Shishly Palace Hotel

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.6 daripada 10
Cemerlang

Kemudahan popular

  • Termasuk sarapan
  • Spa
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Pengemasan
  • Meja depan 24/7
Harga semasa ialah RM279
RM309 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Jul - 4 Jul

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 6 daripada 6 bilik

Comfort Double Room Single Use

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang XL (Large Single)
  • Wi-Fi percuma

Comfort Twin Room

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Double Room

8.0 daripada 10
Sangat baik
(1 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Comfort Room

9.0 daripada 10
Hebat
(2 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Comfort Triple Room

  • Pemandangan bandar
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 3 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Comfort Suite

  • Pemandangan bandar
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 3 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Şişli, sebuah kawasan kejiranan di Istanbul, Shishly Palace Hotel berhampiran stesen metro. Menara Galata dan Istana Dolmabahçe merupakan tempat menarik popular dan keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Bosphorus dan Pantai Florya. Ingin menikmati acara atau perlawanan? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Stadium Tupras atau Stadium Olimpik Ataturk. Layari panduan perjalanan Istanbul kami
Peta
mesrutiyet mah. kodaman sok. No.114, Istanbul, marmara, 34363

Tempat berdekatan

  • Dataran Taksim
    Dataran Taksim
    2 min memandu - 2.2 km
  • Abdi Ipekci Street
    7 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Pusat Beli-belah City's Nisantasi
    8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Pusat Beli-belah dan Hiburan Cevahir Istanbul
    10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Pusat Kongres Istanbul
    17 min berjalan kaki - 1.4 km

Bergerak

  • Stesen Osmanbey - 4 minit berjalan kaki
  • Stesen Mecidiyekoy - 20 minit berjalan kaki
  • Istanbul (IST) - 40 minit memandu

Restoran

  • Lale Cafe Bar
    5 min berjalan kaki
  • Garden İskender
    2 min berjalan kaki
  • Cairo Restaurant
    3 min berjalan kaki
  • Hadika Kahvaltı Evi
    1 min berjalan kaki
  • Saray Muhallebicisi
    4 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Shishly Palace Hotel

  • Hotel berdekatan Dataran Taksim
  • Manfaatkan sarapan bufet percuma, taman dan spa perkhidmatan penuh di Shishly Palace Hotel. Untuk masa rehat dan ketenangan, lawati sauna. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain di hotel ini termasuk:
    • Perkhidmatan penghantaran ke lapangan terbang (surcaj), meja/kaunter hadapan 24 jam dan lif
    • Hartanah bebas asap rokok
    • Ulasan tetamu memberikan kata-kata yang amat baik tentang kakitangan yang mesra
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Shishly Palace Hotel menawarkan keselesaan seperti peralatan tempat tidur premium dan peti besi muat komputer riba, sebagai tambahan kepada sentuhan bermakna seperti ruang kerja komputer riba dan penyaman udara.
  • Lagi kemudahan termasuk:
    • Percuma uncang teh/kopi segera dan cerek elektrik
    • Hulu semburan mandi hujan, pengering rambut dan syampu
    • 32-inci TV LED dengan saluran TV premium
    • Setiap hari dan meja

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 25+ Mbps
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan 24 jam di luar tapak hartanah (EUR 10 sehari); tempahan diperlukan
  • Pengangkutan penghantaran ke lapangan terbang 24 jam atas permintaan dengan surcaj

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet percuma tersedia setiap hari 8:00 hingga 10:00

Aktiviti menarik

  • Spa perkhidmatan penuh

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)
  • Pertukaran cadar (atas permintaan)
  • Pertukaran tuala atas permintaan

Kawasan luar

  • Taman

Spa perkhidmatan penuh

  • Sauna
  • Spa dibuka setiap hari
  • Urutan

Kebolehcapaian

  • Lantai jubin di kawasan awam
  • Lantai kayu keras di dalam bilik
  • Lif (kelebaran pintu 140 sentimeter)

Lain-lain

  • 5 tingkat
  • Dibina pada 2019
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Peralatan tempat tidur premium

