
Hotel berdekatan Pantai Sirene
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
18 Okt - 19 OktEsok
19 Okt - 20 OktHujung minggu depan
23 Okt - 25 OktDua minggu kemudian
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Pantai Sirene




1. Neró Rooms
Neró RoomsPusat Bandar Raya Taormina, 1.2 km dari Pantai Sirene
Steven
RM401
RM468 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Nov - 18 Nov




2. La Malandrina Apartments & Suites
La Malandrina Apartments & Suites1.7 km dari Pantai Sirene
saad brikho nada
RM634
RM725 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




3. Villa Angela
Villa Angela1.6 km dari Pantai Sirene
Alexander
RM609
RM707 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov




4. Hotel Casa Adele
Hotel Casa Adele1.8 km dari Pantai Sirene
Antonio
RM669
RM763 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




5. A' Coffa
A' CoffaPusat Bandar Raya Taormina, 1.3 km dari Pantai Sirene
Ezidro
RM357
RM415 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




6. Palazzo Vecchio Taormina
Palazzo Vecchio TaorminaPusat Bandar Raya Taormina, 1.7 km dari Pantai Sirene
David
RM1,695
RM1,910 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




7. Isola Bella Infinity Suites
Isola Bella Infinity Suites1.1 km dari Pantai Sirene
Luis Miguel
RM548
RM631 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




8. Maison Blanche Luxury B&B Taormina
Maison Blanche Luxury B&B Taormina1.1 km dari Pantai Sirene
Marisa
RM827
RM932 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




9. Medousa Suites
Medousa Suites1.8 km dari Pantai Sirene
Kathryn
RM963
RM1,087 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




10. Grand Hotel Timeo, A Belmond Hotel, Taormina
Grand Hotel Timeo, A Belmond Hotel, TaorminaPusat Bandar Raya Taormina, 1 km dari Pantai Sirene
Simone
RM4,266
RM4,738 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




11. Taodomus Boutique Hotel
Taodomus Boutique HotelPusat Bandar Raya Taormina, 1.8 km dari Pantai Sirene
James Christopher
RM947
RM1,069 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov




12. Hotel Villa Paradiso
Hotel Villa ParadisoPusat Bandar Raya Taormina, 1.2 km dari Pantai Sirene
RM897
RM1,023 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov




13. Atlantis Bay - The Leading Hotel of the World
Atlantis Bay - The Leading Hotel of the WorldMazzaro,< 0.1 km dari Pantai Sirene
John
RM1,897
RM2,133 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Nov - 12 Nov




14. Belduomo
BelduomoPusat Bandar Raya Taormina, 1.8 km dari Pantai Sirene
RM733
RM834 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




15. Hotel Villa Belvedere
Hotel Villa Belvedere1.1 km dari Pantai Sirene
Itay
RM1,238
RM1,399 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




16. Don Diego Luxury Rooms
Don Diego Luxury Rooms1.1 km dari Pantai Sirene
Demi
RM507
RM585 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




17. Relais 147
Relais 147Pusat Bandar Raya Taormina, 1.5 km dari Pantai Sirene
FRANCINE
RM625
RM710 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




18. Villa Conrad by Hotel Metropole Taormina
Villa Conrad by Hotel Metropole TaorminaPusat Bandar Raya Taormina, 1.7 km dari Pantai Sirene
RM967
RM1,110 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




19. B&B Il Mare degli Dei
B&B Il Mare degli Dei3.1 km dari Pantai Sirene
Garry
RM373
RM424 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




20. UNA Hotels Capotaormina
UNA Hotels Capotaormina1.3 km dari Pantai Sirene
Grace
RM1,105
RM1,252 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov
Ulasan Hotel Pantai Sirene Popular
Tarikan lain berhampiran Pantai Sirene
Foto oleh Antje Te
Lido Mazzaro
8.6/10 (227 ulasan)
Apa kata luangkan masa yang menenangkan di Lido Mazzaro ketika kunjungan anda ke Taormina? Bersiar-siar di kawasan tepi laut di kawasan ini atau hanya nikmati pelbagai pilihan tempat makan.

Pantai Spisone
8.6/10 (156 ulasan)
Apa kata luangkan masa yang menenangkan di Pantai Spisone ketika kunjungan anda ke Taormina? Bersiar-siar di kawasan tepi laut di kawasan ini atau hanya nikmati pelbagai pilihan tempat makan.

Taormina, Itali
8.8/10 (866 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa untuk melawat Taormina, Itali ketika anda berkunjung ke Taormina. Bersiar-siar di pantai yang cantik dan kawasan tepi laut di kawasan bersantai ini.

Teater Greek
9.2/10 (1,544 ulasan)
Nikmati persembahan di Teater Greek, teater dengan kisah menarik di Taormina. Bersiar-siar di pantai yang cantik dan kawasan tepi laut di kawasan budaya beraneka ini.

Porta Messina
9.2/10 (36 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Taormina dengan singgah ke Porta Messina. Bersiar-siar di romantik kawasan pantai yang cantik ini dan nikmati pelbagai pilihan tempat makan.
Gereja San Pancrazio
Setelah mengunjungi Gereja San Pancrazio, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Taormina. Bersiar-siar di pantai yang cantik dan kawasan tepi laut di kawasan budaya beraneka ini.
Palazzo dei Congressi
Setelah mengunjungi Palazzo dei Congressi, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Taormina. Bersiar-siar di pantai yang cantik dan kawasan tepi laut di kawasan bersantai ini.