Tosei Hotel Cocone Kamakura

Hartanah 3.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.2 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Sarapan tersedia
  • Dobi
  • Meja depan 24/7
Harga semasa ialah RM558
RM613 jumlah
30 Ogo - 31 Ogo

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 14 daripada 14 bilik

Double Room, Non Smoking (Moderate)

9.8 daripada 10
Luar biasa
(10 ulasan)
  • 16 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Standard Double Room, Non Smoking

9.6 daripada 10
Luar biasa
(11 ulasan)
  • 16 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Standard Double Room, 1 Katil Ratu (Queen), Non Smoking

8.0 daripada 10
Sangat baik
(4 ulasan)
  • 19 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Twin Room, Non Smoking (Moderate)

9.0 daripada 10
Hebat
(20 ulasan)
  • 16 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Bujang XL (Large Single)
  • Wi-Fi percuma

Standard Twin Room, Non Smoking

9.8 daripada 10
Luar biasa
(12 ulasan)
  • 17 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Bujang XL (Large Single)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Twin Room, Non Smoking

9.6 daripada 10
Luar biasa
(8 ulasan)
  • 22 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Bujang XL (Large Single)
  • Wi-Fi percuma

Traditional Twin Room, Non Smoking (Japanese Style Modern A)

8.4 daripada 10
Sangat baik
(14 ulasan)
  • 18 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Bujang XL (Large Single)
  • Wi-Fi percuma

Traditional Twin Room, Non Smoking (Japanese Style Modern B)

  • 19 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Bujang XL (Large Single)
  • Wi-Fi percuma

Traditional Twin Room, Non Smoking (Japanese Style Modern C)

9.6 daripada 10
Luar biasa
(5 ulasan)
  • 23 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Bujang XL (Large Single)
  • Wi-Fi percuma

Traditional Twin Room, Non Smoking (Premium Japanese Style Modern)

9.0 daripada 10
Hebat
(4 ulasan)
  • 28 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 2 Katil Bujang XL (Large Single)
  • Wi-Fi percuma

Family Room, Non Smoking

9.2 daripada 10
Hebat
(27 ulasan)
  • 27 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 2 Katil Dua Tingkat Bujang
  • Wi-Fi percuma

Moderate Double Room

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Standard Double Room

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Double Room With Sofa

  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Kamakura menempatkan Tosei Hotel Cocone Kamakura. PIA ARENA MM dan K-Arena Yokohama merupakan tarikan utama kebudayaan dan antara tempat menarik popular termasuk Taman Laut Hakkeijima Sea Paradise dan Dunia Kosmo Yokohama. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Gimnasium Kebudayaan Yokohama atau Stadium Yokohama. Layari panduan perjalanan Kamakura kami
Peta
7-10-1 Onarimachi, Kamakura, Kanagawa, 248-0012

Tempat berdekatan

  • Komachidori Shopping Street
    Komachidori Shopping Street
    5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Pantai Yuigahama
    Pantai Yuigahama
    12 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Tempat Suci Tsurugaoka Hachiman-gu
    Tempat Suci Tsurugaoka Hachiman-gu
    15 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Perpustakaan Awam Kamakura
    6 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Taman Tepi Pantai Kamakura
    11 min berjalan kaki - 0.9 km

Bergerak

  • Stesen Shonan-Fukasawa - 6 minit memandu
  • Stesen Wadazuka - 7 minit berjalan kaki
  • Tokyo (HND-Haneda) - 71 minit memandu

Restoran

  • コクリコ 御成通り店
    2 min berjalan kaki
  • きらさ
    2 min berjalan kaki
  • VANA VASA
    2 min berjalan kaki
  • The bliss Burger
    1 min berjalan kaki
  • KIBIYAベーカリー
    1 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Tosei Hotel Cocone Kamakura

