
Hotel berdekatan Chiesa Santa Caterina
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
17 Okt - 18 OktEsok
18 Okt - 19 OktHujung minggu depan
23 Okt - 25 OktDua minggu kemudian
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Chiesa Santa Caterina




1. La Malandrina Apartments & Suites
La Malandrina Apartments & Suites0.6 km dari Chiesa Santa Caterina
saad brikho nada
RM634
RM725 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




2. Casa Blandano
Casa Blandano1.1 km dari Chiesa Santa Caterina
RM388
RM436 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




3. Villa Angela
Villa Angela0.4 km dari Chiesa Santa Caterina
RM609
RM707 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov




4. Maison Blanche Luxury B&B Taormina
Maison Blanche Luxury B&B Taormina0.8 km dari Chiesa Santa Caterina
Marisa
RM827
RM932 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




5. Palazzo Vecchio Taormina
Palazzo Vecchio TaorminaPusat Bandar Raya Taormina, 0.5 km dari Chiesa Santa Caterina
David
RM1,695
RM1,910 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




6. A' Coffa
A' CoffaPusat Bandar Raya Taormina, 0.2 km dari Chiesa Santa Caterina
Ezidro
RM357
RM415 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




7. Isola Bella Infinity Suites
Isola Bella Infinity Suites0.8 km dari Chiesa Santa Caterina
Luis Miguel
RM548
RM631 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




8. Villa Taormina
Villa TaorminaPusat Bandar Raya Taormina, 0.6 km dari Chiesa Santa Caterina
Tine
RM1,118
RM1,267 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




9. Medousa Suites
Medousa Suites0.7 km dari Chiesa Santa Caterina
Enrico
RM963
RM1,087 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




10. HOTEL VILLA CARLOTTA
HOTEL VILLA CARLOTTA0.6 km dari Chiesa Santa Caterina
Nausheen
RM1,922
RM2,151 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




11. Grand Hotel Timeo, A Belmond Hotel, Taormina
Grand Hotel Timeo, A Belmond Hotel, TaorminaPusat Bandar Raya Taormina, 0.3 km dari Chiesa Santa Caterina
Simone
RM4,082
RM4,537 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




12. Belduomo
BelduomoPusat Bandar Raya Taormina, 0.6 km dari Chiesa Santa Caterina
RM731
RM832 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




13. Hotel Villa Paradiso
Hotel Villa ParadisoPusat Bandar Raya Taormina, 0.2 km dari Chiesa Santa Caterina
RM897
RM1,023 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov




14. Relais 147
Relais 147Pusat Bandar Raya Taormina, 0.4 km dari Chiesa Santa Caterina
FRANCINE
RM579
RM660 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov




15. Hotel Villa Belvedere
Hotel Villa Belvedere0.5 km dari Chiesa Santa Caterina
Itay
RM1,236
RM1,396 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




16. Hotel La Pensione Svizzera
Hotel La Pensione Svizzera0.4 km dari Chiesa Santa Caterina
Rafael Baldemar Torres
RM528
RM609 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




17. Nautilus Hotel
Nautilus Hotel2.6 km dari Chiesa Santa Caterina
RM400
RM473 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




18. Atlantis Bay - The Leading Hotel of the World
Atlantis Bay - The Leading Hotel of the WorldMazzaro, 1.1 km dari Chiesa Santa Caterina
John
RM1,897
RM2,133 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Nov - 12 Nov




19. Casa Turrisi
Casa TurrisiPusat Bandar Raya Taormina,< 0.1 km dari Chiesa Santa Caterina
Paula Maria
RM541
RM618 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




20. Villa Conrad by Hotel Metropole Taormina
Villa Conrad by Hotel Metropole TaorminaPusat Bandar Raya Taormina, 0.5 km dari Chiesa Santa Caterina
RM967
RM1,110 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov
Ulasan Hotel Chiesa Santa Caterina Popular
Tarikan lain berhampiran Chiesa Santa Caterina

Palazzo Corvaja
8.6/10 (8 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Taormina apabila anda meluangkan masa di Palazzo Corvaja. Bersiar-siar di pantai yang cantik dan kawasan tepi laut di kawasan budaya beraneka ini.

Porta Messina
9.2/10 (36 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Taormina dengan singgah ke Porta Messina. Bersiar-siar di romantik kawasan pantai yang cantik ini dan nikmati pelbagai pilihan tempat makan.

Naumachie
8.8/10 (34 ulasan)
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah Taormina dengan singgah ke Naumachie. Bersiar-siar di pantai yang cantik dan kawasan tepi laut di kawasan budaya beraneka ini.
Muzium Seni dan Tradisi Popular
10.0/10 (1 ulasan)
Anda boleh mengimbas bahan pameran di Muzium Seni dan Tradisi Popular, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika percutian anda di Taormina. Bersiar-siar di pantai yang cantik dan kawasan tepi laut di kawasan bersantai ini.
Taormina Roman Odeon
Saksikan pertunjukan di Taormina Roman Odeon, teater dengan kisah menarik di Taormina. Bersiar-siar di pantai yang cantik dan kawasan tepi laut di kawasan budaya beraneka ini.
Palazzo dei Congressi
Setelah mengunjungi Palazzo dei Congressi, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Taormina. Bersiar-siar di pantai yang cantik dan kawasan tepi laut di kawasan bersantai ini.
Muzium Arkeologi Taormina
Anda boleh mengimbas bahan pameran di Muzium Arkeologi Taormina, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika kunjungan anda ke Taormina. Bersiar-siar di pantai yang cantik dan kawasan tepi laut di kawasan bersantai ini.
Gereja San Pancrazio
Setelah mengunjungi Gereja San Pancrazio, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Taormina. Bersiar-siar di pantai yang cantik dan kawasan tepi laut di kawasan budaya beraneka ini.