
Hotel berdekatan Masjid Rum Mehmet Pasa
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
21 Okt - 22 OktEsok
22 Okt - 23 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Masjid Rum Mehmet Pasa




1. Frezya Family Hotel
Frezya Family HotelÜsküdar,< 0.1 km dari Masjid Rum Mehmet Pasa
RM513
RM569 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Nov - 12 Nov




2. Witt Istanbul Hotel
Witt Istanbul Hotel2.5 km dari Masjid Rum Mehmet Pasa
Sarah
RM835
RM927 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




3. The Ritz-Carlton, Istanbul
The Ritz-Carlton, Istanbul2.4 km dari Masjid Rum Mehmet Pasa
Dana L
RM1,071
RM1,189 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




4. Saygın Beşiktaş
Saygın BeşiktaşBeşiktaş, 2.3 km dari Masjid Rum Mehmet Pasa
Özge
RM501
RM557 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




5. Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus
Four Seasons Hotel Istanbul at the BosphorusBeşiktaş, 2 km dari Masjid Rum Mehmet Pasa
RM3,151
RM3,498 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




6. DoubleTree by Hilton Istanbul Macka
DoubleTree by Hilton Istanbul Macka2.4 km dari Masjid Rum Mehmet Pasa
Yesenia
RM586
RM650 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




7. Union Hotel Port
Union Hotel Port2 km dari Masjid Rum Mehmet Pasa
Kris
RM364
RM404 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




8. The Marmara Taksim
The Marmara Taksim2.5 km dari Masjid Rum Mehmet Pasa
RM771
RM856 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov




9. Tare Houses Hotel
Tare Houses HotelBeşiktaş, 2.4 km dari Masjid Rum Mehmet Pasa
Hümeyra
RM337
RM374 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




10. Conrad Istanbul Bosphorus
Conrad Istanbul BosphorusBeşiktaş, 2.5 km dari Masjid Rum Mehmet Pasa
Anam
RM779
RM865 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




11. Kuzguncuk View
Kuzguncuk ViewÜsküdar, 2 km dari Masjid Rum Mehmet Pasa
Tahere
RM446
RM495 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




12. Shangri-La Bosphorus, Istanbul
Shangri-La Bosphorus, IstanbulBeşiktaş, 1.9 km dari Masjid Rum Mehmet Pasa
Crystal
RM1,666
RM1,849 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov




13. Atik Suite Taksim
Atik Suite Taksim2.3 km dari Masjid Rum Mehmet Pasa
Belkys
RM358
RM398 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




14. Pera Bosphorus Hotel
Pera Bosphorus Hotel2.5 km dari Masjid Rum Mehmet Pasa
RM557
RM618 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




15. Çırağan Hotel Bosphorus
Çırağan Hotel BosphorusBeşiktaş, 2.2 km dari Masjid Rum Mehmet Pasa
RM463
RM514 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




16. The Palm Bosphorus Hotel
The Palm Bosphorus HotelÜsküdar, 0.1 km dari Masjid Rum Mehmet Pasa
Nurhayat
RM445
RM494 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




17. Swissotel The Bosphorus Istanbul
Swissotel The Bosphorus IstanbulBeşiktaş, 2.1 km dari Masjid Rum Mehmet Pasa
RM969
RM1,075 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




18. Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels - Special Class
Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels - Special Class2.5 km dari Masjid Rum Mehmet Pasa
Mahshid
RM639
RM710 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




19. Gaia Suites Istanbul
Gaia Suites IstanbulBeşiktaş, 2.1 km dari Masjid Rum Mehmet Pasa
RM408
RM453 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Nov - 12 Nov




20. Lokalist, Istanbul, a Tribute Portfolio Hotel
Lokalist, Istanbul, a Tribute Portfolio Hotel2.4 km dari Masjid Rum Mehmet Pasa
Suhag
RM545
RM631 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov
Ulasan Hotel Masjid Rum Mehmet Pasa Popular
Tarikan lain berhampiran Masjid Rum Mehmet Pasa
Masjid Şemsi Ahmed Paşa
Setelah mengunjungi Masjid Şemsi Ahmed Paşa, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Istanbul. Bersiar-siar di kawasan tepi laut atau lawati monumen yang penting di kawasan ini.
Kompleks Masjid Semsi Pasa
Setelah mengunjungi Kompleks Masjid Semsi Pasa, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Istanbul. Bersiar-siar di kawasan tepi laut atau lawati katedral yang mengagumkan di kawasan ini.
Masjid Ayazma
Masjid Ayazma merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Istanbul, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Temui muzium yang mengagumkan dan monumen yang penting di kawasan ini.
Pancuran Sultan Ayse
Setelah mengunjungi Pancuran Sultan Ayse, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Istanbul. Lawati katedral yang mengagumkan di kawasan ini atau berjalan-jalan di kawasan tepi laut.
Masjid Valide-i Cedid
Setelah mengunjungi Masjid Valide-i Cedid, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Istanbul. Lawati katedral yang mengagumkan di kawasan ini atau berjalan-jalan di kawasan tepi laut.
Pasar Mimar Sinan
Ketika kunjungan anda ke Istanbul, anda boleh menikmati aktiviti membeli-belah di Pasar Mimar Sinan. Bersiar-siar di kawasan tepi laut atau lawati monumen yang penting di kawasan ini.
Air Pancut Ahmet III
Setelah mengunjungi Air Pancut Ahmet III, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Istanbul. Temui muzium yang mengagumkan dan monumen yang penting di kawasan ini.
Masjid Mihrimah Sultan Üsküdar
Masjid Mihrimah Sultan Üsküdar merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Istanbul, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Temui muzium yang mengagumkan dan kedai-kedai di kawasan ini.