
Hotel berdekatan Gua Biru
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu depan
Dua minggu kemudian
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Gua Biru

1. yoichi-nap
yoichi-nap11.2 km dari Gua Biru
10.0 daripada 10, Luar biasa, (1 ulasan)
Harga ialah RM1,346
RM1,481 jumlah
2 Nov - 3 Nov

2. THE CHATEAU
THE CHATEAU9.6 km dari Gua Biru
9.0 daripada 10, Hebat, (2 ulasan)
Harga ialah RM846
RM1,696 jumlah
3 Nov - 4 Nov

3. ASOBIBA Yoichi Onsenside
ASOBIBA Yoichi Onsenside9.3 km dari Gua Biru
9.0 daripada 10, Hebat, (2 ulasan)
Harga ialah RM516
RM851 jumlah
4 Nov - 5 Nov

4. Dormy Inn Premium Otaru Natural Hot Spring
Dormy Inn Premium Otaru Natural Hot Spring6.4 km dari Gua Biru
8.8 daripada 10, Cemerlang, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM285
RM314 jumlah
20 Nov - 21 Nov

5. Granbell Hotel Otaru
Granbell Hotel Otaru7.1 km dari Gua Biru
9.0 daripada 10, Hebat, (155 ulasan)
Harga ialah RM216
RM238 jumlah
19 Nov - 20 Nov

6. Authent Hotel Otaru
Authent Hotel Otaru6.7 km dari Gua Biru
8.8 daripada 10, Cemerlang, (978 ulasan)
Harga ialah RM272
RM330 jumlah
18 Nov - 19 Nov

7. Cozy Inn Otaru
Cozy Inn Otaru6 km dari Gua Biru
9.2 daripada 10, Hebat, (213 ulasan)
Harga ialah RM177
RM195 jumlah
3 Nov - 4 Nov

8. Hotel Nord Otaru
Hotel Nord Otaru6.8 km dari Gua Biru
8.8 daripada 10, Cemerlang, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM202
RM222 jumlah
30 Nov - 1 Dis

9. Grids Premium Hotel Otaru
Grids Premium Hotel Otaru6.8 km dari Gua Biru
9.0 daripada 10, Hebat, (492 ulasan)
Harga ialah RM236
RM260 jumlah
19 Nov - 20 Nov

11. Unwind Hotel & Bar Otaru
Unwind Hotel & Bar Otaru6.8 km dari Gua Biru
9.2 daripada 10, Hebat, (664 ulasan)
Harga ialah RM279
RM306 jumlah
3 Nov - 4 Nov

12. Grand Park Otaru
Grand Park Otaru9.2 km dari Gua Biru
8.6 daripada 10, Cemerlang, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM224
RM271 jumlah
3 Nov - 4 Nov

13. Otarunai Backpackers' Hostel MorinoKi
Otarunai Backpackers' Hostel MorinoKi7.4 km dari Gua Biru
9.6 daripada 10, Luar biasa, (107 ulasan)
Harga ialah RM192
RM232 jumlah
4 Nov - 5 Nov

14. OMO5 Otaru by Hoshino Resorts
OMO5 Otaru by Hoshino Resorts6.8 km dari Gua Biru
8.6 daripada 10, Cemerlang, (238 ulasan)
Harga ialah RM324
RM357 jumlah
18 Nov - 19 Nov

15. Tabist THE GREEN OTARU
Tabist THE GREEN OTARU6.5 km dari Gua Biru
7.2 daripada 10, Baik, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM145
RM167 jumlah
15 Nov - 16 Nov

16. Otaru YaDo - Hostel
Otaru YaDo - Hostel6.8 km dari Gua Biru
8.8 daripada 10, Cemerlang, (147 ulasan)
Harga ialah RM169
RM186 jumlah
5 Nov - 6 Nov

17. SOUBOU OTARU
SOUBOU OTARU7.2 km dari Gua Biru
9.2 daripada 10, Hebat, (20 ulasan)
Harga ialah RM148
RM466 jumlah
24 Nov - 25 Nov

18. Hotel Sonia Otaru
Hotel Sonia Otaru6.8 km dari Gua Biru
8.6 daripada 10, Cemerlang, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM219
RM249 jumlah
18 Nov - 19 Nov

19. Hotel Torifito Otaru Canal
Hotel Torifito Otaru Canal6.8 km dari Gua Biru
8.8 daripada 10, Cemerlang, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM187
RM206 jumlah
30 Nov - 1 Dis

20. Tabist Kaihorow Otaru
Tabist Kaihorow Otaru7.1 km dari Gua Biru
9.0 daripada 10, Hebat, (36 ulasan)
Harga ialah RM242
RM267 jumlah
3 Nov - 4 Nov
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berhampiran Gua Biru
![]() yoichi-nap11.2 km dari Gua Biru | ![]() THE CHATEAU9.6 km dari Gua Biru | ![]() ASOBIBA Yoichi Onsenside9.3 km dari Gua Biru | ![]() Dormy Inn Premium Otaru Natural Hot Spring6.4 km dari Gua Biru | ![]() Granbell Hotel Otaru7.1 km dari Gua Biru |
|---|---|---|---|---|
10.0 Luar biasa 1 ulasan | 9.0 Hebat 2 ulasan | 9.0 Hebat 2 ulasan | 8.8 Cemerlang 1,002 ulasan | 9.0 Hebat 155 ulasan |
Harga ialah RM1,346 RM1,481 jumlah 2 Nov - 3 Nov | Harga ialah RM846 RM1,696 jumlah 3 Nov - 4 Nov | Harga ialah RM516 RM851 jumlah 4 Nov - 5 Nov | Harga ialah RM285 RM314 jumlah 20 Nov - 21 Nov | Harga ialah RM216 RM238 jumlah 19 Nov - 20 Nov |
|
|
|
|
|
Ulasan Hotel Gua Biru Popular

Hotel Emion Sapporo
10/10 Cemerlang

Solaria Nishitetsu Hotel Sapporo
10/10 Cemerlang




























































