HUA HIN GRAND HOTEL AND PLAZA

Kelas hartanah: 3

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.2 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Sarapan tersedia
  • Restoran
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Perkhidmatan perniagaan
Harga semasa ialah RM119
RM141 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Sep - 25 Sep

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 10 daripada 10 bilik

Superior Twin Room

8.6 daripada 10
Cemerlang
(33 ulasan)
  • Pemandangan laut
  • 27 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Bujang (Single)

Deluxe Room

7.6 daripada 10
Baik
(4 ulasan)
  • Pemandangan laut
  • 28 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Bujang (Single) ATAU 1 Katil Raja (King)

Superior Room

  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single) ATAU 1 Katil Raja (King)

Superior Twin Room

  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Bujang (Single)

Superior Double Room

  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Superior Double Room

9.4 daripada 10
Luar biasa
(3 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 27 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)

Executive Suite, 2 Bedrooms, City View

  • Pemandangan bandar
  • 86 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Bujang (Single) dan 1 Katil Raja (King)

Superior Plus Double room

  • Pemandangan laut
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Superior Plus Twin room

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • Pemandangan laut
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)

Executive Suite, 2 Bedrooms, Mountain View

  • Pemandangan gunung
  • 86 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Bujang (Single) dan 1 Katil Raja (King)

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Pusat Bandar Hua Hin, sebuah kawasan kejiranan di Hua Hin, HUA HIN GRAND HOTEL AND PLAZA berhampiran stesen kereta api dan berhampiran pantai. Pasar Malam Hua Hin dan Pasar Kampung Hua Hindisarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi boleh menerokai Pantai Hua Hin. Taman Air Vana Nava Hua Hin dan Kampung Artis Huahin juga disarankan untuk dikunjungi. Luangkan masa menerokai aktiviti di kawasan ini termasuk bermain golf. Layari panduan perjalanan Hua Hin kami
Peta
222/2 Petchkasem Road, Hua Hin City Center, Hua Hin, Prachuap Khiri Khan, 77110

Tempat berdekatan

  • Pantai Hua Hin
    Pantai Hua Hin
    10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Stesen Kereta Api Hua Hin
    Stesen Kereta Api Hua Hin
    14 min berjalan kaki - 1.2 km
  • Pasar Malam Hua Hin
    Pasar Malam Hua Hin
    17 min berjalan kaki - 1.5 km
  • Pasar Kampung Hua Hin
    7 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Soi Bintabaht - Jalan Kaki Hua Hin
    14 min berjalan kaki - 1.2 km

Bergerak

  • Stesen Hua Hin - 14 minit berjalan kaki
  • Hua Hin (HHQ-Lapangan Terbang Antarabangsa Hua Hin) - 12 minit memandu

Restoran

  • At Taste
    3 min berjalan kaki
  • Arigato Coffee
    4 min berjalan kaki
  • Chocolate Factory
    5 min berjalan kaki
  • Kannikar's Kitchen
    8 min berjalan kaki
  • Huahin grand plaza
    7 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

HUA HIN GRAND HOTEL AND PLAZA

  • Hotel berdekatan Pantai Hua Hin
  • Terletak berdekatan Pasar Kampung Hua Hin dan Stesen Kereta Api Hua Hin, HUA HIN GRAND HOTEL AND PLAZA menyediakan pencucian kering/dobi, bar dan restoran. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sarapan Eropah (surcaj), pengangkutan ulang-alik lapangan terbang pergi-balik (surcaj) dan tempat simpanan bagasi
    • Meja/kaunter hadapan 24 jam, 7 bilik mesyuarat dan perkhidmatan ATM/perbankan
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 164 bilik menawarkan keselesaan seperti penyaman udara dan jubah mandi, di samping manfaat seperti Wi-fi percuma dan air botol percuma.
  • Lagi kemudahan termasuk:
    • Gabungan pancuran/tab mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • Televisyen dengan saluran kabel
    • Almari pakaian, peti sejuk dan setiap hari

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang 24 jam (surcaj)
  • Pengangkutan ulang-alik pantai percuma
  • Tempat letak kenderaan sendiri tidak berbumbung selamat percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Setiap hari sarapan Eropah tersedia 6:30 hingga 10:00 dengan bayaran: THB 250 untuk orang dewasa dan THB 250 untuk kanak-kanak
  • 1 bar/ruang istirahat
  • 1 restoran
  • Bar/deli snek

Restoran di tapak hartanah

  • Chorn-ngern Restaurant
  • RAFA BAR

Mesra keluarga

  • Bar/deli snek
  • Katil lipat simpan/tambahan (surcaj)
  • Kemudahan dobi
  • Peti sejuk dalam bilik

Kemudahan

  • ATM
  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi

Perkhidmatan perniagaan

  • 7 bilik mesyuarat

Spa

  • Perkhidmatan urut dalam bilik

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Lantai licin di dalam bilik
  • Lif (kelebaran pintu 140 sentimeter)
  • Tanjakan pintu masuk depan

Lain-lain

  • Dewan bankuet
  • Kawasan merokok yang dikhaskan

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Katil lipat simpan/tambahan (surcaj)
  • Langsir gelap terus

Bilik mandi

  • Gabungan pancuran mandi/tab mandi
  • Jubah mandi
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut (atas permintaan)
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV dengan saluran kabel

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma
  • Peti sejuk

Lain-lain

  • Bilik bersambung tersedia
  • Penyaman udara
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia

