
Hotel berdekatan Padang Golf Litibu
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu ini
Hujung minggu depan
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Padang Golf Litibu

1. Hotel Basalto
Hotel Basalto1.5 km dari Padang Golf Litibu
9.6 daripada 10, Luar biasa, (196 ulasan)
Harga ialah RM1,092
RM1,321 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

2. Conrad Punta de Mita
Conrad Punta de Mita0.3 km dari Padang Golf Litibu
9.0 daripada 10, Hebat, (654 ulasan)
Harga ialah RM1,346
RM1,776 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov

3. Marii Hotel Boutique
Marii Hotel Boutique14 km dari Padang Golf Litibu
9.8 daripada 10, Luar biasa, (106 ulasan)
Harga ialah RM275
RM332 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

4. Cabañas Punta de Mita
Cabañas Punta de Mita3.6 km dari Padang Golf Litibu
9.4 daripada 10, Luar biasa, (20 ulasan)
Harga ialah RM248
RM300 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

5. ALMA Surf Lodge
ALMA Surf Lodge4.4 km dari Padang Golf Litibu
10.0 daripada 10, Luar biasa, (17 ulasan)
Harga ialah RM498
RM603 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

6. La Bohème Sayulita
La Bohème Sayulita9.2 km dari Padang Golf Litibu
9.8 daripada 10, Luar biasa, (21 ulasan)
Harga ialah RM456
RM552 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

7. Akoma San Pancho
Akoma San Pancho14 km dari Padang Golf Litibu
9.0 daripada 10, Hebat, (51 ulasan)
Harga ialah RM85
RM103 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov

8. Hotel Casa San Pancho
Hotel Casa San Pancho14 km dari Padang Golf Litibu
9.8 daripada 10, Luar biasa, (226 ulasan)
Harga ialah RM493
RM597 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

9. Casa Candra
Casa Candra13.5 km dari Padang Golf Litibu
9.8 daripada 10, Luar biasa, (7 ulasan)
Harga ialah RM204
RM247 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

10. La Esquina
La Esquina9.5 km dari Padang Golf Litibu
10.0 daripada 10, Luar biasa, (76 ulasan)
Harga ialah RM894
RM1,082 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

11. Viajero Sayulita Hostel
Viajero Sayulita Hostel9.2 km dari Padang Golf Litibu
9.4 daripada 10, Luar biasa, (128 ulasan)
Harga ialah RM241
RM292 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov

12. PUNTO MITA ECO SURF SUITES
PUNTO MITA ECO SURF SUITES3.7 km dari Padang Golf Litibu
9.4 daripada 10, Luar biasa, (79 ulasan)
Harga ialah RM310
RM375 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

13. Riviera Sayulita Hotel
Riviera Sayulita Hotel9.7 km dari Padang Golf Litibu
9.4 daripada 10, Luar biasa, (355 ulasan)
Harga ialah RM362
RM438 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov

15. Playa Azul Sayulita
Playa Azul Sayulita9.8 km dari Padang Golf Litibu
9.2 daripada 10, Hebat, (42 ulasan)
Harga ialah RM197
RM238 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

16. Casa Di Giulio
Casa Di Giulio14 km dari Padang Golf Litibu
9.2 daripada 10, Hebat, (65 ulasan)
Harga ialah RM269
RM325 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Nov - 27 Nov

17. Casa Pata Salada
Casa Pata Salada9.5 km dari Padang Golf Litibu
9.8 daripada 10, Luar biasa, (59 ulasan)
Harga ialah RM618
RM748 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

18. Hotel Ysuri Bucerias
Hotel Ysuri Bucerias13.9 km dari Padang Golf Litibu
9.2 daripada 10, Hebat, (173 ulasan)
Harga ialah RM655
RM793 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov

19. Hotel de Asis
Hotel de Asis14 km dari Padang Golf Litibu
9.0 daripada 10, Hebat, (18 ulasan)
Harga ialah RM294
RM356 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

20. Sayulita Central Hotel
Sayulita Central Hotel9.6 km dari Padang Golf Litibu
8.6 daripada 10, Cemerlang, (232 ulasan)
Harga ialah RM159
RM192 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Padang Golf Litibu
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Hotel Basalto | 9.6 Luar biasa 196 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Conrad Punta de Mita | 9.0 Hebat 654 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Marii Hotel Boutique | 9.8 Luar biasa 106 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Cabañas Punta de Mita | 9.4 Luar biasa 20 ulasan | Lihat | ||||||
![]() ALMA Surf Lodge | 10.0 Luar biasa 17 ulasan | Lihat |
Hotel yang disyorkan untuk keluarga berhampiran dengan Padang Golf Litibu

Iberostar Selection Playa Mita - All Inclusive
Iberostar Selection Playa Mita - All InclusivePunta de Mita
8.4 daripada 10, Sangat baik, (1,060)
Harga ialah RM1,669
RM1,978 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov


























































































