Orla Copacabana Hotel

Hartanah 4.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.2 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Gimnasium
  • Sarapan tersedia
Harga semasa ialah RM500
RM606 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Lihat manfaat yang anda akan nikmati dengan VIP Access

Nikmati lebih banyak apabila anda menjadi ahli

  • Jimat 15% atau lebih lagi pada hartanah VIP Access terpilih apabila anda menjangkau tingkat Silver atau lebih tinggi
  • Nikmati perkhidmatan dengan kualiti dinilai tinggi dan luar biasa
  • Nikmati faedah penginapan di hartanah terpilih, serta naik taraf bilik percuma, daftar masuk awal dan daftar keluar lewat apabila tersedia

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 6 daripada 6 bilik

Deluxe Double Room, 1 Katil Ratu (Queen), Sea View

8.8 daripada 10
Cemerlang
(8 ulasan)
  • Pemandangan laut
  • 17 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Standard Twin Room, 2 Katil Bujang (Single)

8.6 daripada 10
Cemerlang
(4 ulasan)
  • 14 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Superior Twin Room, 2 Katil Bujang (Single)

8.4 daripada 10
Sangat baik
(8 ulasan)
  • 17 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Twin Room, 2 Katil Bujang (Single), Sea View

9.4 daripada 10
Luar biasa
(3 ulasan)
  • Pemandangan laut
  • 17 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Superior Double Room, 1 Katil Kelamin (Double)

7.4 daripada 10
Baik
(14 ulasan)
  • 17 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Standard Double Room, 1 Katil Ratu (Queen)

8.6 daripada 10
Cemerlang
(43 ulasan)
  • 14 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di pantai, Orla Copacabana Hotel terletak di Copacabana, sebuah kawasan di sekitar Rio de Janeiro. Pembeli-belah boleh mengunjungi Tijuca Membeli-Belah, manakala semua orang dapat menikmati keindahan semula jadi di Pantai Copacabana dan Pantai Ipanema. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Stadium Maracanã atau Circo Voador. Layari panduan perjalanan Rio de Janeiro kami
Peta
Avenida Atlantica 4122, Copacabana Beach, Rio de Janeiro, RJ, 22070-002

Tempat berdekatan

  • Atlantik Avenida
    Atlantik Avenida
    1 min berjalan kaki - 0.1 km
  • Pantai Copacabana
    Pantai Copacabana
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Kubu Copacabana
    Kubu Copacabana
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Pantai Ipanema
    Pantai Ipanema
    8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Beli-belah di Cassino Atlantico
    2 min berjalan kaki - 0.2 km

Bergerak

  • Stesen Pusat Rio de Janeiro - 11 minit memandu
  • Stesen Trem Estação 1 - 11 minit berjalan kaki
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Rio de Janeiro (GIG) - 36 minit memandu

Restoran

  • Pink Flamingo
    4 min berjalan kaki
  • Tropìk Beach Club
    5 min berjalan kaki
  • Manabu Sushi
    3 min berjalan kaki
  • Eclipse Gastronomia
    3 min berjalan kaki
  • Boteco Colarinho Escondido
    3 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Orla Copacabana Hotel

  • Mewah bagi hotel berdekatan Atlantik Avenida
  • Pantai Arpoador terletak berdekatan Orla Copacabana Hotel, yang menyediakan bar kolam, teres dan kemudahan dobi. Untuk masa rehat dan ketenangan, lawati bilik wap. Restoran di tapak menawarkan sarapan, makan tengah hari dan makan malam. Sebagai tambahan kepada bar dan kelab kesihatan, tetamu boleh menyambung kepada Wi-Fi percuma dalam bilik dengan 500+ Mbps (sesuai untuk 6+ orang atau 10+ peranti).
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Kolam renang terbuka bersama dengan kerusi lepak pantai dan payung pantai/kolam
    • Sarapan bufet (surcaj), perkhidmatan rencam dan tuala pantai
    • Meja/kaunter hadapan 24 jam, tempat simpanan bagasi dan hartanah bebas asap rokok
    • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan, bantuan pelancongan/tiket dan lif
    • Ulasan tetamu memberikan kata-kata yang amat baik tentang sarapan, kakitangan yang mesra dan lokasi
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 115 bilik mempunyai keselesaan seperti peralatan tempat tidur premium dan peti besi muat komputer riba, serta sentuhan bermakna seperti Wi-fi percuma dan kerusi meja.
  • Lain-lain kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Hulu semburan mandi hujan, kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut
    • 43-inci TV LED dengan saluran TV premium
    • Setiap hari, meja dan kerusi meja

