
Hotel berdekatan Taman Suropati
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
24 Okt - 25 OktEsok
25 Okt - 26 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 NovDua minggu kemudian
6 Nov - 8 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Taman Suropati




1. Mandarin Oriental, Jakarta
Mandarin Oriental, JakartaMenteng, 1.1 km dari Taman Suropati
RM466
RM564 jumlah
termasuk cukai & fi
7 Nov - 8 Nov




2. ASHLEY NEWAIR Menteng with Air Purifier
ASHLEY NEWAIR Menteng with Air PurifierGondangdia, 1.1 km dari Taman Suropati
RM203
RM245 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




3. DoubleTree by Hilton Jakarta - Diponegoro
DoubleTree by Hilton Jakarta - Diponegoro1.1 km dari Taman Suropati
RM277
RM335 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




4. Pan Pacific Jakarta
Pan Pacific JakartaJakarta Pusat, 1.3 km dari Taman Suropati
RM521
RM630 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




5. Hotel Indonesia Kempinski Jakarta
Hotel Indonesia Kempinski JakartaJakarta Pusat, 1.2 km dari Taman Suropati
RM534
RM646 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




6. The Hermitage, A Tribute Portfolio Hotel, Jakarta
The Hermitage, A Tribute Portfolio Hotel, JakartaMenteng, 0.6 km dari Taman Suropati
Jeffrey
RM338
RM408 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




7. Ibis Jakarta Raden Saleh
Ibis Jakarta Raden Saleh1.3 km dari Taman Suropati
Barud
RM121
RM147 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




8. Grand Hyatt Jakarta
Grand Hyatt JakartaGondangdia, 1.2 km dari Taman Suropati
RM694
RM840 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




9. The St. Regis Jakarta
The St. Regis JakartaSetiabudi, 1 km dari Taman Suropati
RM652
RM789 jumlah
termasuk cukai & fi
14 Nov - 15 Nov




10. PARKROYAL Serviced Suites Jakarta
PARKROYAL Serviced Suites JakartaJakarta Pusat, 1.1 km dari Taman Suropati
RM436
RM527 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




11. Novotel Jakarta Cikini Hotel
Novotel Jakarta Cikini Hotel0.9 km dari Taman Suropati
RM191
RM232 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




12. Pullman Jakarta Indonesia
Pullman Jakarta IndonesiaGondangdia, 1.2 km dari Taman Suropati
Yuh Yi
RM373
RM451 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




13. Liberty Hotel Thamrin Jakarta
Liberty Hotel Thamrin JakartaJakarta Pusat, 1.2 km dari Taman Suropati
RM153
RM186 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




14. Jambuluwuk Thamrin Hotel
Jambuluwuk Thamrin HotelGondangdia, 1.3 km dari Taman Suropati
RM137
RM166 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




15. Jambuluwuk Heritage Menteng Suites
Jambuluwuk Heritage Menteng SuitesGondangdia, 1.1 km dari Taman Suropati
Alexander
RM78
RM95 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




16. Mercure Jakarta Cikini
Mercure Jakarta CikiniMenteng, 0.9 km dari Taman Suropati
HIDEKI
RM172
RM208 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




17. Hotel Alia Cikini
Hotel Alia Cikini1.1 km dari Taman Suropati
RM92
RM111 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




18. Daima Norwood Hotel
Daima Norwood HotelGondangdia, 0.8 km dari Taman Suropati
Alexander
RM105
RM127 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




19. ARTOTEL Hub Simpang Temu
ARTOTEL Hub Simpang TemuMenteng, 1 km dari Taman Suropati
Kathleen
RM188
RM208 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




20. All Seasons Jakarta Thamrin
All Seasons Jakarta Thamrin1.2 km dari Taman Suropati
Hesham
RM184
RM222 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt
Bandingkan hotel popular berhampiran Taman Suropati
![]() Mandarin Oriental, JakartaMenteng, 1.1 km dari Taman Suropati | ![]() ASHLEY NEWAIR Menteng with Air PurifierGondangdia, 1.1 km dari Taman Suropati | ![]() DoubleTree by Hilton Jakarta - Diponegoro1.1 km dari Taman Suropati | ![]() Pan Pacific JakartaJakarta Pusat, 1.3 km dari Taman Suropati | ![]() Hotel Indonesia Kempinski JakartaJakarta Pusat, 1.2 km dari Taman Suropati |
|---|---|---|---|---|
| 9.6 Luar biasa 737 ulasan | 9.6 Luar biasa 9 ulasan | 9.0 Hebat 794 ulasan | 9.6 Luar biasa 110 ulasan | 9.2 Hebat 601 ulasan |
RM466 RM564 jumlah termasuk cukai & fi 7 Nov - 8 Nov | RM203 RM245 jumlah termasuk cukai & fi 25 Okt - 26 Okt | RM277 RM335 jumlah termasuk cukai & fi 8 Nov - 9 Nov | RM521 RM630 jumlah termasuk cukai & fi 31 Okt - 1 Nov | RM534 RM646 jumlah termasuk cukai & fi 15 Nov - 16 Nov |
Ulasan Hotel Taman Suropati Popular
Shangri-La Jakarta
10/10 Cemerlang
"love shang, everything is good"
DoubleTree by Hilton Jakarta - Diponegoro
10/10 Cemerlang
"Good service with great hospitality."
Pullman Jakarta Indonesia
10/10 Cemerlang
"Great location, near to malls, friendly staff & wonderful room."
Tarikan lain berhampiran Taman Suropati

Bundaran HI
8.2/10 (152 ulasan)
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan Jakarta dengan singgah ke Bundaran HI. Lawati kedai-kedai dan spa di kawasan budaya beraneka ini.

Menara Autograph
Menara Autograph merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Jakarta, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Ketika berada di kawasan ini, luangkan masa untuk melawat kedai-kedai.

Plaza Indonesia
8.6/10 (417 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Jakarta, anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di Plaza Indonesia. Ketika berada di kawasan budaya beraneka ini, luangkan masa untuk melawat spa.
Taman Menteng
Terokai kawasan luar yang luas di Taman Menteng, kawasan hijau yang indah di Jakarta. Ketika berada di kawasan ini, luangkan masa untuk melawat kedai-kedai.
Muzium Adam Malik
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Adam Malik ketika kunjungan anda ke Jakarta. Kunjungi acara sukan atau lawati kedai-kedai di kawasan budaya beraneka ini.
Muzium Sasmita Loka
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Sasmita Loka ketika kunjungan anda ke Jakarta. Ketika berada di kawasan budaya beraneka ini, luangkan masa untuk melawat kedai-kedai.
Pasar Lambak Jalan Surabaya
8.2/10 (12 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Jakarta, anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di Pasar Lambak Jalan Surabaya. Temui muzium dan monumen di kawasan ini.
Tugu Selamat Datang
8.8/10 (5 ulasan)
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan Jakarta apabila anda meluangkan masa di Tugu Selamat Datang. Lawati spa dan kedai-kedai di kawasan budaya beraneka ini.