
Hotel berdekatan Muzium Milwaukie
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu ini
Hujung minggu depan
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Muzium Milwaukie

1. Milwaukie Inn Portland South
Milwaukie Inn Portland SouthOak Grove, 2.5 km dari Muzium Milwaukie
7.6 daripada 10, Baik, (617 ulasan)
Harga ialah RM304
RM327 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Nov - 1 Dis

2. Kings Row Inn
Kings Row Inn1.4 km dari Muzium Milwaukie
7.2 daripada 10, Baik, (185 ulasan)
Harga ialah RM386
RM430 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov

3. Residence Inn by Marriott Portland Clackamas
Residence Inn by Marriott Portland ClackamasSouthgate, 4.4 km dari Muzium Milwaukie
9.6 daripada 10, Luar biasa, (309 ulasan)
Harga ialah RM686
RM738 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov

4. Hampton Inn Clackamas
Hampton Inn Clackamas5.6 km dari Muzium Milwaukie
8.8 daripada 10, Cemerlang, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM386
RM415 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov

5. Fairfield Inn & Suites by Marriott Lake Oswego
Fairfield Inn & Suites by Marriott Lake Oswego9.5 km dari Muzium Milwaukie
9.2 daripada 10, Hebat, (1,000 ulasan)
Harga ialah RM428
RM486 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

6. Courtyard by Marriott Portland Southeast/Clackamas
Courtyard by Marriott Portland Southeast/ClackamasSouthgate, 4.6 km dari Muzium Milwaukie
8.4 daripada 10, Sangat baik, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM497
RM534 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov

7. Hyatt Regency Portland at the Oregon Convention Center
Hyatt Regency Portland at the Oregon Convention Center10.1 km dari Muzium Milwaukie
9.4 daripada 10, Luar biasa, (1,888 ulasan)
Harga ialah RM482
RM677 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov

8. Hilton Garden Inn Clackamas Portland
Hilton Garden Inn Clackamas PortlandSouthgate, 4.5 km dari Muzium Milwaukie
8.2 daripada 10, Sangat baik, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM446
RM480 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Nov - 30 Nov

9. River's Edge Hotel Portland, Tapestry Collection by Hilton
River's Edge Hotel Portland, Tapestry Collection by Hilton6.4 km dari Muzium Milwaukie
9.2 daripada 10, Hebat, (587 ulasan)
Harga ialah RM513
RM595 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Nov - 30 Nov

10. Hyatt House Portland/Downtown
Hyatt House Portland/Downtown8.2 km dari Muzium Milwaukie
9.2 daripada 10, Hebat, (2,771 ulasan)
Harga ialah RM448
RM520 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Nov - 26 Nov

11. University Place Hotel & Conference Center
University Place Hotel & Conference Center8.4 km dari Muzium Milwaukie
8.0 daripada 10, Sangat baik, (2,185 ulasan)
Harga ialah RM411
RM477 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

12. Holiday Inn Express Portland SE- Clackamas Area by IHG
Holiday Inn Express Portland SE- Clackamas Area by IHG7.6 km dari Muzium Milwaukie
8.4 daripada 10, Sangat baik, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM386
RM440 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Nov - 1 Dis

13. Best Western Plus Rivershore Hotel
Best Western Plus Rivershore Hotel8.6 km dari Muzium Milwaukie
8.4 daripada 10, Sangat baik, (1,003 ulasan)
Harga ialah RM418
RM477 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

14. Scott Creek Farm
Scott Creek Farm6.9 km dari Muzium Milwaukie
9.0 daripada 10, Hebat, (106 ulasan)
Harga ialah RM387
RM447 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

15. Hotel Vance, Portland, a Tribute Portfolio Hotel
Hotel Vance, Portland, a Tribute Portfolio Hotel9.2 km dari Muzium Milwaukie
9.0 daripada 10, Hebat, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM434
RM504 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov

16. Hotel Eastlund, BW Premier Collection
Hotel Eastlund, BW Premier Collection10.1 km dari Muzium Milwaukie
9.2 daripada 10, Hebat, (2,254 ulasan)
Harga ialah RM451
RM524 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

17. KEX Portland
KEX Portland9.4 km dari Muzium Milwaukie
9.0 daripada 10, Hebat, (683 ulasan)
Harga ialah RM362
RM472 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Nov - 1 Dis

18. Hampton Inn & Suites Portland Tigard
Hampton Inn & Suites Portland Tigard9.7 km dari Muzium Milwaukie
8.8 daripada 10, Cemerlang, (1,000 ulasan)
Harga ialah RM438
RM495 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

19. The Porter Portland, Curio Collection by Hilton
The Porter Portland, Curio Collection by Hilton8.9 km dari Muzium Milwaukie
9.0 daripada 10, Hebat, (1,728 ulasan)
Harga ialah RM480
RM556 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

20. Hilton Garden Inn Portland/Lake Oswego
Hilton Garden Inn Portland/Lake Oswego9.4 km dari Muzium Milwaukie
9.0 daripada 10, Hebat, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM479
RM544 jumlah
termasuk cukai & fi
7 Nov - 8 Nov
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Muzium Milwaukie
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Milwaukie Inn Portland South | 7.6 Baik 617 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Kings Row Inn | 7.2 Baik 185 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Residence Inn by Marriott Portland Clackamas | 9.6 Luar biasa 309 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Hampton Inn Clackamas | 8.8 Cemerlang 1,001 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Fairfield Inn & Suites by Marriott Lake Oswego | 9.2 Hebat 1,000 ulasan | Lihat |
































