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 500+ Mbps (sesuai untuk 6+ orang atau 10+ peranti)

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan 24 jam di luar tapak hartanah (BRL 60 sehari)

Makanan dan minuman

  • Setiap hari sarapan bufet tersedia 6:00 hingga 10:30 dengan bayaran: BRL 53 seorang
  • 1 bar tepi kolam
  • 1 bar/ruang istirahat
  • 1 restoran

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang terbuka
  • Bilik wap
  • Kelab kesihatan

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan rencam

Kawasan luar

  • Di pantai
  • Kerusi lepak tepi kolam
  • Payung kolam
  • Teres
  • Tuala pantai

Kebolehcapaian

  • Lif

Lain-lain

  • 13 tingkat
  • Dibina pada 2001
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Langsir gelap terus
  • Peralatan tempat tidur premium

Bilik mandi

  • Hulu semburan mandi hujan
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV LED 43-inci dengan saluran premium

Makanan dan minuman

  • Bar mini
  • Perkhidmatan bilik terhad

Lain-lain

  • Kerusi meja
  • Meja
  • Penyaman udara
  • Peti besi muat komputer riba
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 11:30
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak berumur 10 dan ke bawah tidak dibenarkan berada di hartanah ini; semua tetamu yang berumur lebih daripada 10 adalah dialu-alukan
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan bufet: kira-kira BRL 53 seorang
  • Bayaran tempat letak kenderaan berhampiran: BRL 60.00 sehari(sejauh 50 meter; dibuka 24 jam)

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
Transaksi tanpa tunai tersedia
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api, pengesan asap, alat pertolongan cemas, dan lampu luar
Harap maklum bahawa norma budaya dan dasar tetamu mungkin berbeza mengikut negara dan hartanah; dasar yang disenaraikan diberikan oleh hartanah

Perkara yang kami harus menyebut

Ibu bapa atau penjaga sah yang mengembara dengan kanak-kanak di bawah umur 18 tahun mesti mengemukakan sijil kelahiran kanak-kanak tersebut dan kad pengenalan bergambar (misalnya, pasport) semasa daftar masuk. Untuk perjalanan antarabangsa ke Brazil, jika hanya ibu atau bapa yang mengembara dengan kanak-kanak, selain sijil kelahiran kanak-kanak dan kad pengenalan bergambar, ibu atau bapa berkenaan mesti juga mengemukakan surat kebenaran perjalanan yang ditandatangani oleh ibu atau bapa yang tidak ikut bersama dan diperakui oleh notari. Sekiranya ibu bapa atau penjaga sah, sebagaimana perlu, tidak dapat atau tidak rela memberi kebenaran ini, maka kebenaran kehakiman adalah perlu. Pelawat yang berhasrat untuk mengembara ke Brazil dengan kanak-kanak harus berunding dengan pejabat konsulat Brazil sebelum mengembara untuk mendapat maklumat lanjut.
Akses kolam renang tersedia dari 6:00 hingga 23:00
Kanak-kanak berumur 10 tahun ke bawah tidak dibenarkan di hartanah ini
Hartanah ini mengalu-alukan tetamu daripada semua kecenderungan seksual dan identiti jantina (mesra LGBTQ+)

Soalan lazim

Adakah Orla Copacabana Hotel mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka. Akses kolam dari 6:00–23:00.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Orla Copacabana Hotel?

Setakat 30 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Orla Copacabana Hotel pada 30 Ogo 2026 bermula serendah RM500, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Orla Copacabana Hotel mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Apakah masa daftar masuk di Orla Copacabana Hotel?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 11:30.

Apakah masa daftar keluar di Orla Copacabana Hotel?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Di manakah terletaknya Orla Copacabana Hotel?