Bilik mandi

  • Hulu semburan mandi hujan
  • Kertas tandas
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Syampu
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV LED 32-inci dengan saluran satelit premium

Makanan dan minuman

  • Bar mini
  • Cerek elektrik
  • Uncang teh/kopi segera

Lain-lain

  • Bilik bersambung tersedia
  • Meja
  • Penyaman udara
  • Peti besi muat komputer riba
  • Ruang kerja komputer riba

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 13:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran pengangkutan ulang-alik lapangan terbang: EUR 40 setiap kenderaan (maksimum seramai 3 orang)
  • Bayaran tempat letak kenderaan berhampiran: EUR 10 sehari(sejauh 150 meter; dibuka 24 jam)

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai
Nombor Pendaftaran Hartanah 23871

Perkara yang kami harus menyebut

Tempahan diperlukan untuk perkhidmatan urut; tempahan boleh dibuat dengan menghubungi hartanah sebelum ketibaan, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
Hartanah ini mempunyai bilik bercantum/bersebelahan, yang tertakluk pada ketersediaan dan boleh diminta dengan menghubungi hartanah menggunakan nombor pada pengesahan tempahan

Soalan lazim

Adakah Shishly Palace Hotel mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Shishly Palace Hotel?

Setakat 2 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Shishly Palace Hotel pada 3 Jul 2026 bermula serendah RM279, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Apakah masa daftar masuk di Shishly Palace Hotel?

Masa mula daftar masuk: 13:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di Shishly Palace Hotel?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Adakah Shishly Palace Hotel memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik dari hotel ke lapangan terbang yang beroperasi (tersedia atas permintaan). Fi sebanyak EUR40 setiap kenderaan dikenakan.

Di manakah terletaknya Shishly Palace Hotel?

Terletak di Şişli, hotel spa ini sejauh 2 bt (3 km) dari Pusat Beli-belah City's Nisantasi, Dataran Taksim dan Istiklal Avenue. Bosphorus dan Menara Galata juga dalam jarak 3 bt (5 km). Stesen Osmanbey hanya sejauh 4 minit berjalan kaki dan Stesen Sisli sejauh 15 minit berjalan kaki.

Ulasan

Shishly Palace Hotel Ulasan

8.6

Cemerlang

8.8

Kebersihan

8.0

Kemudahan

9.0

Kakitangan & perkhidmatan

8.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 36 daripada 56 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 10 daripada 56 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 4 daripada 56 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 2 daripada 56 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 4 daripada 56 ulasan

Ulasan

Disahkan

8/10 Baik

Prabhjot

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Friendly staff, clean rooms, included breakfast was nice
Menginap 6 malam pada Okt 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Nava

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great stay
Menginap 10 malam pada Jun 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Alexandru

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I had a wonderful stay at this hotel in Turkey. The staff was incredibly friendly, helpful, and always ready to assist with a smile. The rooms were clean, comfortable, and well-maintained, and the overall atmosphere was relaxing and welcoming. The food was delicious with a great variety of options, and the facilities were excellent. Everything was well organized, and I truly felt taken care of throughout my stay. I would highly recommend this hotel to anyone looking for a pleasant and enjoyable vacation. Thank you for making my experience so special!
Menginap 4 malam pada Apr 2026
Disahkan

4/10 Lemah

Siamak

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I liked the breakfast. The room was not getting cleaned properly and although we objected to the manager, we did not get any clear response and immediate action. In fact, our concern was not addressed and acted on. The breakfast was great and location of the hotel was also in the center of the city close to Metro and shopping area. I and my partner will not be returning to this hotel in the future.
Menginap 9 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Rajan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
An excellent family run hotel , in a great location, peaceful and quiet at night , daily cleaning kept room spotless, breakfast freshly made with tasty options, easly to reach airport via public transport,
Menginap 18 malam pada Jun 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Ahmad

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Fresh breakfast and homely enviromment.
Menginap 8 malam pada Okt 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Marziehalsadat

