
Hotel berdekatan Plaza de Cascorro
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu ini
Hujung minggu depan
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Plaza de Cascorro

1. Room Mate Collection Alba, Madrid
Room Mate Collection Alba, MadridHuertas, 0.7 km dari Plaza de Cascorro
9.8 daripada 10, Luar biasa, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM806
RM887 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

2. CoolRooms Palacio de Atocha
CoolRooms Palacio de Atocha0.6 km dari Plaza de Cascorro
9.8 daripada 10, Luar biasa, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM1,209
RM1,330 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Nov - 30 Nov

3. 4 Bears Studios
4 Bears Studios0.5 km dari Plaza de Cascorro
9.6 daripada 10, Luar biasa, (113 ulasan)
Harga ialah RM382
RM557 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Nov - 24 Nov

4. Arenal Suites
Arenal SuitesSol, 0.7 km dari Plaza de Cascorro
9.8 daripada 10, Luar biasa, (341 ulasan)
Harga ialah RM754
RM966 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Nov - 30 Nov

5. Pestana Collection Plaza Mayor
Pestana Collection Plaza MayorSol, 0.4 km dari Plaza de Cascorro
9.6 daripada 10, Luar biasa, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM1,153
RM1,268 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Nov - 30 Nov

6. The Central House Madrid Lavapiés - Hostel
The Central House Madrid Lavapiés - HostelLavapiés, 0.1 km dari Plaza de Cascorro
9.4 daripada 10, Luar biasa, (408 ulasan)
Harga ialah RM291
RM320 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

7. UMusic Hotel Madrid
UMusic Hotel MadridSol, 0.6 km dari Plaza de Cascorro
9.4 daripada 10, Luar biasa, (1,003 ulasan)
Harga ialah RM1,283
RM1,412 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Nov - 19 Nov

8. Hostal Evocare Madrid
Hostal Evocare MadridHuertas, 0.6 km dari Plaza de Cascorro
9.4 daripada 10, Luar biasa, (68 ulasan)
Harga ialah RM459
RM505 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov

9. Catalonia Plaza Mayor
Catalonia Plaza Mayor0.6 km dari Plaza de Cascorro
9.4 daripada 10, Luar biasa, (800 ulasan)
Harga ialah RM827
RM909 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

10. New Point Madrid Opera
New Point Madrid OperaSol, 0.7 km dari Plaza de Cascorro
9.4 daripada 10, Luar biasa, (667 ulasan)
Harga ialah RM603
RM663 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov

11. Hotel Porcel Ganivet
Hotel Porcel GanivetLavapiés, 0.4 km dari Plaza de Cascorro
9.2 daripada 10, Hebat, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM558
RM614 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

12. BYPILLOW Crosstown
BYPILLOW CrosstownLavapiés, 0.3 km dari Plaza de Cascorro
9.2 daripada 10, Hebat, (232 ulasan)
Harga ialah RM457
RM502 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov

13. B&B Hotel Madrid Centro Plaza Mayor
B&B Hotel Madrid Centro Plaza MayorSol, 0.5 km dari Plaza de Cascorro
9.2 daripada 10, Hebat, (704 ulasan)
Harga ialah RM606
RM667 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Nov - 30 Nov

14. Petit Palace Puerta del Sol
Petit Palace Puerta del SolSol, 0.7 km dari Plaza de Cascorro
9.2 daripada 10, Hebat, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM598
RM657 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

15. Posada del León de Oro Boutique Hotel
Posada del León de Oro Boutique Hotel0.3 km dari Plaza de Cascorro
9.2 daripada 10, Hebat, (685 ulasan)
Harga ialah RM507
RM557 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Nov - 30 Nov

16. Far Home Atocha
Far Home AtochaHuertas, 0.6 km dari Plaza de Cascorro
9.0 daripada 10, Hebat, (929 ulasan)
Harga ialah RM256
RM281 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

17. Petit Palace Plaza Mayor
Petit Palace Plaza MayorAustrias, 0.6 km dari Plaza de Cascorro
9.2 daripada 10, Hebat, (1,000 ulasan)
Harga ialah RM599
RM659 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

18. The Hat Madrid
The Hat MadridSol, 0.4 km dari Plaza de Cascorro
9.2 daripada 10, Hebat, (251 ulasan)
Harga ialah RM481
RM530 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov

19. Catalonia Puerta del Sol
Catalonia Puerta del Sol0.5 km dari Plaza de Cascorro
9.4 daripada 10, Luar biasa, (755 ulasan)
Harga ialah RM909
RM1,000 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

20. TOC Hostel and Suites Madrid
TOC Hostel and Suites MadridSol, 0.7 km dari Plaza de Cascorro
9.2 daripada 10, Hebat, (995 ulasan)
Harga ialah RM427
RM470 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Plaza de Cascorro
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Room Mate Collection Alba, Madrid | 9.8 Luar biasa 1,001 ulasan | Lihat | ||||||
![]() CoolRooms Palacio de Atocha | 9.8 Luar biasa 1,001 ulasan | Lihat | ||||||
![]() 4 Bears Studios | 9.6 Luar biasa 113 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Arenal Suites | 9.8 Luar biasa 341 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Pestana Collection Plaza Mayor | 9.6 Luar biasa 1,001 ulasan | Lihat |


































































