
Hotel berdekatan Nihon Kogeikan
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu ini
Hujung minggu depan
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Nihon Kogeikan

1. MIMARU Osaka Namba Station Annex (Opens on October 1, 2026)
MIMARU Osaka Namba Station Annex (Opens on October 1, 2026)Minami, 0.6 km dari Nihon Kogeikan
10.0 daripada 10, Luar biasa, (7 ulasan)
Harga ialah RM1,175
RM1,293 jumlah
29 Okt - 30 Okt

2. &Here OSAKA NAMBA
&Here OSAKA NAMBA0.6 km dari Nihon Kogeikan
9.8 daripada 10, Luar biasa, (352 ulasan)
Harga ialah RM690
RM758 jumlah
4 Nov - 5 Nov

3. Hotel Royal Classic Osaka
Hotel Royal Classic OsakaNamba, 0.5 km dari Nihon Kogeikan
9.6 daripada 10, Luar biasa, (1,008 ulasan)
Harga ialah RM773
RM978 jumlah
23 Nov - 24 Nov

4. Citadines Namba Osaka
Citadines Namba OsakaMinami, 0.7 km dari Nihon Kogeikan
9.6 daripada 10, Luar biasa, (1,800 ulasan)
Harga ialah RM492
RM595 jumlah
29 Okt - 30 Okt

5. Eslead Hotel Namba Daikokucho
Eslead Hotel Namba Daikokucho0.7 km dari Nihon Kogeikan
9.6 daripada 10, Luar biasa, (203 ulasan)
Harga ialah RM234
RM257 jumlah
4 Nov - 5 Nov

6. MONday Apart Premium Osaka Namba WEST
MONday Apart Premium Osaka Namba WEST0.2 km dari Nihon Kogeikan
9.6 daripada 10, Luar biasa, (341 ulasan)
Harga ialah RM622
RM684 jumlah
9 Nov - 10 Nov

7. Hotel 88 Shinsaibashi
Hotel 88 ShinsaibashiMinami, 0.8 km dari Nihon Kogeikan
9.6 daripada 10, Luar biasa, (554 ulasan)
Harga ialah RM588
RM647 jumlah
30 Okt - 31 Okt

8. Centara Grand Hotel Osaka
Centara Grand Hotel OsakaNamba, 0.3 km dari Nihon Kogeikan
9.4 daripada 10, Luar biasa, (2,201 ulasan)
Harga ialah RM779
RM986 jumlah
23 Nov - 24 Nov

9. Hiyori Hotel Osaka Namba Station
Hiyori Hotel Osaka Namba StationMinami, 0.2 km dari Nihon Kogeikan
9.4 daripada 10, Luar biasa, (1,294 ulasan)
Harga ialah RM577
RM635 jumlah
3 Nov - 4 Nov

10. R Hotel Namba Daikokucho
R Hotel Namba Daikokucho0.5 km dari Nihon Kogeikan
9.4 daripada 10, Luar biasa, (163 ulasan)
Harga ialah RM203
RM224 jumlah
2 Nov - 3 Nov

11. MIMARU Osaka Namba Station
MIMARU Osaka Namba StationMinami, 0.6 km dari Nihon Kogeikan
9.6 daripada 10, Luar biasa, (470 ulasan)
Harga ialah RM994
RM1,094 jumlah
9 Nov - 10 Nov

12. UH SUITE NAMBA STATION
UH SUITE NAMBA STATION0.2 km dari Nihon Kogeikan
9.6 daripada 10, Luar biasa, (61 ulasan)
Harga ialah RM717
RM789 jumlah
29 Okt - 30 Okt

13. Fraser Residence Nankai Osaka
Fraser Residence Nankai OsakaMinami, 0.3 km dari Nihon Kogeikan
9.4 daripada 10, Luar biasa, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM706
RM854 jumlah
16 Nov - 17 Nov

14. unito NAMBA Motomachi
unito NAMBA Motomachi0.3 km dari Nihon Kogeikan
9.4 daripada 10, Luar biasa, (61 ulasan)
Harga ialah RM211
RM232 jumlah
11 Nov - 12 Nov

15. Caption by Hyatt Namba Osaka
Caption by Hyatt Namba OsakaMinami, 0.7 km dari Nihon Kogeikan
9.4 daripada 10, Luar biasa, (149 ulasan)
Harga ialah RM602
RM729 jumlah
17 Nov - 18 Nov

16. Hotel Keihan Namba Grande
Hotel Keihan Namba GrandeNamba, 0.3 km dari Nihon Kogeikan
9.2 daripada 10, Hebat, (1,217 ulasan)
Harga ialah RM453
RM498 jumlah
23 Nov - 24 Nov

17. Far East Village Hotel Osaka, Namba South
Far East Village Hotel Osaka, Namba South0.3 km dari Nihon Kogeikan
9.2 daripada 10, Hebat, (109 ulasan)
Harga ialah RM191
RM210 jumlah
23 Nov - 24 Nov

18. Hotel Monterey Grasmere Osaka
Hotel Monterey Grasmere OsakaNaniwa, 0.7 km dari Nihon Kogeikan
9.2 daripada 10, Hebat, (2,550 ulasan)
Harga ialah RM349
RM453 jumlah
9 Nov - 10 Nov

19. Centara Life Namba Hotel Osaka
Centara Life Namba Hotel Osaka0.6 km dari Nihon Kogeikan
9.2 daripada 10, Hebat, (203 ulasan)
Harga ialah RM181
RM219 jumlah
9 Nov - 10 Nov

20. Swissotel Nankai Osaka
Swissotel Nankai OsakaNamba, 0.5 km dari Nihon Kogeikan
9.2 daripada 10, Hebat, (1,794 ulasan)
Harga ialah RM783
RM974 jumlah
3 Nov - 4 Nov
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Nihon Kogeikan
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() MIMARU Osaka Namba Station Annex (Opens on October 1, 2026) | 10.0 Luar biasa 7 ulasan | Lihat | ||||||
![]() &Here OSAKA NAMBA | 9.8 Luar biasa 352 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Hotel Royal Classic Osaka | 9.6 Luar biasa 1,008 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Citadines Namba Osaka | 9.6 Luar biasa 1,800 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Eslead Hotel Namba Daikokucho | 9.6 Luar biasa 203 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Nihon Kogeikan Popular

Hotel Keihan Namba Grande
8/10 Baik

APA Hotel & Resort Osaka Namba Ekimae Tower
10/10 Cemerlang



































