  • Sorotan hartanah
  • Tosei Hotel Cocone Kamakura menyediakan kemudahan seperti kemudahan dobi dan restoran. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat tambahan termasuk:
    • Sarapan penuh (surcaj), tempat simpanan bagasi dan lif
    • Mesin layan diri, sajian kopi/teh di ruang bersama dan meja/kaunter hadapan 24 jam
    • Ulasan tetamu memberikan markah tertinggi untuk kakitangan yang mesra
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 73 bilik menampilkan keselesaan seperti peralatan tempat tidur premium dan penyaman udara, serta sentuhan bermakna seperti Wi-fi percuma.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Percuma uncang teh/kopi segera dan cerek elektrik
    • Berbilang bilik mandi dengan bidet dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • TV skrin rata dengan saluran digital

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 50+ Mbps
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan di luar tapak hartanah tersedia (JPY 1,900 semalam); tempahan diperlukan
  • Tempat letak kenderaan terhad di tapak hartanah

Makanan dan minuman

  • Setiap hari sarapan penuh tersedia 7:00 hingga 9:30 dengan bayaran: JPY 1,980 untuk orang dewasa dan JPY 1,980 untuk kanak-kanak
  • 1 restoran
  • Kopi dan teh di kawasan umum

Mesra keluarga

  • Kemudahan dobi
  • Peti sejuk mini

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Ketuhar gelombang mikro berkongsi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Mesin layan diri
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Pertukaran tuala atas permintaan

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Laluan bebas tangga ke pintu masuk
  • Laluan ke lif mudah diakses kerusi roda
  • Laluan ke pintu masuk yang diterangi dengan baik
  • Lif

Lain-lain

  • 4 tingkat
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Peralatan tempat tidur premium

Bilik mandi

  • Bidet
  • Bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Selipar
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV skrin rata dengan saluran digital

Makanan dan minuman

  • Cerek elektrik
  • Peti sejuk mini
  • Uncang teh/kopi segera

Lain-lain

  • Penyaman udara (kawalan suhu)
  • Seterika/papan seterika atas permintaan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Kanak-kanak sehingga umur 5 tahun boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan penuh: kira-kira JPY 1980 untuk dewasa dan JPY 1980 untuk kanak-kanak
  • Bayaran tempat letak kenderaan berhampiran: JPY 1900 semalam (sejauh 300 meter)

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai
Transaksi tanpa tunai tersedia
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api, pengesan asap, dan alat pertolongan cemas

Perkara yang kami harus menyebut

Kementerian Kesihatan, Buruh dan Kebajikan Jepun menghendaki semua pelawat antarabangsa untuk memberi nombor pasport dan kewarganegaraan mereka semasa mendaftar di sebarang kemudahan penginapan (inapan pinggir (inn), hotel, motel, dll. ); selain itu, tuan punya penginapan dikehendaki membuat salinan pasport bagi semua tetamu yang mendaftar dan menyimpan salinan tersebut dalam fail

Soalan lazim

Adakah Tosei Hotel Cocone Kamakura mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Tosei Hotel Cocone Kamakura?

Setakat 30 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Tosei Hotel Cocone Kamakura pada 30 Ogo 2026 bermula serendah RM558, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Tosei Hotel Cocone Kamakura?

Tempat terhad tersedia.

Apakah masa daftar masuk di Tosei Hotel Cocone Kamakura?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Tosei Hotel Cocone Kamakura?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Tosei Hotel Cocone Kamakura?

Terletak di Kamakura, hotel ini sejauh 5 minit berjalan kaki dari Komachidori Shopping Street dan Perpustakaan Awam Kamakura. Muzium Filem Kawakita Bandar Raya Kamakura dan Pantai Yuigahama juga dalam jarak 15 minit berjalan kaki. Stesen Wadazuka sejauh 7 minit berjalan kaki dan Stesen Kamakura sejauh 7 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Tosei Hotel Cocone Kamakura Ulasan

9.2

Hebat

9.4

Kebersihan

9.2

Kemudahan

9.4

Kakitangan & perkhidmatan

9.4

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 482 daripada 720 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 186 daripada 720 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 40 daripada 720 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 7 daripada 720 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 5 daripada 720 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Christopher

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The stay was absolutely amazing, and the staff was so so kind!
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Stephanie

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Wonderful location, great breakfast
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Yumi

