Divine Villa and Resorts- 67 Sherman Ave

Kelas hartanah: 2

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

6.8 daripada 10
Harga semasa ialah RM286
RM412 jumlah
termasuk cukai & fi
7 Okt - 8 Okt

Kemudahan popular

  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Dapur

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 7 daripada 7 bilik

Executive Room, Berbilang Katil, Non Smoking, Private Bathroom

  • Pemandangan tempat peranginan
  • 35 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Ratu (Queen)

Economy Room, 1 Katil Ratu (Queen), Non Smoking

  • 30 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Luxury Room, Berbilang Katil, Non Smoking, Private Bathroom

  • 35 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Ratu (Queen)

Grand Room, 1 Katil Ratu (Queen), Non Smoking

  • 30 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Honeymoon Double Room, 1 Katil Ratu (Queen), Non Smoking

  • 30 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Junior Double Room, 1 Katil Ratu (Queen), Non Smoking

  • 30 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Premium Double Room, 1 Katil Ratu (Queen), Non Smoking

  • 30 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Jalan Broad Selatan, sebuah kawasan kejiranan di Newark, menempatkan Divine Villa and Resorts- 67 Sherman Ave. Jambatan Brooklyn dan Pusat Dagangan One World merupakan tempat menarik popular dan pengembara yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Jersey Gardens Outlet Mall dan American Dream. Saksikan acara atau perlawanan di Pusat Prudential dan pertimbangkan untuk meluangkan masa di DreamWorks Water Park, tarikan popular yang disyorkan. Layari panduan perjalanan Newark kami
Lihat lebih banyak Rumah Tamu di Newark
Peta
67 Sherman Ave, Newark, NJ, 07114

Tempat berdekatan

  • Pusat Prudential
    Pusat Prudential
    19 min berjalan kaki - 1.6 km
  • Taman Ketenteraan
    Taman Ketenteraan
    4 min memandu - 2.5 km
  • Lincoln Park
    6 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Dewan Simfoni Newark
    11 min berjalan kaki - 1.0 km
  • Universiti Rutgers Newark
    3 min memandu - 2.1 km

Bergerak

  • Stesen Military Park - 3 minit memandu
  • Stesen Newark Broad St - 4 minit memandu
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Newark Liberty (EWR) - 9 minit memandu

Restoran

  • McDonald's
    7 min berjalan kaki
  • Dunkin'
    9 min berjalan kaki
  • Dunkin'
    7 min berjalan kaki
  • Mannys BBQ
    9 min berjalan kaki
  • Ambassador Fish and Chicken
    6 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Divine Villa and Resorts- 67 Sherman Ave

  • Rumah tamu berdekatan Pusat Prudential
  • Terletak berdekatan Sports Illustrated Stadium, Divine Villa and Resorts- 67 Sherman Ave menawarkan lebih banyak tawaran. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
  • TV di lobi, hartanah bebas asap rokok dan dispenser air
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Divine Villa and Resorts- 67 Sherman Ave memiliki manfaat seperti ruang kerja komputer riba dan penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma dan air botol percuma.
  • Lain-lain kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Dapur berkongsi/bersama dengan peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh, ketuhar gelombang mikro dan ketuhar
    • 43-inci TV Pintar dengan saluran satelit
    • Dapur, alat memasak/pinggan mangkuk/perkakas dapur dan percuma uncang teh/kopi segera

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 500+ Mbps (sesuai untuk 6+ orang atau 10+ peranti)
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk pilihan di luar jalan

Aktiviti menarik

  • TV di ruang bersama

Mesra keluarga

  • Ketuhar gelombang mikro dalam bilik
  • Peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh dalam bilik

Kemudahan

  • Dispenser air
  • Ketuhar gelombang mikro berkongsi
  • Peti sejuk berkongsi

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan atas permintaan
  • Pertukaran cadar (atas permintaan)
  • Pertukaran tuala atas permintaan

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Tingkat atas hanya boleh diakses melalui tangga

Lain-lain

  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik mandi

  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Kertas tandas
  • Pengering rambut (atas permintaan)
  • Sabun
  • Syampu
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV pintar 43-inci dengan saluran satelit

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma
  • Akses dapur berkongsi
  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Dapur
  • Ketuhar
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh
  • Uncang teh/kopi segera

Lain-lain

  • Meja
  • Penyaman udara
  • Ruang kerja komputer riba
  • Seterika/papan seterika atas permintaan
  • Sistem pemanasan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 24 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan maklumat peti kunci; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Peti kunci, pintu masuk persendirian

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Discover
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Soalan lazim

Adakah Divine Villa and Resorts- 67 Sherman Ave mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Divine Villa and Resorts- 67 Sherman Ave?

