
Hotel Dekat Crown Pier
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
26 Okt - 27 OktEsok
27 Okt - 28 OktHujung minggu ini
30 Okt - 1 NovHujung minggu depan
6 Nov - 8 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Crown Pier




1. Corinthia London
Corinthia LondonBandar Westminster, 1.1 km dari Crown Pier
Jon
RM4,335
RM5,202 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




2. Bankside Hotel, Autograph Collection
Bankside Hotel, Autograph Collection0.5 km dari Crown Pier
Adedayo
RM1,271
RM1,526 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




3. NoMad London
NoMad LondonCovent Garden, 0.9 km dari Crown Pier
Jean-Louis
RM2,672
RM3,206 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




4. Vintry & Mercer Hotel - Small Luxury Hotels of the World
Vintry & Mercer Hotel - Small Luxury Hotels of the World1.1 km dari Crown Pier
Victoria
RM1,004
RM1,205 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




5. L'oscar London
L'oscar London1.1 km dari Crown Pier
Clive
RM2,639
RM3,167 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




6. Apex Temple Court Hotel
Apex Temple Court Hotel0.3 km dari Crown Pier
RM732
RM878 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




7. The Savoy
The SavoyBandar Westminster, 0.8 km dari Crown Pier
RM3,115
RM3,737 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




8. Yorkshire Grey Pub & Rooms
Yorkshire Grey Pub & Rooms1.2 km dari Crown Pier
Rachelle
RM856
RM1,028 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




9. Page8, Page Hotels
Page8, Page HotelsWest End, 1.2 km dari Crown Pier
Julie
RM1,343
RM1,612 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




10. Henrietta Experimental
Henrietta ExperimentalCovent Garden, 1 km dari Crown Pier
Kirk
RM1,703
RM2,044 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




11. One Aldwych
One Aldwych0.7 km dari Crown Pier
RM2,951
RM3,541 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




12. Ruby Lucy Hotel London by IHG
Ruby Lucy Hotel London by IHGWaterloo, 1.1 km dari Crown Pier
Katie
RM551
RM743 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




13. The Hoxton, Southwark
The Hoxton, Southwark0.7 km dari Crown Pier
RM861
RM1,033 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




14. The One Tun Pub and Rooms
The One Tun Pub and Rooms1 km dari Crown Pier
Luis
RM701
RM841 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




15. Native Bankside
Native Bankside1 km dari Crown Pier
Julee
RM750
RM900 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




16. The Rookery Hotel
The Rookery Hotel1.1 km dari Crown Pier
RM1,020
RM1,225 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




17. Sea Containers London
Sea Containers London0.3 km dari Crown Pier
Stephanie
RM1,179
RM1,415 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




18. The Clermont London, Charing Cross
The Clermont London, Charing CrossBandar Westminster, 0.7 km dari Crown Pier
RM1,229
RM1,475 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov




19. The Westin London City
The Westin London City1 km dari Crown Pier
Georgia
RM1,428
RM1,714 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




20. Rosewood London
Rosewood London1 km dari Crown Pier
Jose
RM2,754
RM3,305 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Crown Pier
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Corinthia London | 9.8 Luar biasa 1,001 ulasan | Lihat | |||||
![]() Bankside Hotel, Autograph Collection | 9.8 Luar biasa 270 ulasan | Lihat | |||||
![]() NoMad London | 9.8 Luar biasa 436 ulasan | Lihat | |||||
![]() Vintry & Mercer Hotel - Small Luxury Hotels of the World | 9.8 Luar biasa 1,006 ulasan | Lihat | |||||
![]() L'oscar London | 9.8 Luar biasa 333 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Crown Pier Popular
Tarikan lain berhampiran Crown Pier

Two Temple Place
Anda boleh melihat bahan pameran di Two Temple Place, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika percutian anda di London. Temui muzium yang mengagumkan dan kedai-kedai di kawasan meriah ini.
Foto oleh Jeff Whyte
Gereja Kuil London
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah London apabila anda singgah ke Gereja Kuil London. Lawati katedral yang mengagumkan dan kedai-kedai di kawasan meriah ini.
Foto oleh Lee Pelling
Oxo Tower Wharf
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan London apabila anda meluangkan masa di Oxo Tower Wharf. Bersiar-siar di kawasan menghadap sungai atau alami pilihan hiburan di kawasan meriah ini.
Kuil Tengah
Setelah mengunjungi Kuil Tengah, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di London. Temui latar seni yang dikagumi dan kedai-kedai di kawasan meriah ini.
Kuil Dalaman
Setelah mengunjungi Kuil Dalaman, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di London. Alami latar seni yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Instituto Cervantes London
Nikmati lawatan ke Instituto Cervantes London ketika penginapan anda di London. Temui pilihan hiburan dan monumen yang penting di kawasan meriah ini.
Jalan Fleet
Ketika kunjungan anda ke London, anda boleh mencari cederamata di Jalan Fleet. Alami latar seni yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Memorial Temple Bar
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan London apabila anda berkunjung ke Memorial Temple Bar. Lawati kedai-kedai dan monumen yang penting di kawasan meriah ini.




