
Hotel berdekatan Sant'Alessio all'Aventino
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
18 Okt - 19 OktEsok
19 Okt - 20 OktHujung minggu depan
23 Okt - 25 OktDua minggu kemudian
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Sant'Alessio all'Aventino




1. In Trastevere house
In Trastevere houseTrastevere, 0.7 km dari Sant'Alessio all'Aventino
Jeffery
RM693
RM827 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov




2. Bob W Rome Testaccio
Bob W Rome Testaccio0.7 km dari Sant'Alessio all'Aventino
Vincenzo
RM402
RM497 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




3. Prisma Rooms
Prisma RoomsTrastevere, 0.8 km dari Sant'Alessio all'Aventino
Daniel
RM503
RM599 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




4. Villa della Fonte - Trastevere
Villa della Fonte - TrastevereTrastevere, 1.1 km dari Sant'Alessio all'Aventino
RM677
RM800 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




5. Trastevere Gallery Suites
Trastevere Gallery Suites1.2 km dari Sant'Alessio all'Aventino
Brunhilda
RM400
RM505 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




6. Palazzo Velabro, a Member of Design Hotels
Palazzo Velabro, a Member of Design Hotels0.9 km dari Sant'Alessio all'Aventino
RM1,476
RM1,693 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




7. Vespucci Palace
Vespucci Palace0.2 km dari Sant'Alessio all'Aventino
Alexander
RM997
RM1,152 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




8. Gasometer Urban Suites
Gasometer Urban Suites1.1 km dari Sant'Alessio all'Aventino
Andrea Abigail
RM503
RM599 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




9. Palazzo Baj in Trastevere
Palazzo Baj in TrastevereTrastevere, 0.7 km dari Sant'Alessio all'Aventino
Holly
RM701
RM817 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov




10. Hotel Chapter Roma
Hotel Chapter RomaRegola, 1.2 km dari Sant'Alessio all'Aventino
RM923
RM1,084 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov




11. Giuditta in Trastevere
Giuditta in TrastevereTrastevere, 0.9 km dari Sant'Alessio all'Aventino
Mary
RM732
RM860 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




12. Seven Suites
Seven Suites0.4 km dari Sant'Alessio all'Aventino
RM411
RM516 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




13. Fauno Urban Resort
Fauno Urban Resort0.7 km dari Sant'Alessio all'Aventino
RM520
RM636 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




14. Trastevere Roma | UNA Esperienze | Preferred Hotels and Resorts
Trastevere Roma | UNA Esperienze | Preferred Hotels and ResortsTrastevere, 0.8 km dari Sant'Alessio all'Aventino
Amir
RM784
RM932 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Nov - 12 Nov




15. Trastevere Paper Suites
Trastevere Paper Suites1.1 km dari Sant'Alessio all'Aventino
Bruce James
RM380
RM482 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




16. The Sanctuary Urban Retreat
The Sanctuary Urban Retreat0.5 km dari Sant'Alessio all'Aventino
Erin
RM642
RM762 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Nov - 12 Nov




17. B&B Easy
B&B Easy1.1 km dari Sant'Alessio all'Aventino
Karan
RM816
RM953 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




18. Xenia Guest House
Xenia Guest HouseRegola, 1.2 km dari Sant'Alessio all'Aventino
Tali
RM625
RM742 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Nov - 18 Nov




19. Be Mate Trastevere II
Be Mate Trastevere IITrastevere, 0.7 km dari Sant'Alessio all'Aventino
Matthew
RM1,123
RM1,290 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




20. Paola A Trastevere
Paola A TrastevereTrastevere, 0.7 km dari Sant'Alessio all'Aventino
Darryl
RM477
RM579 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov
Ulasan Hotel Sant'Alessio all'Aventino Popular
Tarikan lain berhampiran Sant'Alessio all'Aventino

Basilika Santa Sabina
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Rom dengan singgah ke Basilika Santa Sabina. Temui muzium yang mengagumkan dan gereja di kawasan meriah ini.

Bukit Aventine
Hayati alam semula jadi dan nikmati kawasan luar yang luas di Bukit Aventine ketika anda berkunjung ke Rom. Lawati monumen yang penting dan gereja di kawasan meriah ini.
Piazza dei Cavalieri di Malta
Anda boleh pelajari tentang sejarah Rom apabila anda singgah ke Piazza dei Cavalieri di Malta. Lawati gereja dan monumen yang penting di kawasan meriah ini.
Piazza di Sant'Anselmo
Anda boleh pelajari tentang sejarah Rom apabila anda singgah ke Piazza di Sant'Anselmo. Alami muzium yang mengagumkan dan latar teater yang dikagumi di kawasan meriah ini.
Lubang Kunci Kesatria Malta
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Rom dengan singgah ke Lubang Kunci Kesatria Malta. Temui latar seni yang dikagumi dan monumen yang penting di kawasan meriah ini.
Villa del Priorato di Malta
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Rom apabila anda meluangkan masa di Villa del Priorato di Malta. Lawati monumen yang penting dan gereja di kawasan meriah ini.
Teater Vittoria
Dapatkan tiket pertunjukan di Teater Vittoria, teater dengan kisah menarik di Rom. Lawati katedral yang mengagumkan dan monumen yang penting di kawasan meriah ini.
Pasar Porta Portese
8.8/10 (3 ulasan)
Anda boleh menikmati aktiviti membeli-belah di Pasar Porta Portese ketika anda berada di Rom. Alami muzium yang mengagumkan dan latar seni yang dikagumi di kawasan meriah ini.