Seluruh rumah

Vila do Visconde

Kelas hartanah: 3

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

10 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 4 daripada 4 bilik

Premium Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Sofa Bujang

Exclusive Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Romantic Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Royal Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Sofa Bujang
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Visconde de Mauá, sebuah kawasan kejiranan di Visconde de Mauá, menempatkan Vila do Visconde. Pequena Finlândia dan Shopping Vale dos Duendes disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi kawasan ini boleh menerokai Taman Negara Itatiaia dan Taman Negeri Pedra Selada. Casa do Chocolate dan Pusat Pelawat Taman Negara Itatiaia juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Resende kami
Lihat lebih banyak Vila di Resende
Peta
Estrada Mauá - Campo Alegre, Visconde de Mauá, RJ, 27553-000

Tempat berdekatan

  • Taman Negara Itatiaia
    Taman Negara Itatiaia
    29 min memandu - 16.1 km
  • Pequena Finlândia
    Pequena Finlândia
    37 min memandu - 34.5 km
  • Lembah Sungai Preto
    3 min memandu - 2.5 km
  • Serrinha do Alambari
    26 min memandu - 25.3 km
  • Pusat Beli-belah Resende
    45 min memandu - 43.1 km

Bergerak

  • Resende (REZ) - 81 minit memandu

Restoran

  • Mauro Júnior Restaurante
    12 min memandu
  • Bistrô das Meninas
    12 min memandu
  • Casa di Pedra
    12 min memandu
  • Cogumelo
    13 min memandu
  • Gosto com Gosto
    3 min memandu

Tentang hartanah ini

Vila do Visconde

  • Vila terletak di Visconde de Mauá
  • Vila do Visconde menyediakan semua keperluan anda. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain termasuk:
  • Percuma letak kenderaan sendiri
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Vila do Visconde mempunyai keselesaan seperti tempat duduk berasingan dan tempat makan berasingan, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lagi kemudahan termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • Tempat duduk berasingan, tempat makan berasingan dan dapur

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah Vila do Visconde mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Vila do Visconde?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Vila do Visconde?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Vila do Visconde?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Di manakah terletaknya Vila do Visconde?

Terletak di Visconde de Mauá, vila ini sejauh 2 bt (3 km) dari Vale do Paraíba, Lembah Sungai Preto dan Taman Negeri Saddled Rock - Ibu Pejabat. Lembah Bunga dan Air Terjun Águas Claras juga dalam jarak 3 bt (5 km).

Ulasan

Vila do Visconde Ulasan

10

Luar Biasa

Penilaian 10 - Cemerlang. 1 daripada 1 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 1 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Menginap 2 malam pada Nov 2025