Affittacamere La Madonnina

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.0 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Termasuk sarapan
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Pengemasan

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 5 daripada 5 bilik

Twin Room (Arancione)

  • 12 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Superior Room (Gialla)

  • 12 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Double Room (Verde)

  • 12 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Triple Room (Blu)

  • 16 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Room (Rossa)

  • 12 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Nicosia, Affittacamere La Madonnina berada di pusat bandar raya. Taman Wilayah Nebrodi dan Kawasan Simpanan Alam Semula Jadi Vallone di Campo della Corte menonjolkan keindahan semula jadi kawasan ini dan tempat menarik termasuk Fiumara d'Arte - Labirin Arianna dan Taman Kembara Madonie. Layari panduan perjalanan Nicosia kami
Lihat lebih banyak Rumah Tamu di Nicosia
Peta
Via Sant'Agata 10, Nicosia, EN, 94014

Tempat berdekatan

  • Taman Wilayah Nebrodi
    Taman Wilayah Nebrodi
    25 min memandu - 23.0 km
  • Kawasan Simpanan Alam Semula Jadi Vallone di Campo della Corte
    25 min memandu - 30.8 km
  • Riserva Naturale Orientata Monte Altesina
    25 min memandu - 23.4 km
  • Kastil Gangi
    36 min memandu - 30.4 km
  • Sicilia Outlet Village
    49 min memandu - 57.5 km

Bergerak

  • Stesen Dittaino - 42 minit memandu
  • Catania (CTA-Fontanarossa) - 89 minit memandu

Restoran

  • Al Vecchio Mulino
    8 min memandu
  • Bar Diana
    3 min berjalan kaki
  • Murphy's Pub
  • Magic Smile Lounge Bar Restaurant Pizza Art
    2 min berjalan kaki
  • Bar Ketty
    4 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Affittacamere La Madonnina

  • Rumah tamu di pusat bandar raya
  • Affittacamere La Madonnina menyediakan sarapan penuh percuma dan banyak lagi. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain termasuk:
    • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang pergi-balik (surcaj), daftar keluar ekspres dan hartanah bebas asap rokok
    • Tempat simpanan bagasi
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Affittacamere La Madonnina disertakan dengan sentuhan bermakna seperti ruang kerja komputer riba dan penyaman udara, serta kemudahan seperti Wi-fi percuma dan dinding kalis bunyi.
  • Tambahan kepada kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan hulu semburan mandi hujan dan bidet
    • Televisyen dengan saluran digital
    • Almari pakaian, cerek elektrik dan sistem pemanasan

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan percuma di luar tapak hartanah dalam lingkungan 3 meter
  • Tempat letak kenderaan di bahu jalan tersedia
  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang 24 jam pada waktu terjadual dan atas permintaan dengan surcaj
  • Tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia atas permintaan sahaja

Makanan dan minuman

  • Sarapan penuh percuma tersedia setiap hari 7:30 hingga 11:30

Mesra keluarga

  • Bilik kalis bunyi
  • Katil lipat simpan/tambahan (surcaj)

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Laluan bebas tangga ke pintu masuk
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Tiada lif

Lain-lain

  • Tidak dibenarkan merokok
  • Tingkap dwilapisan

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Katil lipat simpan/tambahan (surcaj)

Bilik mandi

  • Bidet
  • Bilik mandi persendirian
  • Hulu semburan mandi hujan
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV dengan saluran digital

Makanan dan minuman

  • Cerek elektrik

Lain-lain

  • Bilik kalis bunyi
  • Meja
  • Penyaman udara
  • Ruang kerja komputer riba
  • Sistem pemanasan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00
Daftar keluar ekspres tersedia

Arahan daftar masuk khas

Hartanah ini menawarkan pengangkutan pindahan dari lapangan terbang (surcaj boleh dikenakan); tetamu mesti menghubungi hartanah dengan butiran ketibaan sebelum perjalanan, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 8:00 - 10:30
Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 24 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk; kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Meja sambut tetamu (waktu terhad)

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan boleh menginap percuma
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tersedia dengan bayaran sebanyak EUR15 semalam

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran pengangkutan ulang-alik lapangan terbang: EUR 120 sebilik (sehala)
  • Bayaran katil lipat simpan: EUR 15 semalam

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Tetamu mesti menghubungi hartanah ini lebih awal untuk menempah tempat letak kenderaan di tapak hartanah
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Semua tetamu, termasuk kanak-kanak, perlu hadir semasa daftar masuk dan menunjukkan pasport atau kad pengenalan bergambar mereka yang dikeluarkan oleh kerajaan
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR5000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan

Soalan lazim

Adakah Affittacamere La Madonnina mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini.

Berapakah fi parkir di Affittacamere La Madonnina?

Terdapat parkir percuma berdekatan.

Apakah masa daftar masuk di Affittacamere La Madonnina?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Affittacamere La Madonnina?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Adakah Affittacamere La Madonnina memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik lapangan terbang yang beroperasi (tersedia atas permintaan). Fi sebanyak EUR120 sebilik dikenakan.

Di manakah terletaknya Affittacamere La Madonnina?

Terletak di tengah-tengah Nicosia, rumah tamu ini dalam jarak 20 bt (32 km) dari Taman Wilayah Nebrodi, Kawasan Simpanan Alam Semula Jadi Vallone di Campo della Corte dan Kastil Agira. Kastil Gangi dan Palazzo Sgadari juga dalam jarak 20 bt (32 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Affittacamere La Madonnina Ulasan

8.0

Sangat Baik

8.0

Kebersihan

10

Kemudahan

7.0

Kakitangan & perkhidmatan

8.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 1 daripada 2 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 0 daripada 2 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 1 daripada 2 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 2 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 2 ulasan

Ulasan

Disahkan

6/10 Sederhana

JEAN MARC

Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan

Petit déjeuner pas à la hauteur de la chambre

Chambre correcte, environ 12 m2. A l'arrivée, il faut appeler le propriétaire pour qu'il vienne,puis nous l'avons attendu 15 minutes Le parking est dans la rue en fonction des disponibilités Le petit-déjeuner se prend à 300 m de l’appartement dans un café, un café ou un jus de fruit et une viennoiserie
Menginap 1 malam pada Sep 2019
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice people and location good. Would come again. Easy checking
Menginap 1 malam pada Jan 2020