinggian 99 sentimeter)
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda
  • Tempat letak van mudah diakses kerusi roda
  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Buku panduan
  • Langsir gelap terus
  • Pengemasan mingguan
  • Seterika/papan seterika

Sorotan lokasi

  • Berhampiran hospital
  • Berhampiran stesen kereta api
  • Di kawasan bersejarah
  • Di pusat bandar raya

Aktiviti menarik

  • Lawatan kilang wain berdekatan

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap (hos telah menyatakan terdapat pengesan asap di hartanah)
  • Lampu luar
  • Pemadam api

Umum

  • 1 bangunan
  • 2 tingkat
  • 20 unit
  • Cawan boleh guna semula
  • Dibina pada 2022
  • Dispenser pukal untuk kelengkapan dandanan diri
  • Hiasan berasingan
  • Perabot berasingan
  • Pinggan mangkuk boleh guna semula
  • Seni bina tradisional
  • Tandas cekap air
  • Tiada botol air plastik
  • Tiada botol minuman ringan plastik
  • Tiada straw minuman plastik
  • Tiada sudu kopi plastik
  • Unit bersambung tersedia
  • Wadah artis tempatan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 18:00
Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
Daftar masuk awal tersedia dengan fi
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Daftar masuk ekspres tersedia
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan
Fi daftar keluar lewat akan dikenakan
Daftar keluar ekspres tersedia

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu yang merancang untuk tiba di luar waktu daftar masuk biasa mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk dan kod akses; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Jika anda merancang untuk tiba selepas 18:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Hartanah ini menguatkuasakan waktu senyap bermula dari 21:00 hingga 7:00
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kod akses, pintu masuk persendirian

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan (haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi)

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
2 kanak-kanak, sehingga umur 15 tahun, boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tersedia dengan bayaran sebanyak AUD20 semalam
Tempat tidur bayi (katil bayi) boleh disediakan dengan bayaran sebanyak AUD20 semalam

Jenis bayaran hartanah

  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Deposit kerosakan sebanyak AUD 200 perlu dibayar sebelum daftar masuk.
  • Deposit kerosakan hartanah ini boleh dibayar melalui pautan selamat dan perlu dibayar dalam masa 72 jam selepas membuat tempahan. Bayaran awal deposit kerosakan diperlukan untuk daftar masuk.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Daftar masuk awal tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)
  • Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)
  • Bayaran katil bayi: AUD 20 semalam
  • Bayaran katil lipat simpan: AUD 20 semalam

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Tetamu mesti menghubungi hartanah ini lebih awal untuk menempah katil bayi, katil lipat simpan/tambahan dan kerusi tinggi
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Pesta atau acara berkumpulan di tapak hartanah adalah tidak dilarang
Penyewa untuk tempoh jangka panjang dialu-alukan
Bilik tetamu bebas-bising tidak dapat dijamin
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api dan lampu luar
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini mempunyai bilik bercantum/bersebelahan, yang tertakluk pada ketersediaan dan boleh diminta dengan menghubungi hartanah menggunakan nombor pada pengesahan tempahan
Sekatan ketinggian parkir dikenakan

Soalan lazim

Adakah Hunter Studios Maitland mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Hunter Studios Maitland?

Setakat 25 Sep 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Hunter Studios Maitland pada 27 Sep 2026 bermula serendah RM740, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Hunter Studios Maitland?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Hunter Studios Maitland?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 18:00. Fi dikenakan untuk daftar masuk awal (tertakluk pada ketersediaan).

Apakah masa daftar keluar di Hunter Studios Maitland?

Daftar keluar adalah jam 10:00. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan).

Di manakah terletaknya Hunter Studios Maitland?

Terletak di tengah-tengah Maitland, hotel pangsapuri ini sejauh 15 minit berjalan kaki dari Hunter Valley Steamfest dan Maitland Regional Art Gallery. Tapak Pertunjukan Maitland dan Walka Water Works juga dalam jarak 3 bt (5 km). Stesen Maitland hanya sejauh 3 minit berjalan kaki dan Stesen High Street sejauh 17 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Hunter Studios Maitland Ulasan

9.6

Luar Biasa

9.6

Kebersihan

9.2

Kemudahan

10

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 50 daripada 61 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 10 daripada 61 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 61 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 61 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 1 daripada 61 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
Everything was well laid out, easy check in, quite a smart set up, bed was comfortable and the location was good.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Great spot, great rooms.
Menginap 1 malam pada Jan 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
Parking easy and secure. Rooms clean and tidy
Menginap 3 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
This was an excellent choice after a long drive. Very clean and comfortable. We have no hesitation in recommending this accommodation.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Komunikasi
Good place with all modern amenities. We stayed one night and stay was comfortable
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, komunikasi
Great location and very well designed. Very comfortable bedding, excellent functional bathroom and best coffee making facilities I’ve ever had in any accommodation. Spotlessly clean as well.
Menginap 1 malam pada Feb 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Easy Check-in and the property was immaculate.
Menginap 1 malam pada Nov 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Room would be comfortable for a 2 person stay, very clean.
Menginap 1 malam pada Nov 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Parking was easy and secure,staff friendly and attentive,building next to quite a busy road which was too noisy for me,everything else was good
Menginap 3 malam pada Jan 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, komunikasi
Beautiful flat!
Menginap 2 malam pada Dis 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
The unit was clean and functional. Easy access and conveniently located.
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Great property!
Menginap 2 malam pada Sep 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, komunikasi
Very modern and clean rooms, safe car park. Excelent stay. If I could make a suggestion It would be a Note in the Laundry on how to operate the washing machine and dryer as some of us are not up to these new machines.
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi

Great Accommodation.

An excellent place to stay. Very central to shops and places to eat. Easy, clean and comfortable. The remote check in worked perfectly.
Menginap 3 malam pada Apr 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Beautiful property with new facility.
Menginap 1 malam pada Ogo 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Room was nice and clean and plenty of space. Location is quiet
Menginap 1 malam pada Mac 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
My family and I stayed here as we were attending a wedding in the area. We found the property to be very well looked after, on-site secure parking was a bonus, room very clean and new, bathroom spotless, bed and pillows fairly comfortable.
Menginap 1 malam pada Nov 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Love this place! Will be back!
Menginap 3 malam pada Mac 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
It was new, well appointed, furnished well, and spotlessly clean.
Menginap 1 malam pada Mac 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi

Love this unit.

2nd stay here visit annually for sports event. Clean tidy spacious and easy access. No issues with communication for entry to properly. Cleanest and most spacious place we have stayed.
View from Queen bed.
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kemudahan, komunikasi
Didn’t stay there my room got canceled because of there were no rooms available
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
A really comfortable brand new apartment style accommodation option in Maitland. Right near train station. Stayed for a wedding locally.
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
We always enjoy staying at this property. The only negative would be that this time we stayed in the ground floor, which wasn't as quiet as the second floor due to street noise at night. Other than that, it's always a great stay!
Menginap 2 malam pada Feb 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
I thoroughly enjoyed my stay at Hunter Studios Maitland. The place was clean, easily accessible and secure. I found the bed very comfortable. I have no problem recommending this facility to anyone planning on staying in Maitland.
Menginap 3 malam pada Apr 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi
The information that was provided couldn’t have been easier. Parking was good as I got one underneath. The lobby, lift and hallway was clean. Room was spotless thou the body wash was empty in the shower
Menginap 1 malam pada Jan 2026