Hostal Met Madrid

Hartanah 1.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.2 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Perkhidmatan Bilik
  • Pengemasan
Harga semasa ialah RM496
RM546 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Jul - 7 Jul

Pilihan bilik

Single Room (Exterior)

10.0 daripada 10
Luar biasa
(2 ulasan)
  • 9 meter persegi
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Single Room (Interior)

  • 7 meter persegi
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Double Room (Exterior)

9.0 daripada 10
Hebat
(4 ulasan)
  • 12 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Standard Double Room

8.8 daripada 10
Cemerlang
(5 ulasan)
  • 10 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Superior Double Room

10.0 daripada 10
Luar biasa
(2 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Madrid Centro, sebuah kawasan kejiranan di Madrid, Hostal Met Madrid berhampiran stesen metro. Muzium Negara Thyssen-Bornemisza dan Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía merupakan tarikan utama kebudayaan dan antara tempat menarik terkenal termasuk Plaza Mayor dan Istana Diraja Madrid. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Stadium Bernabéu. Layari panduan perjalanan Madrid kami
Peta
Costanilla de Santiago, nº2, piso 2 centro, Madrid, 28013

Tempat berdekatan

  • Pasar San Miguel
    Pasar San Miguel
    1 min berjalan kaki - 0.1 km
  • Plaza Mayor
    Plaza Mayor
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Istana Diraja Madrid
    Istana Diraja Madrid
    5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Puerto del Sol
    Puerto del Sol
    6 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Gran Via
    Gran Via
    6 min berjalan kaki - 0.6 km

Bergerak

  • Stesen Opera - 2 minit berjalan kaki
  • Stesen Madrid Principe Pio - 20 minit berjalan kaki
  • Madrid (MAD-Adolfo Suárez Madrid-Barajas) - 25 minit memandu

Restoran

  • Torrons Vicens: Artesa D' Agramunt
    1 min berjalan kaki
  • Starbucks
    1 min berjalan kaki
  • Casa Rúa
    2 min berjalan kaki
  • Gyoza Go!
    1 min berjalan kaki
  • Gloria Bendita
    1 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Hostal Met Madrid

  • Hostal berdekatan Plaza Mayor
  • Terletak berdekatan Puerto del Sol dan Istana Diraja Madrid, Hostal Met Madrid menyediakan banyak kemudahan. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat tambahan termasuk:
    • Daftar keluar ekspres, peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan dan lif
    • Hartanah bebas asap rokok, tempat simpanan bagasi dan bantuan pelancongan/tiket
    • Perkhidmatan rencam
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Hostal Met Madrid menampilkan manfaat seperti penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti
  • Tambahan kepada kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • Sistem pemanasan, setiap hari dan adapter/pengecas elektrik

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia

Kemudahan

  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan rencam

Kebolehcapaian

  • Lif

Lain-lain

  • 1 bangunan
  • 1 tingkat
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Langsir gelap terus

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV skrin rata

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma
  • Perkhidmatan bilik

Lain-lain

  • Meja
  • Penyaman udara
  • Penyesuai elektrik
  • Peti besi
  • Sistem pemanasan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 23:30
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari
Daftar keluar ekspres tersedia

Arahan daftar masuk khas

Meja sambut tetamu dibuka Isnin - Ahad (9:00 - 23:30)
Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk; kakitangan meja sambut tetamu akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Jika anda merancang untuk tiba selepas 19:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Untuk apa-apa soalan, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Pengubahsuaian dan penutupan

Hartanah ditutup antara 23 Disember dan 25 Disember.

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
Hartanah ini mempunyai hak untuk melakukan prapengesahan kepada kad kredit tetamu sebelum ketibaan.
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Perkara yang kami harus menyebut

Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR1000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan

Soalan lazim

Adakah Hostal Met Madrid mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Hostal Met Madrid?

Setakat 2 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Hostal Met Madrid pada 6 Jul 2026 bermula serendah RM496, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Hostal Met Madrid?

Hostal ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di Hostal Met Madrid?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 23:30. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di Hostal Met Madrid?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Di manakah terletaknya Hostal Met Madrid?

Terletak di Madrid Centro, hostal ini dalam jarak 10 minit berjalan kaki dari Plaza Mayor, Istana Diraja Madrid dan Puerto del Sol. Gran Via dan Muzium Negara Thyssen-Bornemisza juga dalam jarak 1 bt (2 km). Stesen Opera hanya sejauh 2 minit berjalan kaki dan Stesen Sol sejauh 7 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Hostal Met Madrid Ulasan

9.2

Hebat

9.6

Kebersihan

9.6

Lokasi

9.6

Kakitangan & perkhidmatan

9.4

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 191 daripada 286 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 75 daripada 286 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 18 daripada 286 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 1 daripada 286 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 1 daripada 286 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Eugenis

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Hostal limpio, remodelado, bien ubicado, seguro y con personal amable.
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Apostol

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The room was clean and the host hotel was very hospitable. A very nice place to spend a city break, right in the center of Madrid.
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Daniele

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Localização maravilhosa e excelente custo x benefício.
Menginap 4 malam pada Feb 2024
Disahkan

