
Hotel Dekat Piazzale Flaminio
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
19 Okt - 20 OktEsok
20 Okt - 21 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Piazzale Flaminio




1. Affittacamere Ondina
Affittacamere Ondina0.2 km dari Piazzale Flaminio
Jeffret
RM593
RM698 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




2. Albergo Etico Roma
Albergo Etico Roma0.4 km dari Piazzale Flaminio
Sylvie
RM521
RM628 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




3. Laurina 33
Laurina 33Campo Marzio, 0.4 km dari Piazzale Flaminio
Sarah
RM939
RM1,088 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




4. Ripetta Luxury Apartments
Ripetta Luxury ApartmentsCampo Marzio, 0.4 km dari Piazzale Flaminio
Estefania
RM917
RM1,073 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




5. EFFE 9 FLAMINIO Guest House
EFFE 9 FLAMINIO Guest House< 0.1 km dari Piazzale Flaminio
Alexander
RM579
RM701 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




6. GCF Luxury Suites, Guest House
GCF Luxury Suites, Guest HouseCampo Marzio, 0.3 km dari Piazzale Flaminio
Kristin
RM563
RM683 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Nov - 20 Nov




7. Hotel Locarno
Hotel LocarnoCampo Marzio, 0.3 km dari Piazzale Flaminio
RM2,246
RM2,562 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov




8. Decòncept House
Decòncept HousePrati, 0.6 km dari Piazzale Flaminio
Raul
RM754
RM894 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Nov - 18 Nov




9. Palazzo Ripetta
Palazzo RipettaCampo Marzio, 0.4 km dari Piazzale Flaminio
GERARDO JOSE
RM2,181
RM2,491 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Nov - 13 Nov




10. Ripetta Luxury Del Corso
Ripetta Luxury Del CorsoCampo Marzio, 0.3 km dari Piazzale Flaminio
Jessalyn
RM518
RM634 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




11. Palazzo Venere
Palazzo VenereCampo Marzio, 0.4 km dari Piazzale Flaminio
Renata
RM1,175
RM1,362 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




12. Poēsis Experience Hotel
Poēsis Experience HotelCampo Marzio, 0.4 km dari Piazzale Flaminio
RM1,265
RM1,455 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Nov - 18 Nov




13. The First Dolce - Preferred Hotels & Resorts
The First Dolce - Preferred Hotels & ResortsCampo Marzio, 0.6 km dari Piazzale Flaminio
Patricia
RM2,108
RM2,410 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




14. Flaminiarooms
Flaminiarooms0.1 km dari Piazzale Flaminio
RM505
RM620 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




15. Rarity Suites
Rarity SuitesCampo Marzio, 0.3 km dari Piazzale Flaminio
Paula
RM1,626
RM1,844 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Okt - 22 Okt




16. Margutta 19 - Small Luxury Hotels of the World
Margutta 19 - Small Luxury Hotels of the WorldCampo Marzio, 0.4 km dari Piazzale Flaminio
William
RM2,139
RM2,445 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




17. Terrazza Urania
Terrazza Urania0.4 km dari Piazzale Flaminio
Amanda
RM570
RM683 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Nov - 20 Nov




18. The Goethe Hotel - Small Luxury Hotels of the World
The Goethe Hotel - Small Luxury Hotels of the WorldCampo Marzio, 0.4 km dari Piazzale Flaminio
Robert
RM1,875
RM2,154 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




19. Maison Degli Artisti Suites
Maison Degli Artisti SuitesCampo Marzio, 0.2 km dari Piazzale Flaminio
Tania
RM547
RM854 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




20. Efes Hôtellerie
Efes HôtellerieCampo Marzio, 0.3 km dari Piazzale Flaminio
RM572
RM694 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov
Ulasan Hotel Piazzale Flaminio Popular
Tarikan lain berhampiran Piazzale Flaminio

Piazza del Popolo
9.0/10 (8,096 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Rom dengan singgah ke Piazza del Popolo. Lawati katedral yang mengagumkan dan monumen yang penting di kawasan meriah ini.

Pincio Terrace
8.8/10 (10 ulasan)
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah Rom apabila anda singgah ke Pincio Terrace. Lawati katedral yang mengagumkan dan monumen yang penting di kawasan meriah ini.
Porta del Popolo
9.8/10 (7 ulasan)
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah Rom apabila anda singgah ke Porta del Popolo. Bersiar-siar di kawasan menghadap sungai kawasan meriah ini atau alami latar seni yang dikagumi.
Basilika Santa Maria del Popolo
8.6/10 (10 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah Rom apabila anda singgah ke Basilika Santa Maria del Popolo. Bersiar-siar di kawasan menghadap sungai atau alami latar teater yang dikagumi di kawasan meriah ini.
Genius Leonardo da Vinci
Anda boleh melihat bahan pameran di Genius Leonardo da Vinci, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika percutian anda di Rom. Temui latar teater yang dikagumi dan monumen yang penting di kawasan meriah ini.
Dewan Bramante - Galeri Agostiniana
Anda boleh melihat bahan pameran di Dewan Bramante - Galeri Agostiniana, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika percutian anda di Rom. Bersiar-siar di kawasan menghadap sungai kawasan meriah ini atau alami latar teater yang dikagumi.
Santa Maria dei Miracoli
8.0/10 (1 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah Rom apabila anda singgah ke Santa Maria dei Miracoli. Bersiar-siar di kawasan menghadap sungai atau lawati katedral yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Santa Maria di Montesanto
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Rom apabila anda berkunjung ke Santa Maria di Montesanto. Alami latar seni yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.