
Hotel berdekatan Muzium Diraja Ueno
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
21 Okt - 22 OktEsok
22 Okt - 23 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Muzium Diraja Ueno




1. Sumu Ueno East
Sumu Ueno East0.5 km dari Muzium Diraja Ueno
Pui Yin Priscilla
RM1,050
RM1,155 jumlah
1 Nov - 2 Nov




2. GRAND MONday Ueno OKACHIMACHI
GRAND MONday Ueno OKACHIMACHITaito, 0.8 km dari Muzium Diraja Ueno
Kristal
RM1,137
RM1,250 jumlah
27 Okt - 28 Okt




3. TORA HOTEL Okachimachi
TORA HOTEL OkachimachiTaito, 1 km dari Muzium Diraja Ueno
RM582
RM890 jumlah
23 Okt - 24 Okt




4. Section L Ueno-Hirokoji
Section L Ueno-HirokojiUeno, 0.8 km dari Muzium Diraja Ueno
Natalie
RM1,090
RM1,199 jumlah
17 Nov - 18 Nov




5. Nohga Hotel Ueno Tokyo
Nohga Hotel Ueno Tokyo0.4 km dari Muzium Diraja Ueno
Dominic
RM861
RM947 jumlah
25 Okt - 26 Okt




6. &Here TOKYO UENO
&Here TOKYO UENOUeno, 0.5 km dari Muzium Diraja Ueno
Cheng How
RM1,001
RM1,101 jumlah
26 Okt - 27 Okt




7. Section L Yushima - Ueno
Section L Yushima - Ueno0.8 km dari Muzium Diraja Ueno
RM670
RM737 jumlah
3 Nov - 4 Nov




8. MIMARU Tokyo Ueno Okachimachi
MIMARU Tokyo Ueno OkachimachiUeno, 0.7 km dari Muzium Diraja Ueno
RM1,214
RM1,335 jumlah
28 Okt - 29 Okt




9. APA Hotel Keisei Ueno Ekimae Minami
APA Hotel Keisei Ueno Ekimae MinamiUeno, 0.5 km dari Muzium Diraja Ueno
John Joseph
RM456
RM552 jumlah
15 Nov - 16 Nov




10. Hotel Resol Ueno
Hotel Resol UenoUeno, 0.3 km dari Muzium Diraja Ueno
Debbanhi G
RM652
RM723 jumlah
3 Nov - 4 Nov




11. Hop Inn Tokyo Ueno
Hop Inn Tokyo UenoUeno, 0.4 km dari Muzium Diraja Ueno
RM447
RM492 jumlah
3 Nov - 4 Nov




13. Tosei Hotel Cocone Ueno Okachimachi
Tosei Hotel Cocone Ueno OkachimachiUeno, 0.7 km dari Muzium Diraja Ueno
RM447
RM503 jumlah
3 Nov - 4 Nov




14. Sotetsu Fresa Inn Ueno Okachimachi
Sotetsu Fresa Inn Ueno OkachimachiUeno, 0.6 km dari Muzium Diraja Ueno
Kyoungsug
RM537
RM596 jumlah
3 Nov - 4 Nov




15. Best Western Hotel Fino Tokyo Akihabara
Best Western Hotel Fino Tokyo AkihabaraUeno, 1.1 km dari Muzium Diraja Ueno
Roxana
RM480
RM581 jumlah
1 Nov - 2 Nov




16. Okachimachi Urban Hotel
Okachimachi Urban HotelAkihabara, 0.9 km dari Muzium Diraja Ueno
RM359
RM395 jumlah
15 Nov - 16 Nov




18. MIMARU Tokyo Ueno Inaricho
MIMARU Tokyo Ueno Inaricho0.6 km dari Muzium Diraja Ueno
Mark
RM1,174
RM1,291 jumlah
17 Nov - 18 Nov




19. APA Hotel Ueno Hirokoji
APA Hotel Ueno HirokojiAkihabara, 0.9 km dari Muzium Diraja Ueno
Sherry
RM359
RM435 jumlah
1 Nov - 2 Nov




20. Dormy Inn Ueno Okachimachi Hot Spring
Dormy Inn Ueno Okachimachi Hot SpringTaito, 0.4 km dari Muzium Diraja Ueno
RM574
RM632 jumlah
3 Nov - 4 Nov
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Muzium Diraja Ueno
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Sumu Ueno East | 10.0 Luar biasa 6 ulasan | Lihat | |||||
![]() GRAND MONday Ueno OKACHIMACHI | 9.8 Luar biasa 114 ulasan | Lihat | |||||
![]() TORA HOTEL Okachimachi | 9.8 Luar biasa 48 ulasan | Lihat | |||||
![]() Section L Ueno-Hirokoji | 9.8 Luar biasa 65 ulasan | Lihat | |||||
![]() Nohga Hotel Ueno Tokyo | 9.6 Luar biasa 1,007 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Muzium Diraja Ueno Popular
APA Hotel & Resort Ryogoku Ekimae Tower
10/10 Cemerlang
"Very convenient and new hotel "
Tarikan lain berhampiran Muzium Diraja Ueno
Foto oleh Jeff Costin
Tempat Suci Gojoten
8.0/10 (8 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah Tokyo dengan singgah ke Tempat Suci Gojoten. Lawati monumen yang penting dan kuil di kawasan budaya beraneka ini.

Taman Ueno
8.8/10 (6,391 ulasan)
Setelah mengunjungi Taman Ueno, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Tokyo. Lawati kuil dan kedai-kedai di kawasan budaya beraneka ini.

Tokong Benten-Do
8.2/10 (58 ulasan)
Setelah mengunjungi Tokong Benten-Do, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Tokyo. Alami latar seni yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan budaya beraneka ini.
Ueno no Mori Sakura Terrace
7.2/10 (20 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Tokyo, anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di Ueno no Mori Sakura Terrace. Alami muzium yang mengagumkan dan latar seni yang dikagumi di kawasan meriah ini.
Tokong Kiyomizu Kannon-do
9.0/10 (21 ulasan)
Tokong Kiyomizu Kannon-do merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Tokyo, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Temui latar seni yang dikagumi dan kuil di kawasan budaya beraneka ini.
Muzium Kesenian Barat Nasional
8.8/10 (29 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Muzium Kesenian Barat Nasional ketika percutian anda di Tokyo. Temui latar seni yang dikagumi dan kedai-kedai di kawasan budaya beraneka ini.
Tokyo Bunka Kaikan
7.4/10 (3 ulasan)
Anda boleh menikmati persembahan di Tokyo Bunka Kaikan ketika penginapan anda di Tokyo. Temui latar seni yang dikagumi dan monumen yang penting di kawasan budaya beraneka ini.
Muzium Shitamachi
7.6/10 (7 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Shitamachi di Tokyo. Temui muzium yang mengagumkan dan kuil di kawasan meriah ini.