8/10 Baik

Shirley

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Room was clean but small by North American standards. Staff was helpful. Hotel was close to Plaza Major. However, it could be noisy sometimes in the evenings or wee mornings because of nearby restaurants and people in the street. This may bother light sleepers.
Menginap 3 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Loyd

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice place
Menginap 1 malam pada Jul 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Alejandro

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Muy acogedora y limpia, la ubicación mejor no puede ser , el servicio y trato muy bueno, recomiendo esta propiedad
Menginap 1 malam pada Mac 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Mark

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
A great location in a beautiful city. Staff was helpful and friendly.
Menginap 1 malam pada Okt 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Kim

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Very convenient location close to main tourist attraction's. excellent room with all amenities, small but ideal for short stay. I’ve stayed here twice and would come back again without hesitation..
Menginap 3 malam pada Okt 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Konstantin

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Todo perfecto!
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Very central location and within walking distance to most attractions. Rooms are good size and perfect for solo or double occupancy. Even with the central location, it was quiet at night.
Menginap 2 malam pada Nov 2024
Disahkan

6/10 Sederhana

Thérèse

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Un deuxième étage d'immeuble transformé en chambres à louer .tout est neuf et propre , tout fonctionne bien .
Menginap 5 malam pada Jan 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

DIONISIO

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Todo según lo acordado, trato inmejorable por parte de los empleados.
Menginap 2 malam pada Jan 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Federica

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Súper céntrico! Muy limpio y personal amable, sin duda lo recomiendo
Menginap 3 malam pada Apr 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Bryan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

A great location in Madrid

Great location. Not easy to spot from the street, but it is there! Clean, simple, comfortable, and friendly staff as well.
Menginap 1 malam pada Mei 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Jose

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Amazon spot
Menginap 2 malam pada Ogo 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Marco

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Sehr saubere, moderne Zimmer. Ruhig trotz absolut zentraler Lage. Perfekter Aufenthalt im Stadtzentrum. Es gibt nicht auszusetzen, volle Punktzahl und klare Weiterempfehlung.
Menginap 2 malam pada Nov 2023
Disahkan

8/10 Baik

Andre

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik
Tidak sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan

Excelente localização e limpeza

Hostel muito bem localizado e extremamente limpo.. não é muito fácil de achar, pois fica no segundo andar de um prédio aparentemente residencial A recepção é pequena e causa uma má impressão inicial que depois é apagada devido a limpeza e quartos que são novíssimos
Menginap 3 malam pada Apr 2025
Disahkan

6/10 Sederhana

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik

Comfortable room, not great value

Great central location, clean and comfortable small room, friendly staff. Rather poor value.
Menginap 2 malam pada Mei 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Mario

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
We have stayed last week in Hostal Met Madrid. The room was very clean and well maintained, excellent air condition. The location is very convenient only steps from Mercado San Miguel, Plaza Mayor, also to a few minutes walking distance to Puerta del Sol, Real Palace and Gran Via. Lot of places for.breakfast, lunch and dinner round it.The rooms are small but to me enough for our stay, matress could be better too. In general I am very pleased to choose this hostal
Menginap 4 malam pada Mei 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Elwyn

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Excellent clean apartment in the centre of Madrid. Walking distance to Sol and Opera metro stations. San Miguel Mercado and Plaza Mayor just around the corner, so plenty of options for food. Although our apartment had a balcony to the street outside, we both slept soundly. Friendly welcoming staff and a daily maid service if required. Would definitely stay again when visiting Madrid.
Menginap 3 malam pada Nov 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Emely

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Spacious Feel Thanks to a Large Window

I booked a private room with a private bathroom and complimentary water bottles. The place was clean, modern, and had a nice large window. The front desk staff were friendly and welcoming. I think their calmness and patience are among the most valuable qualities in great service. There are good restaurants nearby, and the city is easy to explore on foot. I can’t comment on the TV since I didn’t have time to use it.
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Disahkan

8/10 Baik

Ariadne

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan

Experiência boa mas com pontos a melhorar

Experiência boa! Quarto simples mas para quem vai ficar poucos dias é um bom investimento. A localidade realmente é o diferencial da acomodação! Um ponto negativo é em relação ao quarto que eu fiquei, ao lado da lavanderia, ou seja, barulhento, em alguns momentos a impressão é que tinha alguém tentando abrir a porta mas na verdade era a porta da lavanderia
Menginap 2 malam pada Apr 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Gretchen

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Hostel Recommended

The accommodations were simple but very clean. Everything necessary was provided, including shampoo, shower gel, face wipes, water, coffee, tea, and a refrigerator. The staff was very nice and helpful. The only downside is the location; cars cannot pull up in front of the building. Maneuvering luggage was a challenge on arrival, but on departure, the taxi they called helped with the luggage.
Menginap 3 malam pada Mei 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Alison

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Fantastic! This hotel is literally right in the centre of the historic area of Madrid - 30 seconds stroll from Plaza Mayor. It is tucked down a side street, away from the crowds, heat and general bustle of the area. Our room was very quiet, scrupulously clean and had every facility you could ask for. The staff were friendly, welcoming and ready to help with any query. Downstairs, a small bar provided a much deserved, cool beverage after our adventures around this beautiful city
Menginap 2 malam pada Mei 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Eliot M

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great service. Clean. Kind check in. Easy. Phenomenal area.
Menginap 1 malam pada Mac 2026