Terletak sesuai di pantai, hotel Copacabana ini dalam jarak 5 minit berjalan kaki dari Atlantik Avenida dan Pantai Copacabana. Pantai Ipanema dan Pantai Arpoador juga dalam jarak 10 minit berjalan kaki. Stesen Trem Estação 1 sejauh 11 minit berjalan kaki dan Stesen Ipanema-General Osorio sejauh 13 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Orla Copacabana Hotel Ulasan

9.2

Hebat

9.2

Kebersihan

8.8

Kemudahan

9.6

Kakitangan & perkhidmatan

9.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 700 daripada 1011 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 212 daripada 1011 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 66 daripada 1011 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 17 daripada 1011 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 16 daripada 1011 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Laurie

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Très bon service et déjeuner varié!
Menginap 5 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

RAUL

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
excelente ubicación del hotel, enfrente de la playa Copacabana, excelente atención y bonitas las instalaciones, el precio tambien excelente sobre todo por la ubicacíon totalmente lo recomiendo
Menginap 3 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Amie

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Excellent hotel, great prime location on copacabana beach, good breakfast, helpful staff, nice maintained rooms and good value for money, would recommend.
Menginap 7 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Fabiola

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Amazing place Good localization and wonderful staff
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Alexandre

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice stay, good location.
Menginap 4 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Volker

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Wunderbares Frühstück, tolle Lage, nur zu empfehlen
Menginap 4 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Dajah

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
We absolutely loved the view from the rooftop. The hotel is right across the street from the beach and walking distance to many shops, restaurants, and attractions. The hotel was so clean and the staff were friendly. We would love to stay at Orla again.
Menginap 3 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Petar

Sukakan: Kebersihan
Amazing staff and location!
Menginap 4 malam pada Mac 2026
Disahkan

8/10 Baik

Daniel Elijah

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Best location centered in between everything great roof top views of the strip and villas on the mountain side
Menginap 4 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Daniel

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The hotel is in a great location with fantastic views over copacabana beach. Staff, particularly breakfast staff very nice and helpful. Breakfast was very good.
Menginap 4 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Alexsandro

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Kemudahan
Achei o hotel excelente em vários aspectos, especialmente os funcionários atenciosos, a localização e o conforto.
Menginap 3 malam pada Apr 2026
Disahkan

8/10 Baik

Malkeet

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Generally overall a good stay and right next to the beach and Fairmont Hotel. Restaurants, night market and shopping all within walking distance. Good for walks along beach. Hotel balcony has great views. Gym is very very basic but a day pass can be bought for 50rs and there is a chain of smart fit gyms. Breakfast at hotel is excellent and would recommend to start the day with. Breakfast is optional at about 25rs per person. Hotel rooms basic but good. Overall a pleasant stay close to all nearby amenities.
Menginap 6 malam pada Jul 2026
Disahkan

8/10 Baik

Patricia

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Hotel en muy buena ubicación con atención muy amable. Las instalaciones necesitan renovarse y la limpieza de las habitaciones más profundidad
Menginap 9 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Raul

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Hotel great location . Perfect
Menginap 3 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Daniela

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great hotel experience with a phenomenal view! Everything from the staff to the food was amazing. Our room was always kept tidy and the amenities were great. Not to mention hotel orla is strategically located on one of the best corners of Rio!
Menginap 4 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Dylan Scott

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Breakfast buffet was great. Staff spoke English well enough to understand me which I truly appreciated, the rooftop pool is amazing. I would stay there again.
Menginap 7 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Rafael

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Melhor localização. Pequeno almoço ótimo e os funcionais super prestáveis
Menginap 10 malam pada Mac 2026
Disahkan

8/10 Baik

Daniel

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Ubicación ideal ente ipanema y Copacabana, para moverse andando por la zona y con un gran desayuno
Menginap 4 malam pada Feb 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Jabari

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very friendly staff! They were professional, informative, and fun.
Menginap 6 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Júlio

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Ótimo custo benefício. Boa localização.
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Stefan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I had a great stay there. Nice breakfast, clean room and friendly staff. Also the location was great to go to both, Copacabana and Ipanema beach.
Menginap 4 malam pada Mac 2026
Disahkan

8/10 Baik

Paul

Sukakan: Kebersihan, kemudahan
Great location
Menginap 2 malam pada Feb 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Narayani

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Excelente localização, excelente quarto. Recomendo muito a estadia!
Menginap 2 malam pada Jan 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Salina

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Tæt på det hele, restauranter, caféer, shopping, strande. Perfekt beliggenhed mellem ipanema og Copacabana
Menginap 9 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

LUCIANA

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Excepcional location on the best side of Copacabana beach, where you can enjoy a beautiful beach full of services (there is no beach service but plenty of vendors). Service is attentive and rooms are clean and cozy. Small pool with a sun deck and gym on the roof top with great views. Close to Ipanema beach, Arpoador and variety of restaurants, bars, coffee shops. I highly recommend and will consider to be back in my next get way in rio
Menginap 3 malam pada Jun 2026