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
スタッフも感じ良く清潔なホテルでした。 ただ大浴場は小さく、男湯の洗い場は混みあっていて順番待ちで立って待たなければなりませんでした。
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

John

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean room, helpful staff, great decore and within a few minutes walk to the train station.
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

けいこ

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
娘夫婦と一緒の旅行、孫達は二段ベッドのある部屋で大変喜んでました。フロント脇の選べる枕が全部貸し出されていて無かったので、ダメ元で枕があるか伺ったところ、ストックがあればお持ちしますと、すぐ奥から持って来てくださいました。ウェルカムドリンクのコーヒーマシーンがいつでも飲めるので朝早くからモーニングコーヒーが飲めて嬉しかったです。大変心地良く過ごせました。
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Jimmy

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Location is convenient and the spa is nice
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

???

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
とても綺麗だった。 ドリンクも好きなだけ飲めるし、漫画も読み放題!女風呂はセキュリティ万全で暗証番号がいる。 とてもよかった!
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

MACHIKO

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
初めて利用しました。まずはスタッフさんの対応が今までの宿泊施設の中で一番良かったと思います。 お部屋もコンパクトですが清潔でしたし、ホテルなのに大浴場があるのが助かりました。外から買って来て食べたりしたのでレンジがあったら良かったと思います。(見つけられなかったのかも)
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Disahkan

6/10 Sederhana

David

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Hotel was well located, and comfortable.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Mika

Sukakan: Kebersihan
駅にも近くて、スタッフの方の対応も素晴らしかったので、また利用したいです。
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

8/10 Baik

Sudarat

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Right in the middle easy and walkable to attractions
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

8/10 Baik

????

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
大浴場のシャワーが何回も押さないといけなくてむしろ時間がかかって不便だった
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Chau Sim

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
地點方便,日間熱鬧、晚上寧靜 房間整潔、職員有禮
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Narin

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Väldigt fint och mysigt hotell. Bra läge. Skulle gärna bo här igen. Frukosten är inte riktigt värd pengarna skulle jag säga om man vill ha kontinental-frukost.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

8/10 Baik

Hideaki

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
和朝食は美味しく満足致しました。
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

6/10 Sederhana

yumi

Sukakan: Kemudahan
Staff was very welcoming. Room was so small Breakfast was ok for price.
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Disahkan

8/10 Baik

TADAYOSHI

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Keyが使用できない状態。 エレベーターが、部屋に入れない。 があった。 それ以外は、すごく、満足してます。
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Disahkan

8/10 Baik

カオリ

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
良い場所です 駅から近くて部屋も清潔でした お風呂も綺麗でよかったです
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Taylor

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Comfortable bed and good space! Location is everything.
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Disahkan

6/10 Sederhana

Masako

Tidak sukakan: Kebersihan
The stains on the tatami were disappointing, but the breakfast was surprisingly nice, although the portions were a bit small.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Mark

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
This is such a nice hotel just down the street from the train station. The rooms were very comfortable, clean and quiet. The location in Kamakura can’t be beat. The staff are all so helpful and welcoming!
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Caroline

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Excellent property! Would stay again. Lovely staff, breakfast and onsen.
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

あゆみ

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
結婚式に参列するため、男幼児2人と女小3連れて家族5人で初めての鎌倉旅でした。 御成通りはとてもステキな場所でした。こちらのホテルはとても清潔でスタッフの方の対応も大変素晴らしく心地よかったです。4泊5日の旅のうちの2泊をこちらで過ごしましたが、本当に良かったです。 大浴場も清潔で娘とのんびり楽しめました。浴室から脱衣所へ上がるあたりに、タオルを置けるスペース(棚など)があれば尚よしと思いました。冷水機があったのも嬉しかったです。 コインランドリーがあり、2泊とも利用しました。 ドリンクのサービスも利用しました。 ありがとうございました。
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

yuki

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
大浴場が、混んでてゆっくり出来なかったのが残念。時間を区切るとか何か工夫してください
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Disahkan

8/10 Baik

ユカ

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
小町通りや鶴岡八幡宮など観光地に近くて便利。お風呂もあってよかった。部屋も綺麗で快適。
Menginap 1 malam pada Apr 2026