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
very friendly and helpful, location is very good
Menginap 2 malam pada Jun 2024
Disahkan

8/10 Baik

Somayeh

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Ich bin wirklich zufrieden, sehr nettes Personal, leckeres frühstück, alle Geschäfte sind in der Nähe
Menginap 6 malam pada Sep 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Brett

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Very good stay for the price.
Menginap 2 malam pada Okt 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Muhammet Ali

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nettes Personal,saubere Zimmer und beim Frühstück gab's große Auswahl. Top für diesen Preis
Menginap 8 malam pada Mei 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Nilufar

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Warm, welcoming, and wonderfully located—this family-owned boutique hotel exceeded expectations. The staff were genuinely friendly and went out of their way to accommodate every need. Just a 2-minute walk from the metro station, it made getting around effortless. A true gem for comfort and convenience!
Menginap 6 malam pada Ogo 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Eddie

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Property management very polite, good breakfast, helpful staff , newly remodelled
Menginap 7 malam pada Okt 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

shadi

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I would recommend this hotel as it is one of the most comfortable and best customer service plus it is recently renovated
Menginap 8 malam pada Sep 2023
Disahkan

6/10 Sederhana

Ryan

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
The ladies that cooked breakfast were lovely, and made really nice breakfast too. It’s a nice and cheap hotel for if you are going site seeing all day
Menginap 3 malam pada Feb 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Deniz Dennis

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Super nöjd

Hotellet var otroligt rent och fint. Personalen var så välkomnande och trevliga. Frukosten var super god och kökspersonalen var otroligt välkomnande och serviceinriktad
Menginap 1 malam pada Okt 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Esra

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
The staff was soo accommodating to us
Menginap 1 malam pada Jul 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Fu

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I had the pleasure of staying here for 6 nights, great location just off the busy high street so very peaceful and quiet at night, the hotel was very clean breakfast was great also, staff all amazing and friendly which made my stay more pleasant. I would highly recommend this hotel. Location, clean, friendly staff, cost not to mention the free breakfast.
Menginap 6 malam pada Jan 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Mohammed

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Perfect little hotel

The Hotel is small but that's a positive, fewer guests and more quiet. The rooms are modern and clean, the staff are friendly and the breakfast was good,WiFi is very fast compared to other hotels I've stayed in.
Menginap 5 malam pada Dis 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Can

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Harika konum, guzel hizmet.

Ilgili ve guleryuzlu hizmetten memnun kaldik, kahvalti harikaydi. Metroya 5 dakika mesefede, konumu cok merkezi. Kesinlikle tavsiye ederim.
Menginap 1 malam pada Dis 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Cihan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Oratam cok güzel, hem yeni acilis hemde cok temis, personalar cok iyi. Taksime yürüyerek 25dakka mutis
Menginap 2 malam pada Jul 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

nazanin

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
The great place for the price with a lovely genius owner Mr Mustafa who knows how to treat guest to its best. We felt Home and can't appreciate it enough. Hotel was fully renovated and clean with a nice and deliciouse break fast prepared with love by two lovely women😍
Menginap 8 malam pada Mei 2024
Disahkan

8/10 Baik

Manuel

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
it is a great place just to crash and leave, the rooms are fine but the beds are not so comfy. The noise in the next rooms can be quite loud at night but overall 4.5/5
Menginap 6 malam pada Feb 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

aminata

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Best

Very CLEAN. Very NICE PEOPLE
Menginap 1 malam pada Nov 2023
Disahkan

8/10 Baik

Nevin

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
The hotel is nice and tidy. Staff are very nice and helpful. Location is good has lots of shops nearby. The room itself is okay nothing wrong except you can hear people if they are next door other than thats very solid hotel.
Menginap 8 malam pada Jun 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Filiz

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Super schöne Unterkunft mitten im Zentrum von Istanbul. Super Lage - direkter Fußweg zur Metro. Sehr nettes Personal und sehr Vertrauenswürdig. Kann ich nur empfehlen! Danke für den netten Aufenthalt.