
Hotel berdekatan Gereja Kuil London
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
26 Okt - 27 OktEsok
27 Okt - 28 OktHujung minggu ini
30 Okt - 1 NovHujung minggu depan
6 Nov - 8 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Gereja Kuil London




1. Corinthia London
Corinthia LondonBandar Westminster, 1.2 km dari Gereja Kuil London
Jon
RM4,335
RM5,202 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




2. Covent Garden Hotel, Firmdale Hotels
Covent Garden Hotel, Firmdale HotelsWest End, 1.1 km dari Gereja Kuil London
RM2,486
RM2,983 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




3. Bankside Hotel, Autograph Collection
Bankside Hotel, Autograph Collection0.7 km dari Gereja Kuil London
Adedayo
RM1,271
RM1,526 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




4. NoMad London
NoMad LondonCovent Garden, 0.8 km dari Gereja Kuil London
Jean-Louis
RM2,672
RM3,206 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




5. Vintry & Mercer Hotel - Small Luxury Hotels of the World
Vintry & Mercer Hotel - Small Luxury Hotels of the World1.2 km dari Gereja Kuil London
Victoria
RM1,004
RM1,205 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




6. L'oscar London
L'oscar London0.9 km dari Gereja Kuil London
Clive
RM2,639
RM3,167 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




7. The Clerk & Well Pub & Rooms
The Clerk & Well Pub & Rooms1 km dari Gereja Kuil London
Sladjana
RM771
RM925 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




8. Bertrand's Townhouse
Bertrand's TownhouseBloomsbury, 1.2 km dari Gereja Kuil London
RM1,041
RM1,249 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




9. Apex Temple Court Hotel
Apex Temple Court Hotel0.1 km dari Gereja Kuil London
RM732
RM878 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




10. The Savoy
The SavoyBandar Westminster, 0.8 km dari Gereja Kuil London
RM3,115
RM3,737 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




11. Yorkshire Grey Pub & Rooms
Yorkshire Grey Pub & Rooms1 km dari Gereja Kuil London
Rachelle
RM856
RM1,028 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




12. Henrietta Experimental
Henrietta ExperimentalCovent Garden, 1 km dari Gereja Kuil London
Kirk
RM1,703
RM2,044 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




13. One Aldwych
One Aldwych0.6 km dari Gereja Kuil London
RM2,951
RM3,541 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




14. The Hoxton, Southwark
The Hoxton, Southwark0.9 km dari Gereja Kuil London
RM861
RM1,033 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




15. The One Tun Pub and Rooms
The One Tun Pub and Rooms0.8 km dari Gereja Kuil London
Luis
RM701
RM841 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




16. The Rookery Hotel
The Rookery Hotel0.9 km dari Gereja Kuil London
RM1,020
RM1,225 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




17. Native Bankside
Native Bankside1.2 km dari Gereja Kuil London
Julee
RM750
RM900 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




18. Sea Containers London
Sea Containers London0.6 km dari Gereja Kuil London
Stephanie
RM1,179
RM1,415 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




19. The Clermont London, Charing Cross
The Clermont London, Charing CrossBandar Westminster, 0.7 km dari Gereja Kuil London
RM1,229
RM1,475 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov




20. The Westin London City
The Westin London City1.1 km dari Gereja Kuil London
Georgia
RM1,428
RM1,714 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Gereja Kuil London
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Corinthia London | 9.8 Luar biasa 1,001 ulasan | Lihat | |||||
![]() Covent Garden Hotel, Firmdale Hotels | 9.8 Luar biasa 290 ulasan | Lihat | |||||
![]() Bankside Hotel, Autograph Collection | 9.8 Luar biasa 270 ulasan | Lihat | |||||
![]() NoMad London | 9.8 Luar biasa 436 ulasan | Lihat | |||||
![]() Vintry & Mercer Hotel - Small Luxury Hotels of the World | 9.8 Luar biasa 1,006 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Gereja Kuil London Popular
Rosewood London
10/10 Cemerlang
"Overall, we had an excellent stay at Rosewood. The property is beautiful, the service was warm and attentive, and the team made us feel very welcome throughout our visit. The only hiccup was during check-in, which took a little longer than expected and could have been handled more smoothly. Thankfully, once that was behind us, everything else exceeded our expectations. Overall, a wonderful experience, and we would happily return."
Middle Eight - Covent Garden - Preferred Hotels and Resorts
10/10 Cemerlang
"Super clean"
Tarikan lain berhampiran Gereja Kuil London
Mahkamah Keadilan Diraja
Mahkamah Keadilan Diraja merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di London, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Bersiar-siar di kawasan menghadap sungai atau alami pilihan hiburan di kawasan meriah ini.
Kuil Dalaman
Setelah mengunjungi Kuil Dalaman, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di London. Alami latar seni yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
St. Dunstan-in-the-West
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan London apabila anda berkunjung ke St. Dunstan-in-the-West. Alami latar seni yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Kuil Tengah
Setelah mengunjungi Kuil Tengah, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di London. Temui latar seni yang dikagumi dan kedai-kedai di kawasan meriah ini.
Memorial Temple Bar
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan London apabila anda berkunjung ke Memorial Temple Bar. Lawati kedai-kedai dan monumen yang penting di kawasan meriah ini.
Jalan Fleet
Ketika kunjungan anda ke London, anda boleh mencari cederamata di Jalan Fleet. Alami latar seni yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Instituto Cervantes London
Nikmati lawatan ke Instituto Cervantes London ketika penginapan anda di London. Temui pilihan hiburan dan monumen yang penting di kawasan meriah ini.
Muzium dan Kedai Teh Twinings
Anda boleh melihat bahan pameran di Muzium dan Kedai Teh Twinings, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika kunjungan anda ke London. Temui muzium yang mengagumkan dan kedai-kedai di kawasan meriah ini.




