
Hotel Dekat Korean Cultural Center NY
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu ini
Hujung minggu depan
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Korean Cultural Center NY

1. Broadway Plaza Hotel
Broadway Plaza Hotel0.7 km dari Korean Cultural Center NY
9.6 daripada 10, Luar biasa, (1,716 ulasan)
Harga ialah RM1,136
RM1,383 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

2. The Langham, New York, Fifth Avenue
The Langham, New York, Fifth AvenueMidtown South, 0.6 km dari Korean Cultural Center NY
9.6 daripada 10, Luar biasa, (1,004 ulasan)
Harga ialah RM3,657
RM4,210 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

3. The Fifth Avenue Hotel
The Fifth Avenue Hotel0.5 km dari Korean Cultural Center NY
9.6 daripada 10, Luar biasa, (286 ulasan)
Harga ialah RM4,474
RM5,148 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

4. Library Hotel by Library Hotel Collection
Library Hotel by Library Hotel Collection0.8 km dari Korean Cultural Center NY
9.6 daripada 10, Luar biasa, (1,003 ulasan)
Harga ialah RM1,305
RM1,614 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

5. Hotel Giraffe by Library Hotel Collection
Hotel Giraffe by Library Hotel Collection0.4 km dari Korean Cultural Center NY
9.6 daripada 10, Luar biasa, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM1,489
RM1,825 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov

6. The Bryant Park Hotel
The Bryant Park HotelPusat Bandar New York, 0.9 km dari Korean Cultural Center NY
9.6 daripada 10, Luar biasa, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM1,563
RM1,948 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov

7. Made Hotel
Made Hotel0.7 km dari Korean Cultural Center NY
9.4 daripada 10, Luar biasa, (1,006 ulasan)
Harga ialah RM1,056
RM1,390 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Nov - 24 Nov

8. Archer Hotel New York
Archer Hotel New YorkPusat Bandar New York, 0.8 km dari Korean Cultural Center NY
9.4 daripada 10, Luar biasa, (1,527 ulasan)
Harga ialah RM952
RM1,107 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

9. Executive Hotel Le Soleil New York
Executive Hotel Le Soleil New YorkMidtown South, 0.7 km dari Korean Cultural Center NY
9.4 daripada 10, Luar biasa, (2,634 ulasan)
Harga ialah RM895
RM1,157 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

10. Kimpton Hotel Eventi by IHG
Kimpton Hotel Eventi by IHGChelsea, 0.8 km dari Korean Cultural Center NY
9.4 daripada 10, Luar biasa, (1,004 ulasan)
Harga ialah RM895
RM1,249 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Nov - 24 Nov

11. The William Hotel Midtown, New York
The William Hotel Midtown, New York0.6 km dari Korean Cultural Center NY
9.4 daripada 10, Luar biasa, (285 ulasan)
Harga ialah RM1,663
RM1,922 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

13. The Evelyn Hotel
The Evelyn Hotel0.5 km dari Korean Cultural Center NY
9.4 daripada 10, Luar biasa, (1,415 ulasan)
Harga ialah RM878
RM1,200 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

14. Eurostars The Chemists’ Club Hotel
Eurostars The Chemists’ Club Hotel0.8 km dari Korean Cultural Center NY
9.4 daripada 10, Luar biasa, (556 ulasan)
Harga ialah RM1,798
RM2,241 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov

15. INNSiDE by Meliá New York Nomad
INNSiDE by Meliá New York NomadChelsea, 1 km dari Korean Cultural Center NY
9.2 daripada 10, Hebat, (2,379 ulasan)
Harga ialah RM731
RM1,055 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov

16. Best Western Premier Empire State Hotel
Best Western Premier Empire State Hotel0.4 km dari Korean Cultural Center NY
9.2 daripada 10, Hebat, (1,201 ulasan)
Harga ialah RM697
RM815 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

17. Park South Hotel, part of JdV by Hyatt
Park South Hotel, part of JdV by Hyatt0.3 km dari Korean Cultural Center NY
9.2 daripada 10, Hebat, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM829
RM1,139 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

18. The Westin New York Grand Central
The Westin New York Grand Central0.9 km dari Korean Cultural Center NY
9.2 daripada 10, Hebat, (3,789 ulasan)
Harga ialah RM1,140
RM1,495 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Nov - 24 Nov

19. Nester Finn Grand Central
Nester Finn Grand Central0.6 km dari Korean Cultural Center NY
9.2 daripada 10, Hebat, (28 ulasan)
Harga ialah RM1,530
RM1,863 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Nov - 20 Nov

20. Motto by Hilton New York City Chelsea
Motto by Hilton New York City ChelseaChelsea, 1 km dari Korean Cultural Center NY
9.2 daripada 10, Hebat, (1,757 ulasan)
Harga ialah RM548
RM784 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Korean Cultural Center NY
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Broadway Plaza Hotel | 9.6 Luar biasa 1,716 ulasan | Lihat | ||||||
![]() The Langham, New York, Fifth Avenue | 9.6 Luar biasa 1,004 ulasan | Lihat | ||||||
![]() The Fifth Avenue Hotel | 9.6 Luar biasa 286 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Library Hotel by Library Hotel Collection | 9.6 Luar biasa 1,003 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Hotel Giraffe by Library Hotel Collection | 9.6 Luar biasa 1,002 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Korean Cultural Center NY Popular

New York Marriott Marquis
10/10 Cemerlang

































































