
Hotel berdekatan Kilang Teater Amsterdam
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
16 Okt - 17 OktEsok
17 Okt - 18 OktHujung minggu ini
16 Okt - 18 OktHujung minggu depan
23 Okt - 25 Okt Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Kilang Teater Amsterdam




1. Pillows Grand Boutique Hotel Maurits at the Park - Small Luxury Hotels
Pillows Grand Boutique Hotel Maurits at the Park - Small Luxury HotelsAmsterdam Timur, 1.4 km dari Kilang Teater Amsterdam
Martin
RM1,297
RM1,732 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov




2. Breitner House
Breitner HouseAmsterdam Timur, 1.4 km dari Kilang Teater Amsterdam
RM2,294
RM3,062 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




3. citizenM Amstel Amsterdam
citizenM Amstel AmsterdamWeesperbuurt, 2.1 km dari Kilang Teater Amsterdam
Antonino
RM654
RM874 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov




4. The Hendrick's Hotel
The Hendrick's HotelNieuwmarkt en Lastage, 1.8 km dari Kilang Teater Amsterdam
Arlette
RM765
RM1,021 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




5. Monet Garden Hotel Amsterdam
Monet Garden Hotel AmsterdamNieuwmarkt en Lastage, 1.7 km dari Kilang Teater Amsterdam
YVES
RM644
RM859 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




6. Chasse Residency Hotel
Chasse Residency Hotel2.3 km dari Kilang Teater Amsterdam
Joseph
RM357
RM477 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




7. Sofitel Legend The Grand Amsterdam
Sofitel Legend The Grand AmsterdamBinnenstad, 2.5 km dari Kilang Teater Amsterdam
dAvey
RM1,485
RM1,983 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




8. Hyatt Regency Amsterdam
Hyatt Regency AmsterdamWeesperbuurt, 1.8 km dari Kilang Teater Amsterdam
RM995
RM1,328 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




9. Zoku Amsterdam
Zoku AmsterdamWeesperbuurt, 2 km dari Kilang Teater Amsterdam
RM694
RM927 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




10. Sir Adam Hotel, part of Sircle Collection
Sir Adam Hotel, part of Sircle Collection2.4 km dari Kilang Teater Amsterdam
RM562
RM750 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




11. Hampton by Hilton Amsterdam Centre East
Hampton by Hilton Amsterdam Centre East0.1 km dari Kilang Teater Amsterdam
Allan
RM423
RM565 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




12. art'otel Amsterdam
art'otel Amsterdam2.5 km dari Kilang Teater Amsterdam
Jenny
RM799
RM1,067 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




13. InterContinental Amstel Amsterdam by IHG
InterContinental Amstel Amsterdam by IHGWeesperbuurt, 2.2 km dari Kilang Teater Amsterdam
RM1,429
RM1,908 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




14. The Hoxton, Lloyd
The Hoxton, Lloyd0.3 km dari Kilang Teater Amsterdam
RM637
RM851 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




15. Hotel V Oosterpark
Hotel V OosterparkAmsterdam Timur, 1.3 km dari Kilang Teater Amsterdam
RM544
RM726 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




16. Mövenpick Hotel Amsterdam City Centre
Mövenpick Hotel Amsterdam City Centre1.4 km dari Kilang Teater Amsterdam
RM575
RM768 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




17. Volkshotel
Volkshotel2.4 km dari Kilang Teater Amsterdam
RM258
RM344 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Nov - 12 Nov




18. Motel One Amsterdam-Waterlooplein
Motel One Amsterdam-WaterloopleinNieuwmarkt en Lastage, 1.7 km dari Kilang Teater Amsterdam
Eileen
RM458
RM611 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




19. Radisson Blu Hotel, Amsterdam City Center
Radisson Blu Hotel, Amsterdam City CenterBinnenstad, 2.4 km dari Kilang Teater Amsterdam
RM768
RM1,025 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




20. DoubleTree by Hilton Amsterdam Centraal Station
DoubleTree by Hilton Amsterdam Centraal StationNieuwmarkt en Lastage, 1.9 km dari Kilang Teater Amsterdam
Hui Ying
RM798
RM1,065 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt
Ulasan Hotel Kilang Teater Amsterdam Popular
Tarikan lain berhampiran Kilang Teater Amsterdam
Kelab Panama
Kelab Panama merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Amsterdam, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Berjalan-jalan di pelabuhan di kawasan ini atau anda dapat cuba denai berbasikal.
Muzium Perron Oost
2.0/10 (1 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Perron Oost ketika kunjungan anda ke Amsterdam. Luangkan masa untuk ke kedai-kedai dan denai berbasikal di kawasan meriah ini.
Paus
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Amsterdam apabila anda berkunjung ke Paus. Temui latar seni yang dikagumi di kawasan meriah ini, atau anda boleh menikmati denai berbasikal.
Brouwerij 't IJ
Anda boleh meluangkan masa untuk melawat Brouwerij 't IJ ketika anda berkunjung ke Amsterdam. Temui latar seni yang dikagumi di kawasan meriah ini, atau anda boleh menikmati denai berbasikal.
Kincir Angin De Gooyer
9.0/10 (12 ulasan)
Kincir Angin De Gooyer merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Amsterdam, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Temui muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini, atau anda boleh menikmati denai berbasikal.
Pakhuis De Zwijger
9.6/10 (5 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Pakhuis De Zwijger ketika kunjungan anda ke Amsterdam. Temui latar teater yang dikagumi dan kedai-kedai di kawasan meriah ini.
Oosterkerk
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah Amsterdam dengan kunjungan ke Oosterkerk. Temui muzium yang mengagumkan dan kedai-kedai di kawasan meriah ini.
Muzium Werf 't Kromhout
5.0/10 (2 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Werf 't Kromhout ketika kunjungan anda ke Amsterdam. Alami muzium yang mengagumkan dan latar teater yang dikagumi di kawasan meriah ini.