
Hotel berdekatan Taman Kew
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
16 Okt - 17 OktEsok
17 Okt - 18 OktHujung minggu ini
16 Okt - 18 OktHujung minggu depan
23 Okt - 25 Okt Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Taman Kew




1. Harbour Skyline
Harbour SkylineDaerah Hiburan Toronto, 7.3 km dari Taman Kew
RM774
RM927 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




2. Toronto Don Valley Hotel and Suites
Toronto Don Valley Hotel and Suites6.8 km dari Taman Kew
RM486
RM582 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




3. Cambridge Suites Toronto
Cambridge Suites TorontoSt. Lawrence, 6.7 km dari Taman Kew
RM464
RM556 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




4. Dairy Homestay
Dairy Homestay7.7 km dari Taman Kew
Darin
RM216
RM449 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




5. The Broadview Hotel
The Broadview Hotel4.3 km dari Taman Kew
Carol
RM865
RM1,036 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




6. TOOR Hotel Toronto, part of JdV by Hyatt
TOOR Hotel Toronto, part of JdV by HyattGarden District, 6.2 km dari Taman Kew
Shannon
RM682
RM817 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




7. Canopy By Hilton Toronto Yorkville
Canopy By Hilton Toronto Yorkville6.4 km dari Taman Kew
RM779
RM933 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




8. One King West Hotel & Residence
One King West Hotel & ResidenceDaerah Kewangan, 6.8 km dari Taman Kew
RM709
RM849 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




9. Shangri-La Toronto
Shangri-La TorontoDaerah Hiburan Toronto, 7.4 km dari Taman Kew
RM1,195
RM1,431 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




10. DoubleTree by Hilton Hotel Toronto Downtown
DoubleTree by Hilton Hotel Toronto DowntownBay Street Corridor, 7.2 km dari Taman Kew
Pengembara tanpa nama
RM625
RM748 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




11. The Anndore House, part of JdV by Hyatt
The Anndore House, part of JdV by HyattChurch-Wellesley Village, 7 km dari Taman Kew
RM780
RM934 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




12. Le Germain Hotel Maple Leaf Square
Le Germain Hotel Maple Leaf SquarePusat Bandar Raya Toronto, 7.2 km dari Taman Kew
Serge
RM800
RM958 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




13. W Toronto
W TorontoYorkville, 7 km dari Taman Kew
RM1,093
RM1,309 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




14. Holiday Inn Express Toronto - Downtown by IHG
Holiday Inn Express Toronto - Downtown by IHG6.3 km dari Taman Kew
RM731
RM875 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




15. Hampton Inn & Suites by Hilton Toronto Downtown
Hampton Inn & Suites by Hilton Toronto DowntownGarden District, 6.4 km dari Taman Kew
RM574
RM688 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




16. Chelsea Hotel, Toronto
Chelsea Hotel, TorontoBay Street Corridor, 6.9 km dari Taman Kew
RM584
RM700 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




17. The Westin Harbour Castle, Toronto
The Westin Harbour Castle, Toronto6.9 km dari Taman Kew
RM860
RM1,030 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




18. Novotel Toronto Centre
Novotel Toronto CentreSt. Lawrence, 6.6 km dari Taman Kew
RM738
RM883 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




19. Marriott Downtown at CF Toronto Eaton Centre
Marriott Downtown at CF Toronto Eaton CentreBay Street Corridor, 7 km dari Taman Kew
RM877
RM1,051 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov




20. The Omni King Edward Hotel
The Omni King Edward HotelSt. Lawrence, 6.6 km dari Taman Kew
RM849
RM1,017 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov
Ulasan Hotel Taman Kew Popular
Tarikan lain berhampiran Taman Kew

Taman Woodbine
9.0/10 (4 ulasan)
Taman Woodbine merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Toronto, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Ketika berada di kawasan ini, anda boleh bersiar-siar di sekitar taman.

Pantai Woodbine
Jika anda ingin bersantai ketika kunjungan anda, Pantai Woodbine mungkin tempat yang sesuai untuk anda ketika kunjungan anda ke Toronto.
Foto oleh Emma J. Logue
Taman Teluk Ashbridge
Taman Teluk Ashbridge merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Toronto, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Temui pelbagai pilihan tempat makan dan latar seni yang dikagumi di kawasan mesra berjalan kaki ini.
Fox Theatre
Anda boleh meluangkan masa untuk melawat Fox Theatre ketika anda berkunjung ke Toronto.
Glen Stewart Park
Setelah mengunjungi Glen Stewart Park, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Toronto.
History
Anda boleh dapatkan tiket pertunjukan di History ketika percutian anda di Toronto.
Cineplex Cinemas Beaches
Anda boleh meluangkan masa untuk melawat Cineplex Cinemas Beaches ketika anda berkunjung ke Toronto.
Jonathan Ashbridge Park
Terokai kawasan luar yang luas di Jonathan Ashbridge Park, kawasan hijau yang indah di Toronto.