
Hotel Dekat Teatro Xola Julio Prieto
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
21 Okt - 22 OktEsok
22 Okt - 23 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Teatro Xola Julio Prieto




1. Casa Cleo Boutique Stays by Viadora
Casa Cleo Boutique Stays by ViadoraHipódromo, 1.9 km dari Teatro Xola Julio Prieto
RM1,389
RM1,660 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




2. Casa Serenos
Casa SerenosRoma Sur, 1.5 km dari Teatro Xola Julio Prieto
RM640
RM765 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




3. Casa Bamboo
Casa Bamboo0.7 km dari Teatro Xola Julio Prieto
RM157
RM187 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Nov - 19 Nov




4. ULIV Pulse Roma - Condesa
ULIV Pulse Roma - CondesaRoma Sur, 1.3 km dari Teatro Xola Julio Prieto
RM500
RM598 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




5. Alia Inn Boutique WTC
Alia Inn Boutique WTC1.7 km dari Teatro Xola Julio Prieto
RM398
RM475 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




6. Hotel Casa Comtesse
Hotel Casa ComtesseHipódromo, 1.6 km dari Teatro Xola Julio Prieto
Kyara
RM769
RM919 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Nov - 13 Nov




7. Narvarte Living
Narvarte Living1.6 km dari Teatro Xola Julio Prieto
JUAN CARLOS
RM294
RM351 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov




8. Apartments Art Tanat
Apartments Art TanatRoma Sur, 1.7 km dari Teatro Xola Julio Prieto
RM426
RM510 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Nov - 19 Nov




9. AR 218 Hotel by ULIV
AR 218 Hotel by ULIVHipódromo, 1.8 km dari Teatro Xola Julio Prieto
Abril
RM737
RM881 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




10. Casa Decu
Casa DecuHipódromo, 1.8 km dari Teatro Xola Julio Prieto
Sandra
RM408
RM488 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov




11. Aura For Living
Aura For Living1.2 km dari Teatro Xola Julio Prieto
Yuki
RM500
RM598 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov




12. Suites del Valle
Suites del Valle2 km dari Teatro Xola Julio Prieto
Lety
RM183
RM218 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




13. Casa Malí Boutique Hotel
Casa Malí Boutique HotelHipódromo, 1.8 km dari Teatro Xola Julio Prieto
Gregory
RM1,157
RM1,383 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




14. Frida Boutique Stays by Viadora
Frida Boutique Stays by ViadoraHipódromo, 1.9 km dari Teatro Xola Julio Prieto
Audri L
RM1,291
RM1,543 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




15. Isaaya Hotel Boutique by WTC
Isaaya Hotel Boutique by WTC1.5 km dari Teatro Xola Julio Prieto
DANIEL BENJAMIN DIAZ
RM454
RM543 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




16. Condesa Residence Campeche 276
Condesa Residence Campeche 276Hipódromo, 1.7 km dari Teatro Xola Julio Prieto
Liliana
RM457
RM546 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




17. VOS Condesa
VOS Condesa1.3 km dari Teatro Xola Julio Prieto
RM216
RM258 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




18. Be Local Lofts & Coworking
Be Local Lofts & Coworking1.5 km dari Teatro Xola Julio Prieto
María
RM225
RM269 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




19. OM686 Urban Lofts Short-Long Stays
OM686 Urban Lofts Short-Long Stays1.7 km dari Teatro Xola Julio Prieto
enrique
RM320
RM382 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




20. Pennsylvania Suites
Pennsylvania Suites1.9 km dari Teatro Xola Julio Prieto
RM421
RM503 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Teatro Xola Julio Prieto
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Casa Cleo Boutique Stays by Viadora | 10.0 Luar biasa 229 ulasan | Lihat | |||||
![]() Casa Serenos | 10.0 Luar biasa 12 ulasan | Lihat | |||||
![]() Casa Bamboo | 9.6 Luar biasa 15 ulasan | Lihat | |||||
![]() ULIV Pulse Roma - Condesa | 9.6 Luar biasa 1,009 ulasan | Lihat | |||||
![]() Alia Inn Boutique WTC | 9.6 Luar biasa 654 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Teatro Xola Julio Prieto Popular
Tarikan lain berhampiran Teatro Xola Julio Prieto
Poliforum Siqueiros
7.0/10 (10 ulasan)
Nikmati persembahan di Poliforum Siqueiros, teater dengan kisah menarik di Mexico City. Alami latar seni yang dikagumi dan muzik secara langsung yang hebat di kawasan meriah ini.
Parque Delta
5.0/10 (2 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Mexico City, anda boleh mencari cederamata di Parque Delta. Alami muzik secara langsung yang hebat dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
LA PIEDAD LIVE MUSIC
LA PIEDAD LIVE MUSIC merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Mexico City, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Ketika berada di sini, anda boleh menikmati pelbagai pilihan tempat makan.
Teater 11 de Julio
Anda boleh dapatkan tiket pertunjukan di Teater 11 de Julio ketika kunjungan anda ke Mexico City. Ketika berada di sini, anda boleh menikmati pelbagai pilihan tempat makan.
Auditorium Blackberry
8.2/10 (10 ulasan)
Saksikan pertunjukan di Auditorium Blackberry, teater dengan kisah menarik di Mexico City. Temui muzium yang mengagumkan dan kedai-kedai di kawasan meriah ini.
Pusat Pepsi
8.6/10 (24 ulasan)
Pusat Pepsi merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Mexico City, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Temui latar seni yang dikagumi dan katedral yang mengagumkan di kawasan budaya beraneka ini.
Pusat Pameran dan Konvensyen Antarabangsa WTC
Lihat acara menarik di Pusat Pameran dan Konvensyen Antarabangsa WTC ketika kunjungan anda ke Mexico City. Ketika berada di sini, anda boleh menikmati pelbagai pilihan tempat makan.




