SOHO Piaggiarelle by Dasso

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.6 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Wi-Fi percuma
  • Pengemasan
Harga semasa ialah RM277
RM330 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Jun - 1 Jul

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 3 daripada 3 bilik

Double or Twin Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King) dan 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Double or Twin Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Bujang (Single) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Double or Twin Room

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Viterbo menempatkan SOHO Piaggiarelle by Dasso. Fontana Grande dan Pusat Kebudayaan Doria Pamphilj merupakan tempat menarik tempatan dan keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Tasik Bolsena dan Hutan Beech Kuno dan Purba di Carpathians. Layari panduan perjalanan Viterbo kami
Peta
Via delle Piaggiarelle 12, Viterbo, VT, 01100

Tempat berdekatan

  • Katedral Viterbo
    Katedral Viterbo
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Palazzo dei Papi
    Palazzo dei Papi
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Piazza San Pellegrino
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Piazza San Lorenzo
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Fontana Grande
    3 min berjalan kaki - 0.3 km

Bergerak

  • Stesen Viterbo Porta Romana - 9 minit berjalan kaki

Restoran

  • Il Gargolo
    2 min berjalan kaki
  • Taverna Etrusca
    3 min berjalan kaki
  • Cantina Dei Papi
    2 min berjalan kaki
  • Green Pub
    1 min berjalan kaki
  • Il Cardinale
    2 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

SOHO Piaggiarelle by Dasso

  • Sorotan hartanah
  • SOHO Piaggiarelle by Dasso menyediakan semua keperluan anda. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di SOHO Piaggiarelle by Dasso disertakan dengan kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lain-lain kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan tab mandi atau pancuran
    • Cerek elektrik dan setiap hari

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti)

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan maya

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)

Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Kemudahan bilik

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Tab mandi atau pancuran mandi

Makanan dan minuman

  • Cerek elektrik

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 23:30
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:30

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu yang merancang untuk tiba di luar waktu daftar masuk biasa akan menerima e-mel dalam masa 24 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan kod akses; hos anda akan menyambut anda
Anda akan diminta untuk memberikan hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan anda selepas membuat tempahan
Meja depan maya menyediakan bantuan kepada tetamu
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kod akses, hos akan menyambut anda

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan: EUR 2.70 seorang semalam

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
Nombor Pendaftaran Hartanah IT056059B4NNLLJ9ZA

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Semua tetamu, termasuk kanak-kanak, perlu hadir semasa daftar masuk dan menunjukkan pasport atau kad pengenalan bergambar mereka yang dikeluarkan oleh kerajaan
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR5000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan

Soalan lazim

Adakah SOHO Piaggiarelle by Dasso mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di SOHO Piaggiarelle by Dasso?

Setakat 29 Jun 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di SOHO Piaggiarelle by Dasso pada 30 Jun 2026 bermula serendah RM277, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di SOHO Piaggiarelle by Dasso?

Hartanah ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di SOHO Piaggiarelle by Dasso?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 23:30.

Apakah masa daftar keluar di SOHO Piaggiarelle by Dasso?

Daftar keluar adalah jam 10:30.

Di manakah terletaknya SOHO Piaggiarelle by Dasso?

Terletak di Viterbo, hotel ini sejauh beberapa langkah dari Piazza San Pellegrino dan Gereja Santa Maria Nuova. Fontana Grande dan Piazza San Lorenzo juga dalam jarak 5 minit berjalan kaki. Stesen Viterbo Porta Romana sejauh 9 minit berjalan kaki dan Stesen Viterbo Porta Fiorentina sejauh 18 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

SOHO Piaggiarelle by Dasso Ulasan

9.6

Luar Biasa

9.8

Kebersihan

9.6

Kemudahan

9.8

Kakitangan & perkhidmatan

9.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 16 daripada 21 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 5 daripada 21 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 21 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 21 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 21 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Alessandra

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Tutto rispondeva alle nostre aspettative ed esigenze.
Menginap 4 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Stefano

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Camere superpulite, personale gentile e disponibile, posizione centrale
Menginap 2 malam pada Ogo 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Matthew

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The service was great. The beds were comfortable. The location was charming.
Menginap 6 malam pada Jan 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

claudio

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Stanza appena ristrutturata, ben arredata e pulita Ottima posizione per la visita del centro medievale di viterbo
Menginap 1 malam pada Ogo 2024
Disahkan

8/10 Baik

Liana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Camera confortevole, spaziosa, personale collegato solo virtualmente ma molto gentile e disponibile. Il rumore della caldaia nel bagno può dare fastidio se si è sensibili ai suoni.
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Barbara

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Camera spaziosa moderna molto pulita check-in veloce e soprattutto super disponibili.
Menginap 1 malam pada Ogo 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Antonio

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Bellissima struttura, stanza confortevole. Ottima la pulizia, centralissima come posizione ma tranquilla. La stanza è della giusta dimensione; il materasso comodissimo. È stato un fantastico soggiorno. L' host disponibile ma discreto. Soggiorno perfetto.
Menginap 2 malam pada Jul 2024
Disahkan

8/10 Baik

Pedro

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Will stay here again

Nice place to stay in the heart of the historic town. Great price. Very comfortable. Excellent communication with the host.
Menginap 1 malam pada Okt 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Giuseppe

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
La camera era perfetta, pulita e si trova nel quartiere San Pelligrino che è il più bello di Viterbo. Ci ritornerei volentieri
Menginap 3 malam pada Ogo 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Rossella

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Centrale, comoda, letti meravigliosi, dotata di ogni servizio, unica pecca era costituita dal bagno, che aveva qualche problema di lavori forse fatti in maniera non impeccabile. Ma l struttura nel suo complesso meritava veramente cinque stelle! Consigliatissima!
Menginap 1 malam pada Nov 2023
Disahkan

8/10 Baik

Tommaso

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Centro Storico

Struttura in pieno centro Storico raggiungibile solo a piedi. Le istruzioni per il parcheggio sono arrivate in ritardo ma con una telefonata ci hanno indirizzato al posto più vicino e dopo una breve camminata siamo arrivati. Stanza molto ampia, letto comodo. Tutto pulito
Menginap 1 malam pada Mei 2024
Disahkan

8/10 Baik

Oleg

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
You should change location of a kettle, it is not wise to keep it under TV. Also, could be couple of chairs, but overall everything is great-location wise
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Luigi

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Veramente un soggiorni ed un luogo perfetto. Premesso che viaggio spesso per lavoro, in occ
Menginap 1 malam pada Nov 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Claudio

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
In the hearth of the old city of Viterbo, I suggest this property
Menginap 2 malam pada Okt 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Jamison

Menginap 1 malam pada Feb 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

chiara

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Menginap 1 malam pada Nov 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Cecilia

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Menginap 2 malam pada Sep 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pär

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Menginap 1 malam pada Jun 2024
Disahkan

8/10 Baik

Sonia

Menginap 1 malam pada Jun 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Nicoletta

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Menginap 1 malam pada Sep 2023