Setakat 25 Sep 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Divine Villa and Resorts- 67 Sherman Ave pada 7 Okt 2026 bermula serendah RM286, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Apakah masa daftar masuk di Divine Villa and Resorts- 67 Sherman Ave?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di Divine Villa and Resorts- 67 Sherman Ave?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Divine Villa and Resorts- 67 Sherman Ave?

Terletak di Jalan Broad Selatan, rumah tamu ini sejauh 2 bt (3 km) dari Pusat Prudential, Universiti Rutgers Newark dan Pusat Seni Pentas New Jersey. Sports Illustrated Stadium adalah 2.5 bt (4 km) jauhnya. Stesen Washington Street sejauh 28 minit berjalan kaki.

Ulasan

Divine Villa and Resorts- 67 Sherman Ave Ulasan

6.8

7.2

Kebersihan

6.2

Kemudahan

7.0

Kakitangan & perkhidmatan

6.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 23 daripada 56 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 7 daripada 56 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 9 daripada 56 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 3 daripada 56 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 14 daripada 56 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great value for the money
Menginap 12 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
.
Menginap 3 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean room, staff is very friendly and kitchen was great to use
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Clean room and friendly staff
Menginap 8 malam pada Dis 2025
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Daria nota 6 para o Hotel Nova, em Nova York. A experiência foi decepcionante: ao chegar, o lobby estava bagunçado, com muita bagagem acumulada. No quarto, encontrei um lençol solto de um hóspede anterior, e o banheiro estava sem a toalha grande, o que deveria ter sido providenciado. Apesar da boa localização, o serviço e a organização do hotel deixaram a desejar.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Not bad
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
El dueño respondió a mi solicitud me tuvo listo el parqueo viene limpieza está cerca del aeropuerto de Newark y cerca de New York precio asequible gracias por su atencion
Menginap 1 malam pada Feb 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Comfortable and quiet, friendly staff and private parking
Menginap 2 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan
It’s was a really good stay I would definitely book it again. Very clean place.
Menginap 1 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
I didn't stay, the whole neighborhood looked very unsafe. I was afraid to get out of my car, so I just drove by.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Never again
Menginap 4 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Everything good
Menginap 1 malam pada Okt 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
It was nice seeing was even able to cook my own meal that I bought from the grocery store that’s close by nice room and comfortable bed as well with very clean bathroom
Menginap 1 malam pada Apr 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Es un lugar seguro
Menginap 3 malam pada Jan 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Muy bueno
Menginap 1 malam pada Dis 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Good value for the price.
Menginap 3 malam pada Dis 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
very convenient stay before / after cruise. We just stayed several hours after our cruise before our plane left. Nice and clean for a room with kit privileges, However, it is in a neighborhood that has problems and has a giant machine to video- saying- "we're keeping ur neighborhood safe" NOT in a neighborhood you would want to take a walk about in
Menginap 1 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
We travelled with infant felt unsafe some how.
Menginap 2 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
It was unsafe
Menginap 2 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Cette endroit économique en vaut la peine. La communication avec l'hôte est très rapide. Il nous ont répondu à nos demandes. Si vous avez un budget limité, je recommande cette endroit sécuritaire et propre malgré certaines rénovations à effectuer. Je recommande fortement. Près des services, près de Penn Station (10min) en auto pour éviter toute confusion et frais (péage, stationnement chérant) à new york
Menginap 4 malam pada Apr 2025
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I beg you, please do not come and stay here. The area is really unsafe and someone tried coming into my car opening my car to take my belongings please I beg of you not to come here just because it’s so low price. Very unsafe neighbourhood and druggy and homeless people hanging around all the time.
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
From the bathroom to the bedroom was filthy, the house clearly says no smoking, and people were there smoking. I booked it for 2 nights, I stayed one night, Went and checked out the next morning. I wouldn’t recommend to my dog.
Menginap 2 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
No me fue posible ingresar a la habitación, no hubo comunicación consecuente, efectiva ni a tiempo.. Me siento estafada. Espero poder recuperar mi dinero. Haremos todo lo posible para que ninguna persona le pase algo similar con una propiedad que no cuenta con las condiciones necesarias y que compromete la integridad de los usuarios de esta plataforma.
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik

Get it off hotels.com

directly outside is drug dealers and it is not safe to be outside for any reason. It is drug addicts and dealers only.
Menginap 1 malam pada Mac 2025
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Horrible

I stayed 4 nights with family. Room was not clean, everywhere found hair. Air-conditioning/ heating there is no switch to on or off. Bathroom sink not draining water , shower tap broken. To mixture hot and cold water very difficult. Area is not very secure. My children was scared to live this property.
Menginap 4 malam pada Jul 2025