Arahan daftar masuk khas

Hartanah ini menawarkan pengangkutan pindahan dari lapangan terbang (surcaj boleh dikenakan); tetamu mesti menghubungi hartanah dengan butiran ketibaan sebelum perjalanan, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Pengubahsuaian dan penutupan

Kemudahan berikut ditutup pada Isnin, Selasa, Jumaat, Sabtu dan Ahad:
  • Kolam kanak-kanak
  • Kolam renang terbuka
Kemudahan berikut ditutup pada Rabu dan Khamis:
  • Kolam kanak-kanak
  • Kolam renang tertutup
  • Kolam renang terbuka

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Kanak-kanak sehingga umur 5 tahun boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tersedia dengan bayaran sebanyak THB600.0 semalam
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

MastercardVisa

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan Eropah: kira-kira THB 250 untuk dewasa dan THB 250 untuk kanak-kanak
  • Bayaran pengangkutan ulang-alik lapangan terbang: THB 2500 setiap kenderaan (sehala, maksimum seramai 2 orang)
  • Bayaran katil lipat simpan: THB 600.0 semalam

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Nama pada kad kredit yang digunakan untuk membayar caj sampingan semasa daftar masuk hendaklah sama dengan nama utama dalam tempahan bilik
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini mempunyai bilik bercantum/bersebelahan, yang tertakluk pada ketersediaan dan boleh diminta dengan menghubungi hartanah menggunakan nombor pada pengesahan tempahan
Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan di hartanah ini

Soalan lazim

Adakah HUA HIN GRAND HOTEL AND PLAZA mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di HUA HIN GRAND HOTEL AND PLAZA?

Setakat 22 Sep 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di HUA HIN GRAND HOTEL AND PLAZA pada 24 Sep 2026 bermula serendah RM119, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di HUA HIN GRAND HOTEL AND PLAZA?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di HUA HIN GRAND HOTEL AND PLAZA?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di HUA HIN GRAND HOTEL AND PLAZA?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Adakah HUA HIN GRAND HOTEL AND PLAZA memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik lapangan terbang. Fi sebanyak THB2500 setiap kenderaan dikenakan.

Di manakah terletaknya HUA HIN GRAND HOTEL AND PLAZA?

Terletak di Pusat Bandar Hua Hin, hotel ini sejauh 10 minit berjalan kaki dari Hospital San Paulo Hua Hin dan Pantai Hua Hin. Pasar Kampung Hua Hin dan Stesen Kereta Api Hua Hin juga dalam jarak 15 minit berjalan kaki. Stesen Hua Hin sejauh 14 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

HUA HIN GRAND HOTEL AND PLAZA Ulasan

8.2

Sangat Baik

8.4

Kebersihan

8.0

Lokasi

8.6

Kakitangan & perkhidmatan

7.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 156 daripada 468 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 217 daripada 468 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 74 daripada 468 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 16 daripada 468 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 5 daripada 468 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
God beliggenhed, dejligt pool område
Menginap 12 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Love this hotel stayed many time good spotless rooms and spacious, maid service every day and excellent, great location
Menginap 22 malam pada Nov 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Snyggt och rent med trevlig personal
Menginap 8 malam pada Jan 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great staff perfect location spotless rooms cleaned every day.definatly recommended. .Lovely pool..Great value money..
Menginap 7 malam pada Nov 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
This is our third visit and once again made very enjoyable by the friendly and helpful staff and the good location close to restaurants and sights, highly recommended.
Menginap 27 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Bra personal. Rent o snyggt överallt
Menginap 6 malam pada Jan 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Amazing place. Not one complaint. Central to everything. Steph is super cool. Everything is accessible and near. I loved this place.
Menginap 12 malam pada Feb 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Nära stranden
Menginap 8 malam pada Nov 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
The location and friendliness of the staff made this once more a very enjoyable visit
Menginap 27 malam pada Nov 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Nice pleasant stay….
Menginap 5 malam pada Mac 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Rent och snyggt. Bra service och trevlig personal.
Menginap 5 malam pada Jan 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
One is the nicest hotel we been to highly recommended
Menginap 4 malam pada Mac 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kemudahan
Nice breakfast buffe, quick check in and out.
Menginap 1 malam pada Dis 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Hotellet ligger bra till
Menginap 15 malam pada Jan 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan
部屋の清掃やシーツ交換などきちんとされていた
Menginap 3 malam pada Jan 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
좋았습니다.
Menginap 3 malam pada Dis 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Very nice hotel for the price. The breakfast was fantastic, nice big pool we could enjoy and close enought to walk to the beach. Great location and the staff were kind and helpful.
Menginap 4 malam pada Feb 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Highly recommended with great dining and huge clean pool, kid's pool, and hot tub.
Menginap 1 malam pada Apr 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great hotel. Great staff.
Menginap 1 malam pada Mac 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik
Bra hotell som vi har bott på tidigare och kommer troligtvis bo på Igen. Vi tycker om läget bra frukost.
Menginap 19 malam pada Feb 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Super
Menginap 27 malam pada Jan 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean, and quiet and close to everything A1
Menginap 4 malam pada Apr 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Zimmer ausreichend groß. 0
Menginap 21 malam pada Feb 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik
Well located hotel, easy to park, rooms are spacious with good views over Hua Hin..Clean and comfortable.
Menginap 1 malam pada Okt 2023
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
7 eleven à 200m.
Menginap 4 malam pada Mac 2026