
Hotel berdekatan Muzium Rahmi M. Koç
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
22 Okt - 23 OktEsok
23 Okt - 24 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Muzium Rahmi M. Koç




1. The Wings Hotels Pera
The Wings Hotels Pera2.5 km dari Muzium Rahmi M. Koç
Bhavin
RM337
RM374 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Nov - 20 Nov




2. Pera Palace Hotel
Pera Palace Hotel2.4 km dari Muzium Rahmi M. Koç
RM997
RM1,107 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




3. Meroddi Beyoğlu Residence
Meroddi Beyoğlu ResidenceTaksim, 1.6 km dari Muzium Rahmi M. Koç
Shirin
RM318
RM353 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov




4. Troya Hotel Balat - Special Class
Troya Hotel Balat - Special ClassFatih, 1.5 km dari Muzium Rahmi M. Koç
ahmed
RM334
RM371 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




5. Millennium Istanbul Golden Horn
Millennium Istanbul Golden HornFatih, 0.6 km dari Muzium Rahmi M. Koç
Maria C.
RM374
RM416 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




6. Doruk Palas Hotel
Doruk Palas HotelGalata, 2.5 km dari Muzium Rahmi M. Koç
Jackie
RM543
RM602 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




7. Aliée Istanbul - A Paris Society Collection Hotel
Aliée Istanbul - A Paris Society Collection HotelBeyoğlu, 1.1 km dari Muzium Rahmi M. Koç
Aishat
RM2,235
RM2,604 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




8. Peradays
Peradays2.4 km dari Muzium Rahmi M. Koç
Marie-Claude
RM316
RM351 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




9. Mukarnas Pera Hotel
Mukarnas Pera Hotel2.5 km dari Muzium Rahmi M. Koç
RM472
RM523 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




10. Arise Hotel Golden Horn
Arise Hotel Golden HornBeyoğlu, 1.9 km dari Muzium Rahmi M. Koç
RM384
RM426 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




11. Aspera Hotel Golden Horn
Aspera Hotel Golden Horn2.5 km dari Muzium Rahmi M. Koç
RM427
RM474 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




12. Rixos Tersane Istanbul
Rixos Tersane IstanbulBeyoğlu, 1.2 km dari Muzium Rahmi M. Koç
Yagiz
RM1,258
RM1,466 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Nov - 18 Nov




13. The Gift Hotel
The Gift HotelGalata, 2.5 km dari Muzium Rahmi M. Koç
Hanzalla
RM632
RM702 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




14. Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn
Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn1.9 km dari Muzium Rahmi M. Koç
RM418
RM464 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




15. Hotel MOLA Galata
Hotel MOLA GalataGalata, 2.5 km dari Muzium Rahmi M. Koç
Sadaf Wahab
RM248
RM275 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




16. EyüpSultan Palace Hotel
EyüpSultan Palace Hotel1.5 km dari Muzium Rahmi M. Koç
Khalil
RM242
RM268 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




17. Soho House Istanbul
Soho House Istanbul2.5 km dari Muzium Rahmi M. Koç
RM1,165
RM1,293 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




18. Walton Gardens Pera
Walton Gardens Pera2.4 km dari Muzium Rahmi M. Koç
RM426
RM473 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




19. Meridiani Taksim Hotel
Meridiani Taksim HotelTaksim, 2.3 km dari Muzium Rahmi M. Koç
Alireza
RM250
RM278 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




20. Sheraton Istanbul City Center
Sheraton Istanbul City CenterTaksim, 2.2 km dari Muzium Rahmi M. Koç
Hong
RM553
RM614 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov
Ulasan Hotel Muzium Rahmi M. Koç Popular
Tarikan lain berhampiran Muzium Rahmi M. Koç
Golden Horn Taman
8.4/10 (20 ulasan)
Terokai kawasan luar yang luas di Golden Horn Taman, kawasan hijau yang indah di Istanbul. Tambah monumen yang penting atau kedai-kedai di kawasan ini ke dalam rancangan perjalanan anda.
Masjid Kiremitci Ahmet
Masjid Kiremitci Ahmet merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Istanbul, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Tambah monumen yang penting atau kedai-kedai di kawasan ini ke dalam rancangan perjalanan anda.
Masjid Abdusselam
Nikmati lawatan ke Masjid Abdusselam ketika penginapan anda di Istanbul. Temui muzium yang mengagumkan dan monumen yang penting di kawasan ini.
Gereja Panagia Vlaherna Meryem Ana
Setelah mengunjungi Gereja Panagia Vlaherna Meryem Ana, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Istanbul. Temui muzium yang mengagumkan dan katedral yang mengagumkan di kawasan ini.
Jambatan Halic
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Istanbul apabila anda meluangkan masa di Jambatan Halic. Temui muzium yang mengagumkan dan monumen yang penting di kawasan ini.
Jambatan Golden Horn
8.0/10 (2 ulasan)
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan Istanbul dengan singgah ke Jambatan Golden Horn. Lawati kedai-kedai di kawasan ini atau berjalan-jalan di kawasan tepi laut.
Kasrı Aynalıkavak
Anda boleh melihat bahan pameran di Kasrı Aynalıkavak, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika percutian anda di Istanbul. Tambah monumen yang penting atau kedai-kedai di kawasan ini ke dalam rancangan perjalanan anda.
Fener Ecumenical Patriarche
10.0/10 (2 ulasan)
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah Istanbul dengan lawatan ke Fener Ecumenical Patriarche. Lawati katedral yang mengagumkan di kawasan ini atau berjalan-jalan di kawasan tepi laut.