
Hotel berdekatan Universiti Kaherah
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
16 Okt - 17 OktEsok
17 Okt - 18 OktHujung minggu ini
16 Okt - 18 OktHujung minggu depan
23 Okt - 25 Okt Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Universiti Kaherah




1. Elegance Grand City Hotel
Elegance Grand City Hotel2.5 km dari Universiti Kaherah
Catherine Mona
RM163
RM211 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




2. Brassbell Giza l Near Saudi Embassy
Brassbell Giza l Near Saudi EmbassyOula, 0.9 km dari Universiti Kaherah
MAHMOUD
RM160
RM238 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Okt - 18 Okt




3. Cairo Taj Hotels & Suites - Dokki
Cairo Taj Hotels & Suites - DokkiAl Duqqi, 1.4 km dari Universiti Kaherah
RM281
RM363 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




4. Holiday Inn Hotel & Suites Cairo Maadi by IHG
Holiday Inn Hotel & Suites Cairo Maadi by IHG2.2 km dari Universiti Kaherah
Renee
RM620
RM879 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




5. Layla Hostel
Layla Hostel2.7 km dari Universiti Kaherah
Lucie
RM180
RM232 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




6. Nile x hostel
Nile x hostelAl Duqqi, 1.8 km dari Universiti Kaherah
RM140
RM180 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Okt - 18 Okt




7. YOU Cairo Nile View Hotel
YOU Cairo Nile View Hotel1.8 km dari Universiti Kaherah
Abdelkarim N
RM291
RM376 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Okt - 18 Okt




8. Four Seasons Hotel Cairo at First Residence
Four Seasons Hotel Cairo at First ResidenceOula, 0.9 km dari Universiti Kaherah
RM2,245
RM2,895 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




9. Cairo Taj Mohandessn Hotels & Suites
Cairo Taj Mohandessn Hotels & SuitesAl Duqqi, 1.6 km dari Universiti Kaherah
Murad
RM181
RM274 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Okt - 22 Okt




10. Kempinski Nile Hotel Cairo
Kempinski Nile Hotel Cairo2.4 km dari Universiti Kaherah
RM642
RM828 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




11. Venus guest house
Venus guest house1.6 km dari Universiti Kaherah
Tuna
RM103
RM132 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Okt - 18 Okt




12. Nakhil Residence
Nakhil ResidenceAl Duqqi, 2.7 km dari Universiti Kaherah
Michael
RM154
RM181 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




13. The Nile Ritz-Carlton, Cairo
The Nile Ritz-Carlton, Cairo3.1 km dari Universiti Kaherah
Faris
RM1,507
RM1,943 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




14. Sheraton Cairo Hotel & Casino
Sheraton Cairo Hotel & CasinoAl Duqqi, 1.8 km dari Universiti Kaherah
Matthias
RM1,020
RM1,316 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




15. Sofitel Cairo Nile El Gezirah
Sofitel Cairo Nile El Gezirah2 km dari Universiti Kaherah
RM1,184
RM1,526 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




16. Novotel Cairo El Borg
Novotel Cairo El Borg2.6 km dari Universiti Kaherah
RM729
RM940 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




17. Al Madiafa
Al Madiafa3.2 km dari Universiti Kaherah
RM202
RM281 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




18. Four Seasons Hotel Cairo at Nile Plaza
Four Seasons Hotel Cairo at Nile Plaza2.2 km dari Universiti Kaherah
RM2,286
RM2,948 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




19. Stay Inn Cairo Hotel
Stay Inn Cairo HotelAgouza, 3.1 km dari Universiti Kaherah
judith
RM228
RM294 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




20. Santana Hotel
Santana HotelAl Duqqi, 2 km dari Universiti Kaherah
Andrea
RM203
RM262 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Okt - 18 Okt
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Universiti Kaherah
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Elegance Grand City Hotel | 9.2 Hebat 87 ulasan | Lihat | |||||
![]() Brassbell Giza l Near Saudi Embassy | 9.6 Luar biasa 5 ulasan | Lihat | |||||
![]() Cairo Taj Hotels & Suites - Dokki | 9.4 Luar biasa 11 ulasan | Lihat | |||||
![]() Holiday Inn Hotel & Suites Cairo Maadi by IHG | 9.2 Hebat 71 ulasan | Lihat | |||||
![]() Layla Hostel | 9.4 Luar biasa 20 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Universiti Kaherah Popular
Tarikan lain berhampiran Universiti Kaherah

Zoo Giza
8.0/10 (218 ulasan)
Temui haiwan tempatan dan eksotik yang terdapat di Zoo Giza ketika percutian anda di Giza. Temui muzium yang mengagumkan di kawasan ini, atau anda dapat cuba lawatan tempatan.

Istana Manial
9.0/10 (2 ulasan)
Anda boleh melihat bahan pameran di Istana Manial, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika percutian anda di Kaherah. Berjalan-jalan di taman yang cantik di kawasan ini atau anda dapat cuba lawatan tempatan.
Taman Botani Orman
8.6/10 (165 ulasan)
Terokai kawasan luar yang luas di Taman Botani Orman, kawasan hijau yang indah di Giza. Temui muzium yang mengagumkan di kawasan ini, atau anda dapat cuba lawatan tempatan.
Pusat Beli-belah Pertama
8.4/10 (5 ulasan)
Anda boleh mencari cenderamata di Pusat Beli-belah Pertama ketika kunjungan anda ke Giza. Temui muzium yang mengagumkan di kawasan ini, atau anda dapat cuba lawatan tempatan.
Jambatan Universiti
Setelah mengunjungi Jambatan Universiti, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Giza. Temui pelbagai pilihan tempat makan di kawasan ini di samping muzium yang mengagumkan.
Muzium Encik & Puan Mahmoud Khalil
7.0/10 (2 ulasan)
Anda boleh melihat bahan pameran di Muzium Encik & Puan Mahmoud Khalil, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika percutian anda di Giza. Bersiar-siar di taman yang cantik di kawasan ini atau alami muzium yang mengagumkan.
Muzium Pertanian
8.0/10 (1 ulasan)
Anda boleh melihat bahan pameran di Muzium Pertanian, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika percutian anda di Giza. Berjalan-jalan di taman yang cantik di kawasan ini atau anda dapat cuba lawatan tempatan.
Muzium Mahmoud Mukhtar
Anda boleh melihat bahan pameran di Muzium Mahmoud Mukhtar, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika percutian anda di Kaherah. Temui muzium yang mengagumkan di kawasan ini, atau anda dapat cuba lawatan tempatan.
Soalan lazim
Terokai dunia perjalanan dengan Expedia
- Hotel Sheikh Zayed City
- Hotel berdekatan Great Sphinx of Giza
- Hotel Mewah di Bandar Raya 6th of October
- Hotel Bandar Raya 6th of October
- Hotel Giza
- Hotel Pentadbiran Giza
- Hotel Concorde di Gazirat Waraq Al Hadar
- Hotel berdekatan Kompleks Piramid Giza
- Hotel berdekatan Institut Jantung Negara
- Hotel Kaherah




