Seluruh pangsapuri

Modern Classic Studio At Majestic Point Serpong Apartment

Kelas hartanah: 2.5

Galeri foto untuk Modern Classic Studio At Majestic Point Serpong Apartment

Bahagian luar
Kolam renang
Ruang tamu
Bahagian dalam
Dapur peribadi

Seluruh pangsapuri

Boleh menampung 227 meter persegi

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Penyaman udara
  • Gimnasium

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Modern Classic Studio At Majestic Point Serpong Apartment

  • Sorotan hartanah
  • Modern Classic Studio At Majestic Point Serpong Apartment menyediakan gimnasium dan banyak lagi.
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Modern Classic Studio At Majestic Point Serpong Apartment disertakan dengan keselesaan seperti penyaman udara.
  • Tambahan kepada kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Bilik mandi persendirian dengan pancuran mandi
    • Almari pakaian, dapur dan peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh

Kemudahan hartanah

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia

Dapur

  • Cerek elektrik
  • Dapur
  • Peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh

Bilik tidur

  • 1 bilik tidur

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi
  • Tuala disediakan

Keselesaan

  • Penyaman udara

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan atau haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Tiada lif
  • Kawasan merokok yang dikhaskan

Aktiviti menarik

  • Gimnasium

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 24 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk; hos anda akan menyambut anda
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Anda akan diminta untuk memberikan hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan anda selepas membuat tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Hos akan menyambut anda

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Merokok

Smoking allowed: in designated areas

Jenis bayaran hartanah

  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Deposit Kerugian Barang Pecah: IDR 300000 sepenginapan
  • Fi pembersihan: IDR110000 setiap penginapan, sepenginapan

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
Nombor Pendaftaran Hartanah 68200, 301240018025

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan di hartanah ini

Tentang kawasan sekitar

Gading Serpong menempatkan pangsapuri ini. Taman Dataran Scientia dan Taman Laut merupakan tarikan tempahan sementara mereka yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Summarecon Mall Serpong dan Supermal Karawaci. Kandank Jurank Doank dan MNC Studios juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Gading Serpong kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Jakarta
Peta
Tower Lucia FL25 #17 Jl. Anggris, Gading Serpong, Banten, 15810

Tempat berdekatan

  • Universiti Multimedia Nusantara
    19 min berjalan kaki - 1.6 km
  • Taman Dataran Scientia
    19 min berjalan kaki - 1.6 km
  • Summarecon Mall Serpong
    3 min memandu - 2.9 km
  • Pameran Konvensyen Indonesia
    4 min memandu - 2.8 km
  • Institut Pradita
    5 min memandu - 3.5 km

Bergerak

  • Stesen Pondok Jurangmangu - 20 minit memandu
  • Jakarta (CGK-Lapangan Terbang Antarabangsa Soekarno-Hatta) - 43 minit memandu

Restoran

  • NAGI
    9 min berjalan kaki
  • Soto Tangkar Ebo - Gading Serpong
    15 min berjalan kaki
  • Es Coklat Impian - Gading Serpong
    7 min berjalan kaki
  • Pangkalan Bakmie Ayam 29
    13 min berjalan kaki
  • Mister Bean Coffee & Food
    6 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah Modern Classic Studio At Majestic Point Serpong Apartment mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Modern Classic Studio At Majestic Point Serpong Apartment?

Hartanah ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di Modern Classic Studio At Majestic Point Serpong Apartment?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam.

Apakah masa daftar keluar di Modern Classic Studio At Majestic Point Serpong Apartment?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Di manakah terletaknya Modern Classic Studio At Majestic Point Serpong Apartment?

Terletak di Gading Serpong, bangunan pangsapuri ini sejauh 1 bt (2 km) dari Universiti Multimedia Nusantara dan Pameran Konvensyen Indonesia. Taman Dataran Scientia dan Hospital Bethsaida juga dalam jarak 2 bt (3 km).