
Hotel berdekatan Jalan St. James
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
15 Okt - 16 OktEsok
16 Okt - 17 OktHujung minggu ini
16 Okt - 18 OktHujung minggu depan
23 Okt - 25 Okt Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Jalan St. James




1. Mandarin Oriental Palace, Luzern
Mandarin Oriental Palace, Luzern0.9 km dari Jalan St. James
RM2,855
RM3,017 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




2. Hotel Des Balances
Hotel Des BalancesPekan Lama Lucerne, 0.4 km dari Jalan St. James
RM1,111
RM1,180 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




3. Hotel Schweizerhof Luzern
Hotel Schweizerhof LuzernPekan Lama Lucerne, 0.3 km dari Jalan St. James
RM2,255
RM2,367 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




4. Hotel Beau Séjour Lucerne
Hotel Beau Séjour Lucerne1.1 km dari Jalan St. James
Sarah
RM616
RM681 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




5. Hotel Central Luzern
Hotel Central Luzern0.2 km dari Jalan St. James
RM1,026
RM1,089 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




6. The Bed and Breakfast
The Bed and Breakfast1.2 km dari Jalan St. James
Sechang
RM828
RM933 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Okt - 18 Okt




7. AMERON Luzern Hotel Flora
AMERON Luzern Hotel Flora0.2 km dari Jalan St. James
RM863
RM950 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




8. Cascada Boutique Hotel
Cascada Boutique Hotel0.6 km dari Jalan St. James
RM818
RM876 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




9. Hotel Continental Park
Hotel Continental Park0.3 km dari Jalan St. James
RM651
RM703 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




10. Boutique Hotel Anker
Boutique Hotel Anker0.5 km dari Jalan St. James
Domenico
RM918
RM977 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




11. Hotel Schlüssel
Hotel Schlüssel0.5 km dari Jalan St. James
Ana Laura
RM636
RM762 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




12. Romantik Hotel Wilden Mann
Romantik Hotel Wilden Mann0.5 km dari Jalan St. James
Ding
RM1,158
RM1,230 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




13. Villa Maria
Villa Maria1.5 km dari Jalan St. James
Eric
RM592
RM614 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




14. Hotel Drei Könige
Hotel Drei Könige0.7 km dari Jalan St. James
Gosvami
RM722
RM799 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




15. Chateau Guetsch
Chateau Guetsch1.1 km dari Jalan St. James
Sandeep
RM955
RM1,019 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




16. Des Alpes Luzern
Des Alpes LuzernPekan Lama Lucerne, 0.2 km dari Jalan St. James
Mercedes
RM737
RM790 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov




17. Art Deco Hotel Montana
Art Deco Hotel Montana1 km dari Jalan St. James
Jon
RM1,444
RM1,526 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




18. Grand Hotel National
Grand Hotel National0.6 km dari Jalan St. James
RM1,560
RM1,646 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov




19. Hotel de la Paix
Hotel de la PaixPekan Lama Lucerne, 0.5 km dari Jalan St. James
Lisa
RM664
RM713 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




20. Hotel Sonnenberg
Hotel Sonnenberg2.9 km dari Jalan St. James
RM788
RM842 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Jalan St. James
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Mandarin Oriental Palace, Luzern | 9.8 Luar biasa 99 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hotel Des Balances | 9.6 Luar biasa 987 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hotel Schweizerhof Luzern | 9.6 Luar biasa 532 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hotel Beau Séjour Lucerne | 9.2 Hebat 860 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hotel Central Luzern | 9.2 Hebat 1,005 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Jalan St. James Popular
Tarikan lain berhampiran Jalan St. James

KKL Lucerne
9.0/10 (727 ulasan)
Nikmati persembahan di KKL Lucerne, teater dengan kisah menarik di Lucerne. Bersiar-siar di persekitaran tepi tasik atau temui pemandangan gunung di kawasan ini.
Foto oleh Lucerne Tourism
Jambatan Chapel
9.4/10 (2,742 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Lucerne apabila anda berkunjung ke Jambatan Chapel. Bersiar-siar di persekitaran tepi tasik atau temui pemandangan gunung di kawasan ini.
Laluan Panorama Alpine
Anda boleh meluangkan masa untuk melawat Laluan Panorama Alpine ketika anda berkunjung ke Lucerne. Luangkan masa untuk ke kedai-kedai dan lawatan tempatan di kawasan mesra berjalan kaki ini.
Laluan Gottardo
Anda boleh meluangkan masa untuk melawat Laluan Gottardo ketika anda berkunjung ke Lucerne. Temui pemandangan gunung dan kedai-kedai di kawasan mesra berjalan kaki ini.
Laluan Swiss
8.4/10 (5 ulasan)
Nikmati kunjungan ke Laluan Swiss serta aktiviti popular seperti bersiar-siar dengan bot di Lucerne. Bersiar-siar di persekitaran tepi tasik atau temui pemandangan gunung di kawasan ini.
Muzium Seni Lucerne
7.0/10 (2 ulasan)
Anda boleh melihat bahan pameran di Muzium Seni Lucerne, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika percutian anda di Lucerne. Bersiar-siar di kawasan tepi tasik atau temui pemandangan gunung di kawasan ini.
Muzium Seni Moden
7.0/10 (2 ulasan)
Anda boleh mengimbas bahan pameran di Muzium Seni Moden, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika kunjungan anda ke Lucerne. Bersiar-siar di persekitaran tepi tasik atau temui pemandangan gunung di kawasan ini.
Gereja Saint Peters
8.8/10 (31 ulasan)
Setelah mengunjungi Gereja Saint Peters, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Lucerne. Bersiar-siar di persekitaran tepi tasik atau temui pemandangan gunung di kawasan ini.




