Seluruh pangsapuri

Apt Magenta in Moniga del Garda

Galeri foto untuk Apt Magenta in Moniga del Garda

Imej tidak diklasifikasikan, 1 daripada 28, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 2 daripada 28, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 3 daripada 28, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 4 daripada 28, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 5 daripada 28, butang

Ulasan

9.0 daripada 10
Hebat

Seluruh pangsapuri

1 bilik tidur1 bilik mandiBoleh menampung 450 meter persegi

Kemudahan popular

  • Termasuk parkir

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Apt Magenta in Moniga del Garda

  • Sorotan hartanah
  • Apt Magenta in Moniga del Garda menyediakan semua keperluan anda. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma di kawasan awam.
  • Manfaat tambahan termasuk:
  • Percuma letak kenderaan sendiri

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • Kolam bersama

Internet

  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda tersedia
  • Pilihan tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk garaj

Bilik tidur

  • 1 bilik tidur

Bilik mandi

  • 1 bilik mandi persendirian

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda
  • Tiada lif

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)
  • Alat pertolongan cemas
  • Pemadam api

Umum

  • 2 unit

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 Tengah Malam
Umur minimum daftar masuk - 25

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Tetamu mesti menghubungi hartanah untuk mendapatkan maklumat daftar masuk
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Acara

No events allowed

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan dan akan dikutip di hartanah. Cukai ini dilaraskan mengikut musim dan mungkin tidak dikenakan sepanjang tahun. Pengecualian atau pengurangan lain boleh dikenakan. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 November - 31 Mac, EUR 0.00 seorang, semalam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 15 tahun tahun.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 April - 31 Oktober, EUR 1.50 seorang, semalam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 15 tahun tahun.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit
Pesta atau acara berkumpulan di tapak hartanah adalah tidak dilarang
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api dan alat pertolongan cemas
Nombor Pendaftaran Hartanah IT017109B4RTHJ5YCT, 017109-LIM-00003

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Semua tetamu, termasuk kanak-kanak, perlu hadir semasa daftar masuk dan menunjukkan pasport atau kad pengenalan bergambar mereka yang dikeluarkan oleh kerajaan
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR5000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan
Fi mandatori pembersihan termasuk dalam kadar sewa hartanah ini

Tentang kawasan sekitar

Moniga del Garda menempatkan pangsapuri ini. Avanzi Cantina e Frantoio dan Pelabuhan Dusano disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi kawasan ini boleh menerokai Pantai San Sivino dan Pantai Baia Bianca. Gardaland dan Montecroce Farm and Oil-Mill juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Moniga del Garda kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Moniga del Garda
Peta
Moniga del Garda, BS

Tempat berdekatan

  • Monte Cicogna
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Gim Garda Kecergasan & Pilates
    5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Kilang Wain Costaripa
    9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Pantai San Sivino
    4 min memandu - 2.1 km
  • Pantai Baia Bianca
    4 min memandu - 2.1 km

Bergerak

  • Stesen Lonato - 23 minit memandu
  • Brescia (VBS-Gabriele D'Annuzio) - 42 minit memandu

Restoran

  • Al Vigneto
    5 min memandu
  • Manerba Brewery
    4 min memandu
  • The Elephant
    5 min memandu
  • Bar Ristorante Al Porto
    15 min berjalan kaki
  • Pescheria Del Garda
    3 min memandu

Soalan lazim

Adakah Apt Magenta in Moniga del Garda mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Apt Magenta in Moniga del Garda?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Apt Magenta in Moniga del Garda?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 Tengah Malam.

Apakah masa daftar keluar di Apt Magenta in Moniga del Garda?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Apt Magenta in Moniga del Garda?

Terletak di Moniga del Garda, bangunan pangsapuri ini sejauh 2 bt (3 km) dari Gim Garda Kecergasan & Pilates, Pantai San Sivino dan Pantai Baia Bianca. Avanzi Cantina e Frantoio dan Kelab Desa Gardagolf juga dalam jarak 3 bt (5 km).

Apt Magenta in Moniga del Garda Ulasan

Ulasan

9.0

Hebat