Chalet Hotel Les Campanules

Kelas hartanah: 2

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.8 daripada 10
Cemerlang

Kemudahan popular

  • Spa
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Sarapan tersedia
Harga semasa ialah RM416
RM467 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Sep - 19 Sep

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 9 daripada 9 bilik

Double Room (Mont Blanc)

10.0 daripada 10
Luar biasa
(2 ulasan)
  • 15 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Double or Twin Room

9.6 daripada 10
Luar biasa
(4 ulasan)
  • 20 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Triple Room Forest View

10.0 daripada 10
Luar biasa
(3 ulasan)
  • 25 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Triple Room (Mont Blanc)

8.0 daripada 10
Sangat baik
(2 ulasan)
  • 25 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Quadruple Room

9.4 daripada 10
Luar biasa
(3 ulasan)
  • 30 meter persegi
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Quadruple Room (Mont Blanc)

8.0 daripada 10
Sangat baik
(5 ulasan)
  • 30 meter persegi
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Standard Twin Room

10.0 daripada 10
Luar biasa
(3 ulasan)
  • 14 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Apartment (View Mont Blanc)

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • 80 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 6
  • 2 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Sofa Kelamin
  • Wi-Fi percuma

Economy Room

9.0 daripada 10
Hebat
(9 ulasan)
  • 13 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Les Houches, Chalet Hotel Les Campanules berada berhampiran stesen kereta api dan di pergunungan. Lif Ski Chamonix - Planpraz dan Kereta Kabel Aiguille du Midi disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi boleh menerokai Mont Blanc. Trem Montenvers dan Taman Riadah Chamonix juga disarankan untuk dikunjungi. Nikmati cerun di kawasan ini dengan bermain ski merentas desa, bermain ski menurun bukit dan luncur papan salji, serta jangan lepaskan berjalan dengan kasut salji. Layari panduan perjalanan Les Houches kami
Peta
450 Route de Coupeau, Les Houches, Haute-Savoie, 74310

Tempat berdekatan

  • Tempat Peranginan Ski Les Houches
    Tempat Peranginan Ski Les Houches
    4 min memandu - 1.8 km
  • Laluan Tour du Mont Blanc
    8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Kereta Kabel Bellevue
    3 min memandu - 1.4 km
  • Lif Ski Coupe du Monde
    4 min memandu - 1.8 km
  • Parc de Merlet
    13 min memandu - 5.2 km

Bergerak

  • Stesen Les Houches - 8 minit berjalan kaki
  • Stesen Trem Le Fayet - 14 minit memandu
  • Grenoble (GNB-Grenoble - Isere) - 129 minit memandu

Restoran

  • Rose du Pont
    10 min memandu
  • Annapurna2 Grill N' Curry
    8 min memandu
  • Annapurna Restaurant
    8 min memandu
  • Moody Coffee Roasters
    9 min memandu
  • Aux Petits Gourmands
    9 min memandu

Tentang hartanah ini

Chalet Hotel Les Campanules

  • Hotel berdekatan Lif Ski Chamonix - Planpraz
  • Anda boleh menantikan teres, taman dan taman permainan di Chalet Hotel Les Campanules. Peluncur ski dan peluncur papan salji boleh meluangkan masa di cerun hotel ini yang menawarkan Pengangkutan ulang-alik percuma ke tempat ski, pas ski dan tempat simpanan. Berehatlah di tapak spa.Restoran di tapak menawarkan sarapan dan makan malam. Sebagai tambahan kepada bilik arked/permainan dan perpustakaan, tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sarapan bufet (surcaj), sewa basikal dan pengangkutan ulang-alik lapangan terbang pergi-balik (surcaj)
    • Daftar keluar ekspres, daftar masuk ekspres dan bantuan pelancongan/tiket
    • Ulasan tetamu memberikan kata-kata yang amat baik tentang kakitangan yang mesra
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Chalet Hotel Les Campanules menampilkan sentuhan bermakna seperti perkhidmatan bilik 24 jam dan peralatan tempat tidur premium, serta kemudahan seperti Wi-fi percuma dan peti besi.
  • Tambahan kepada kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi
    • TV skrin rata dengan saluran digital
    • Sistem pemanasan, setiap hari dan telefon

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang (surcaj)
  • Pengangkutan ulang-alik ke tempat ski percuma
  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Setiap hari sarapan bufet tersedia 7:30 hingga 10:00 dengan bayaran: EUR 16.50 untuk orang dewasa dan EUR 8.50 untuk kanak-kanak
  • 1 bar/ruang istirahat
  • 1 restoran

Aktiviti menarik

  • Bilik permainan/arked
  • Bilik wap
  • Meja biliard/pool
  • Pas ski
  • Pustaka
  • Sewaan basikal
  • Spa perkhidmatan penuh
  • Taman permainan
  • Tempat simpanan peralatan ski
  • TV di ruang bersama

Mesra keluarga

  • Bilik kalis bunyi
  • Bilik permainan/arked
  • Taman permainan

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Surat khabar percuma di lobi
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan rencam

Perkhidmatan perniagaan

  • Bilik mesyuarat
  • Ruang persidangan seluas 50 meter persegi

Kawasan luar

  • Di pergunungan
  • Taman
  • Tempat berkelah
  • Teres

Kebolehcapaian

  • Lif

Lain-lain

  • 5 tingkat
  • Dewan bankuet
  • Pendiangan di lobi
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Peralatan tempat tidur premium

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV skrin rata dengan saluran digital

Makanan dan minuman

  • Perkhidmatan bilik 24 jam

Lain-lain

  • Bilik kalis bunyi
  • Peti besi
  • Sistem pemanasan
  • Surat khabar harian percuma
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Daftar masuk ekspres tersedia

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
Daftar keluar ekspres tersedia

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak EUR 11 setiap haiwan kesayangan, semalam
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
Mangkuk makanan dan air tersedia

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan: EUR 1.00 seorang semalam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 18 tahun.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan bufet: kira-kira EUR 16.50 untuk dewasa dan EUR 8.50 untuk kanak-kanak
  • Bayaran haiwan kesayangan: EUR 11 setiap haiwan kesayangan, semalam
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api dan sistem keselamatan
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Perkara yang kami harus menyebut

Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR1000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan

Kelas hartanah

Hartanah ini telah menerima penarafan bintang rasminya daripada French Tourism Development Agency, ATOUT France.

Soalan lazim

Adakah Chalet Hotel Les Campanules mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak EUR11 setiap haiwan kesayangan, semalam. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Chalet Hotel Les Campanules?

Setakat 26 Ogo 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Chalet Hotel Les Campanules pada 18 Sep 2026 bermula serendah RM416, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Chalet Hotel Les Campanules?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Chalet Hotel Les Campanules?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00.

Apakah masa daftar keluar di Chalet Hotel Les Campanules?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Adakah Chalet Hotel Les Campanules memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik lapangan terbang.

Di manakah terletaknya Chalet Hotel Les Campanules?

Terletak berhampiran cerun, hotel Les Houches ini terdapat di pergunungan, sejauh 1 bt (2 km) dari Laluan Tour du Mont Blanc dan Kereta Kabel Bellevue, serta dekat dengan kawasan sukan musim sejuk seperti bermain ski merentas desa dan berjalan dengan kasut salji. Tempat Peranginan Ski Les Houches dan Gondola Prarion juga dalam jarak 2 bt (3 km). Stesen Les Houches sejauh 8 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.