
Hotel berdekatan Pantai Babbacombe
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
25 Okt - 26 OktEsok
26 Okt - 27 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 NovDua minggu kemudian
6 Nov - 8 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Pantai Babbacombe




1. Arran Lodge
Arran Lodge2.6 km dari Pantai Babbacombe
Tim
RM355
RM426 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




2. Muntham Holiday Apartments & Town House
Muntham Holiday Apartments & Town House1.2 km dari Pantai Babbacombe
Phillipa
RM562
RM675 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




3. The Somerville
The Somerville1.9 km dari Pantai Babbacombe
Annabel
RM496
RM595 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




4. Kethla House
Kethla HousePusat Bandar Raya Torquay, 2.5 km dari Pantai Babbacombe
Marcus
RM374
RM374 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




5. 74 Belgravia
74 BelgraviaPusat Bandar Raya Torquay, 2.5 km dari Pantai Babbacombe
Erica
RM476
RM571 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




6. The Haytor Hotel
The Haytor HotelPusat Bandar Raya Torquay, 2.2 km dari Pantai Babbacombe
Tullio
RM592
RM710 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




7. Orestone Manor
Orestone Manor2.6 km dari Pantai Babbacombe
Kevin
RM496
RM596 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Nov - 26 Nov




8. Hampton by Hilton Torquay
Hampton by Hilton TorquayPusat Bandar Raya Torquay, 2.2 km dari Pantai Babbacombe
RM306
RM367 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




9. Abingdon House
Abingdon House2.7 km dari Pantai Babbacombe
Anders
RM560
RM672 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




10. Belgrave Sands Hotel & Spa
Belgrave Sands Hotel & SpaPusat Bandar Raya Torquay, 2.5 km dari Pantai Babbacombe
RM479
RM575 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




11. Harmony Guest House
Harmony Guest House2.7 km dari Pantai Babbacombe
steven
RM410
RM492 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




12. Hotel Hudson
Hotel HudsonPusat Bandar Raya Torquay, 2.1 km dari Pantai Babbacombe
Francisco
RM241
RM290 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




13. Rooms At Babbacombe
Rooms At BabbacombeBabbacombe, 0.6 km dari Pantai Babbacombe
RM289
RM347 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




14. Lincombe Hall Hotel & Spa - Just for Adults
Lincombe Hall Hotel & Spa - Just for Adults2.2 km dari Pantai Babbacombe
Paul
RM546
RM656 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




15. Astor House
Astor HousePusat Bandar Raya Torquay, 2.4 km dari Pantai Babbacombe
Agnieszka
RM741
RM971 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




16. Nethway Hotel
Nethway HotelPusat Bandar Raya Torquay, 2.7 km dari Pantai Babbacombe
Michael
RM419
RM503 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




17. Osborne Hotel
Osborne Hotel2.4 km dari Pantai Babbacombe
RM264
RM317 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




18. The Headland Hotel & Spa
The Headland Hotel & Spa2.5 km dari Pantai Babbacombe
Christopher
RM189
RM227 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




19. The Imperial Torquay
The Imperial TorquayPusat Bandar Raya Torquay, 2.5 km dari Pantai Babbacombe
Ruvimbo
RM273
RM328 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




20. Abbey Sands Hotel
Abbey Sands HotelPusat Bandar Raya Torquay, 2.6 km dari Pantai Babbacombe
Franciscus
RM180
RM216 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Pantai Babbacombe
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Arran Lodge | 10.0 Luar biasa 108 ulasan | Lihat | |||||
![]() Muntham Holiday Apartments & Town House | 10.0 Luar biasa 21 ulasan | Lihat | |||||
![]() The Somerville | 9.8 Luar biasa 350 ulasan | Lihat | |||||
![]() Kethla House | 9.8 Luar biasa 61 ulasan | Lihat | |||||
![]() 74 Belgravia | 9.8 Luar biasa 7 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Pantai Babbacombe Popular
Tarikan lain berhampiran Pantai Babbacombe

Perkambungan dan Taman Model Babbacombe
9.2/10 (149 ulasan)
Nikmati kunjungan ke Perkambungan dan Taman Model Babbacombe, tempat yang menghiburkan di Bandar Torquay. Bersiar-siar di pantai yang cantik di kawasan aneh tetapi menarik ini, atau kunjungi hiburan malam yang menakjubkan.

Torquay United FC
7.4/10 (37 ulasan)
Sertai acara di Torquay United FC ketika kunjungan anda ke Bandar Torquay. Bersiar-siar di pantai yang cantik kawasan aneh tetapi menarik ini atau alami pilihan hiburan.
Babbacombe Theatre
Anda boleh merancang untuk menyaksikan pertunjukan di Babbacombe Theatre ketika percutian anda di Bandar Torquay. Berjalan-jalan di kawasan tepi laut mesra keluarga ini atau alami lokasi hiburan.
Oddicombe Beach
Apa kata luangkan masa dengan bersantai di Oddicombe Beach ketika kunjungan anda ke Bandar Torquay? Bersiar-siar di kawasan tepi laut di kawasan aneh tetapi menarik ini, atau kunjungi hiburan malam yang menakjubkan.
Cary Gardens
Cary Gardens merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Bandar Torquay, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Bersiar-siar di aneh tetapi menarik kawasan pantai yang cantik ini dan nikmati hiburan malam yang menakjubkan.
Babbacombe Cliff Railway
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan Bandar Torquay apabila anda berkunjung ke Babbacombe Cliff Railway. Bersiar-siar di kawasan tepi laut dan pantai di kawasan mesra keluarga ini.
Muzium Victoria Zaman Dahulu
10.0/10 (1 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Victoria Zaman Dahulu di Bandar Torquay. Bersiar-siar di pantai yang cantik dan kawasan tepi laut di kawasan aneh tetapi menarik ini.
South West Coast Path Section 43 Trailhead
Anda boleh meluangkan masa untuk melawat South West Coast Path Section 43 Trailhead ketika anda berkunjung ke Bandar Torquay.




